Przejdź do zawartości
Tylenol Dodatkowa siła Łatwa do połknięcia Acetaminofen, Ból Reliever & Fever Reducer Coated Caplets dla dorosłych z Gentleglide Technology, 500 mg Acetaminofen

Price:

90,53 zł


Tylenol Dodatkowa siła Łatwa do połknięcia Acetaminofen, Ból Reliever & Fever Reducer Coated Caplets dla dorosłych z Gentleglide Technology, 500 mg Acetaminofen

https://nutricity.pl/shop/brsrobaycj5bqdiv-tylenol-dodatkowa-sila-latwa-do-polkniecia-acetaminofen-bol-reliever-fever-reducer-coated-caplets-dla-doroslych-z-gentleglide-technology-500-mg-acetaminofen-61032 https://nutricity.pl/web/image/product.template/61032/image_1920?unique=f0d9918

Stock Expiry Date*: 24-04-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 200-count bottle of Tylenol Extra Strength Easy-to-Swallow Acetaminophen pain reliever & fever reducer caplets feature an easier to swallow coating than Extra Strength Tylenol Caplets, among those with a preference
  • Każdy aparat przeciwbólowy posiada technologię powlekania Gentleglide, specjalistyczną technologię, która umożliwia łatwe połykanie tabletek, tworząc przyjemne doświadczenie dla tych, którzy mają problemy z przyjmowaniem tabletek, kaplets lub tabletek
  • With 500 mg acetaminophen per caplet, this extra strength oral pain reliever reduces fevers & temporarily relieves aches & pains due to the common cold, headaches, backaches, toothaches, minor arthritis pain, muscle aches & period cramps
  • Do stosowania, należy wziąć dwie łatwe do połknięcia dodatkowe siły acetaminofen caplets co sześć godzin, podczas gdy objawy trwać. Przeznaczony do stosowania u dorosłych i dzieci w wieku 12 lat i powyżej
  • Experience easier-to-swallow extra strength relief from minor aches & pains with Tylenol, the #1 doctor recommended brand for pain relief & fever reduction

90,53 zł 90.53 PLN 90,53 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(0,45 zł / Unit)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • Ogólny numer identyfikacyjny handlu
  • Widownia docelowa
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Marka
  • Liczba treści netto
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Acetaminofen
Składniki Sukraloza, FD & C Red No. 40, Ditlenek tytanu, Hypromeloza, Talk, Stearynian magnezu, kwas stearynowy, powidon, Celuloza mikrokrystaliczna, maltodekstryna, Guar Gum, triglicerydy o średnim łańcuchu, alkohol poliwinylowy, Glikolan sodowy skrobi, Skrobia preżelatynizowana, FD&C Yellow No. 6, Active ingredient (in each caplet) Acetaminophen 500 mg Inactive ingredients crospovidone
Szczególne zastosowania dla produktu Gorączka, Ból mięśni, Ból menstruacyjny, Ból stawów
Składniki Hypromeloza, Maltodekstryna, Ditlenek tytanu, Celuloza ikrokrystaliczna, Stearynian, Żelatyna, Talk, Kwas stearynowy, Sukraloza, Guar Gum, Powidon, Triglicerydy o średnim łańcuchu, Alkohol poliwinylowy, Glikolan sodowy skrobi, Fd & c Red No. 40, Fd & c żółty nr 6, Aktywny składnik (w każdej kapsułce) Acetaminofen 500 Mg Nieaktywne składniki Krospowidon
Liczba jednostek 200
Formularz elementu Kaplet
Pozycja Waga 0, 17 Kilogram
Korzyści z produktu Leczenie bólu
Liczba pozycji 200
Wytwórca Johnson & Johnson
Wymiary elementu L x W x H 2, 63 X 4, 69 X 2, 63 Inches
Typ produktu Acetaminofen
Aktywne składniki Acetaminofen
Ogólny numer identyfikacyjny handlu 10300450406207
Widownia docelowa Dorośli
Typ produktu Leki
Marka Tylenol
Liczba treści netto 200 Count
Nazwa Tylenol
Zakres wiekowy Dorośli
Numer części producenta FBA614010
Numer modelu FBA614010
Pozycja Wymiary 2.63 x 4.69 x 2.63 inches
Dodatkowe funkcje Unscented
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSROBAYCJ5BQDIV
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen
Barcode
10300450406207
Tags

 

Tymczasowo zmniejszyć gorączkę i złagodzić niewielkie bóle i bóle z Tylenol Dodatkowa siła Easy- to- Połknięcie Coated Acetaminofen Cappets dla dorosłych. Ten easy-to- połykanie ulga bólu extra-silence oferuje technologię powlekania Gentleglide *, co ułatwia połykanie. Ta specjalistyczna powłoka zapewnia lepsze doświadczenie dla osób z dysfagią lub tych, którzy zmagają się z przyjmowaniem tabletek, kaplets, lub tabletek. Każda powłoka zawiera 500 miligramów acetaminofenu, zaufanego leku przeciwbólowego i reduktora gorączki. Z # 1 zalecanego przez lekarza marki na uśmierzanie bólu i zmniejszenie gorączki, te powlekane kapsułki przeciwbólowe zapewniają szybką ulgę z niewielkich bólu i bólu z powodu bólu głowy, ból pleców, ból zęba, ból stawów, i wspólnego zimna. Dorośli i dzieci w wieku 12 + powinni przyjmować co 6 godzin dwie kapsułki easy- to- połykania, podczas gdy objawy utrzymują się. * Powłoka Gentleglide jest łatwiejsza do przełknięcia niż zwykła Extra Siła Tylenol Caplets, wśród tych z preferencji. * Łatwiej połknąć powłoki niż Extra Siła Tylenol Caplets, wśród tych zpreferencje.

Ważne informacje

Składniki

Active ingredient (in each caplet) Acetaminophen 500 mg Inactive ingredients crospovidone, FD&C red no. 40, FD&C yellow no. 6, guar gum, hypromellose, magnesium stearate, maltodextrin, medium chain triglycerides, microcrystalline cellulose, polyvinyl alcohol, povidone, pregelatinized starch, sodium starch glycolate, stearic acid, sucralose, talc, titanium dioxide

Kierunki

Dojazd ■ nie należy przyjmować więcej niż zalecany (patrz Ostrzeżenie o przedawkowaniu) dorośli i dzieci w wieku 12 lat i więcej: ■ należy przyjmować 2 kapsułki co 6 godzin, podczas gdy objawy w ostatnim okresie ■ nie należy przyjmować więcej niż 6 kapsułek w ciągu 24 godzin, chyba że jest to zalecane przez lekarza ■ nie stosować dłużej niż 10 dni, chyba że zaleca to lekarz dzieci poniżej 12 lat: należy zapytać lekarza Pytania lub komentarze? telefon 1-877- 895- 3665 (bez opłat) lub 215- 273- 8755 (odbiór)

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

2,63 x 4,69 x 2,63 cali; 5,93 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.