Przejdź do zawartości
A + Health Dual Action Acetaminofen 250 mg i Ibuprofen (NSAID) 125mg Pain Reliever Caplets, 216 Count

Price:

57,79 zł


A + Health Dual Action Acetaminofen 250 mg i Ibuprofen (NSAID) 125mg Pain Reliever Caplets, 216 Count

https://nutricity.pl/shop/brsrmhyepmpqmel2-a-health-dual-action-acetaminofen-250-mg-i-ibuprofen-nsaid-125mg-pain-reliever-caplets-216-count-125751 https://nutricity.pl/web/image/product.template/125751/image_1920?unique=e387e33

Stock Expiry Date*: 26-10-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • SUBSTANCJI CZYNNYCH: tabletki A + Health Dual Action Pain Reliever zawierają 250 mg acetaminofenu i 125 mg ibuprofenu. Porównaj z aktywnymi składnikami marki krajowej.
  • DO 8 GODZIN ZWOLNIENIA PAIN: Zapewnia tymczasowe złagodzenie bólu z powodu bólu głowy, bólu pleców, bóle mięśni, ból zęba, skurcze miesiączkowe i niewielki ból stawów.
  • DUAL ACTION PAIN RELIEVER: Zawiera 2 leki przeciwbólowe: Acetaminofen 250 mg i Ibuprofen 125 mg w jednej kapsułce.
  • DYREKCJE: Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i powyżej: przyjmować 2 kapsułki co 8 godzin, podczas gdy objawy utrzymują się. Nie należy przyjmować więcej niż 6 kapsułek w ciągu 24 godzin, chyba że zaleci to lekarz. Dzieci do lat 12: Spytaj lekarza. Należy zapoznać się z informacjami na temat leku.
  • Nie pozwól, aby płacili Ci na drodze: można znaleźć ulgę z A + Zdrowie podwójny ból akcji Reliever. Każda butelka zawiera 216 tabletek w kształcie kapsułki.

57,79 zł 57.79 PLN 57,79 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(0,27 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Flavor
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Dawka
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Nazwa modelu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Liczba treści netto
  • Typ produktu
  • Pozycja Waga
  • Marka
  • Składniki
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Docelowa część ciała
  • Labeler Name

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Acetaminofen
Składniki Ditlenek tytanu, Czerwony tlenek żelaza, Żółty tlenek żelaza, Hypromeloza, Kwas stearynowy, powidon, Celuloza mikrokrystaliczna, polidekstroza, Glikol polietylenowy, Krospowidon, Dwutlenek krzemu koloidalny, Inactive ingredients: Carnauba wax, glyceryl dibehenate, croscarmellosesodium, pregelatinizedstarch, sodium lauryl sulphate
Szczególne zastosowania dla produktu Gorączka, Zapalenie stawów, Ból mięśni, Ból zęba, Ból stawów
Aktywne składniki Acetaminofen, Ibuprofen
Składniki Hypromeloza, Kwas stearynowy, Tytan, Powidon, Celuloza mikrokrystaliczna, Polidekstroza, Krospowidon, Glikol polietylenowy, Dwutlenek krzemu koloidalny, Dibehenian glicerolu, Nieaktywne składniki: Wosk Carnauba, Kroskarmelosodium, Sodu laurylosiarczan, Czerwony tlenek żelaza, Żółty tlenek żelaza, Skrobia pregelatynizowana
Rodzaj kontenera Butelka, Karton
Marka A + zdrowie
Flavor Niełuskane
Liczba jednostek 216.0 Count
Formularz elementu Kaplet
Pozycja Waga 125 Miligramów
Korzyści z produktu Tymczasowe uśmierzenie bólu
Liczba pozycji 1
Dawka Kapsułki
Wytwórca Bionpharma
Wymiary elementu L x W x H 4, 6 X 2, 4 X 4, 4
Typ produktu Acetaminofen
UPC 369452394649
Nazwa modelu DualActionPainRelief
Nazwa rodzaju opakowania Pole
Widownia docelowa Dorośli
Liczba treści netto 216 Count
Typ produktu Leki
Pozycja Waga 125 Miligramów
Marka A + zdrowie
Nazwa A+Health
Zakres wiekowy Dorośli
Numer części producenta DualActionPainRelief
Numer modelu DualActionPainRelief
Pozycja Wymiary 4.6 x 2.4 x 4.4 inches
Docelowa część ciała Całe ciało
Labeler Name A+Health
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSRMHYEPMPQMEL2
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen
Barcode
369452394649
Tags

 

A + Acetaminofen i Ibuprofen (NSAID) Dual Action Pain Reliever cappets zawierają 250 mg acetaminofenu i 125 mg Ibuprofenu. Porównaj z aktywnymi składnikami marki krajowej. Zawiera 2 leki w jednej kapsułce, aby zapewnić tymczasowe złagodzenie bólu ze względu na ból głowy, ból pleców, bóle mięśni, ból zęba, skurcze menstruacyjne i niewielki ból stawów. Zawiera 216 kapsułek.

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

My w Bionpharma jesteśmy bardzo wrażliwi na fakt, że wielu konsumentów zużywa nasze produkty i chcemy zapewnić, aby produkty te były bezpieczne i skuteczne. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące produktu, lub chcesz zgłosić zdarzenie niepożądane lub jakiekolwiek obawy dotyczące jakości produktu, zadzwoń do 1-888-235-2466 lub wysłać e-mail do [zabezpieczony e-mail]. Przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych.

Składniki

Składniki nieaktywne: wosk carnauba, krzemionka koloidalna, kroskarmelosodium, krospowidon, żelaza tlenek czerwony, żelaza tlenek żółty, glicerolu dibehenian, hypromeloza, celuloza mikrokrystaliczna, polidekstroza, glikol polietylenowy, powidon, preżelatynizedskrobia, sodu laurylosiarczan, kwas stearynowy, tytanu dwutlenek

Kierunki

Nie należy przyjmować dawki większej niż zalecana. Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i powyżej: należy przyjmować 2 kapsułki co 8 godzin, podczas gdy objawy utrzymują się. Dzieci poniżej 12 lat: należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy przyjmować więcej niż 6 kapsułek w ciągu 24 godzin, chyba że zaleci to lekarz.

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.