LABS TYME- CAP, INC. Terminowo Naproxen Sodu 220mg - NSAID Pain Reliever for Headache, Tooth Ache, Mniejsze zapalenie stawów Relief Pain, Backache, Gorączka - Last 12 Hours - 300 Count
Stock Expiry Date*: 05-01-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- 𝐑𝐞𝐜𝐥𝐚𝐢𝐦 𝐘𝐨𝐮𝐫 𝐃𝐚𝐲 𝐖𝐢𝐭𝐡 𝟏𝟐-𝐇𝐨𝐮𝐫 𝐑𝐞𝐥𝐢𝐞𝐟: Don’t let pain dictate your schedule. Each caplet delivers Naproxen Sodium 220mg (NSAID) to temporarily relieve minor aches and pains from headaches, backaches, and the minor pain of arthritis for up to 12 hours when used as directed, powering you through the day.
- 𝐒𝐚𝐦𝐞 𝐀𝐜𝐭𝐢𝐯𝐞 𝐈𝐧𝐠𝐫𝐞𝐝𝐢𝐞𝐧𝐭 𝐀𝐬 𝐓𝐡𝐞 𝐍𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐫𝐚𝐧𝐝: Why pay more for the label? Each caplet contains Naproxen Sodium 220mg (NSAID), the same active ingredient and strength found in widely used OTC pain relievers and fever reducers for temporary relief.
- 𝐓𝐫𝐮𝐬𝐭𝐞𝐝 𝐐𝐮𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 & 𝐒𝐚𝐟𝐞𝐭𝐲: We believe in reliable medicine accessible to everyone. Every batch of our Naproxen pain relief pills undergoes quality checks to help ensure consistent potency and quality you can rely on for your family's peace of mind.
- 𝐒𝐢𝐦𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐚𝐩𝐥𝐞𝐭 𝐃𝐨𝐬𝐢𝐧𝐠: Designed for comfort. Suitable for adults and children 12 years and older, our pain pills fit neatly into your routine.Take with a full glass of water and swallow whole as directed for simple, straightforward dosing.
- 𝟑𝟎𝟎 𝐂𝐨𝐮𝐧𝐭 𝐁𝐮𝐥𝐤 𝐕𝐚𝐥𝐮𝐞: Be prepared when pain strikes. Our pain killers and fever reducer for adults and children 12 years and over come in a 300-count bottle that offers exceptional value, ensuring your medicine cabinet is fully stocked with effective pain relief for minor aches, toothaches, and the common cold whenever you need it.
| Marka | INC., LABY TYMCZASOWE |
| Korzyści z produktu | Leczenie bólu, Leczenie bólu ciała, Kontrola gorączki, Ból głowy Ulga, Leczenie bólu pleców |
| Wytwórca | INC., LABY TYMCZASOWE |
| Składniki | Ditlenek tytanu, Hypromeloza, Stearynian magnezu, powidon, Celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, Glikol polietylenowy, FD & C Blue # 2 Lake, Active ingredient (in each caplet) Naproxen sodium 220 mg (naproxen 200 mg) (NSAID) *nonsteroidal anti-inflammatory drug, Inactive ingredients colloidal silicon dioxide |
| Szczególne zastosowania dla produktu | Gorączka, Ból mięśni, Ból menstruacyjny, Ból zęba |
| Składniki | Hypromeloza, Ditlenek tytanu, Celuloza ikrokrystaliczna, Stearynian magnezu, Powidon, Glikol polietylenowy, Kroskarmeloza Sodu, Fd & c Blue # 2 Lake, Nieaktywne składniki Colloidalny tlenek krzemu, Aktywny składnik (w każdej kapsułce) Naproxen Sodu 220 Mg (naproxen 200 Mg) (nsaid) * niesteroidowy lek przeciwzapalny |
| Marka | Inc., Labs time- Cap, Time- Cap Labs, Inc. |
| Nazwa | LABY TYMCZASOWE, INC. |
| Docelowa część ciała | Całe ciało, Tył, Głowa |
| Liczba jednostek | Liczba 300.00 |
| Formularz elementu | Kaplet |
| Pozycja Waga | 5,29 uncji |
| Liczba pozycji | 1 |
| Dawka | Tabletki |
| Wymiary elementu L x W x H | 2, 15 X 2, 15 X 3, 78 Inches |
| Typ produktu | Naproxen Sodium |
| UPC | 349483608311 |
| Nazwa rodzaju opakowania | Butelka |
| Widownia docelowa | Adults and children 12 years and older |
| Typ produktu | Leki |
| Pozycja Wymiary | 2.15 x 2.15 x 3.78 inches |
| Dodatkowe funkcje | Long-Lasting |
-
Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów
-
Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
-
Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.
-
Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
3–6 dni (krajowa).
30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.
SKU |
BRSROGQQOUFWYCDZ |
Kategoria |
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Naproksen Sodu |
Barcode |
349483608311 |
Tags |
Ważne informacje
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Ostrzeżenia; Alergia: Naproxen sodu może powodować ciężką reakcję alergiczną, zwłaszcza u osób uczulonych na aspirynę. Objawy mogą obejmować: pokrzywkę, obrzęk twarzy, astmę (świszczący oddech), wstrząs, zaczerwienienie skóry, wysypkę, pęcherze. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Ostrzeżenie o krwawieniu z jamy ustnej: Produkt zawiera NLPZ, który może powodować ciężkie krwawienie z żołądka. Ryzyko jest większe, jeśli pacjent: ma 60 lat lub więcej, miał wrzody żołądka lub problemy z krwawieniem, wziąć rozrzedzenie krwi (leki przeciwzakrzepowe) lub sterydowe, przyjmować inne leki zawierające na receptę lub NLPZ bez recepty (aspiryna, ibuprofen, naproxen, lub inne), mieć 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie podczas stosowania tego produktu, podjąć więcej lub przez dłuższy czas niż zalecane. Zawał serca i ostrzeżenie przed udarem: NLPZ, z wyjątkiem aspiryny, zwiększają ryzyko zawału serca, niewydolności serca i udaru. To może być śmiertelne. Ryzyko jest większe w przypadku stosowania większej niż zalecana lub dłuższej niż zalecana. Nie stosować: jeśli u pacjenta wystąpiła kiedykolwiek reakcja alergiczna na inne leki zmniejszające ból lub gorączkę, tuż przed lub po zabiegu chirurgicznym serca. Przed zastosowaniem należy zapytać lekarza, jeśli: u pacjenta występuje ostrzeżenie o krwawieniu z żołądka, u pacjenta występowały w przeszłości problemy żołądkowe, takie jak zgaga, wysokie ciśnienie krwi, choroba serca, marskość wątroby, choroba nerek, astma lub udar, pacjent przyjmuje leki moczopędne, ma problemy lub poważne działania niepożądane związane z przyjmowaniem leków przeciwbólowych lub zmniejszających gorączkę. Należy zapytać lekarza lubfarmaceuta przed zastosowaniem: pod opieką lekarza na jakiekolwiek poważne schorzenie, przyjmowanie aspiryny na atak serca lub udar mózgu, ponieważ naproksen może zmniejszać tę korzyść aspiryny, przyjmowanie jakiegokolwiek innego leku. Podczas stosowania tego produktu: należy przyjmować z pokarmem lub mlekiem w przypadku wystąpienia zaburzeń żołądkowych. Przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, jeśli u pacjenta wystąpią jakiekolwiek z następujących objawów krwawienia z żołądka: uczucie omdlenia, wymiociny we krwi, krwawe lub czarne stolce, ból brzucha, który nie poprawia się, objawy problemów z sercem lub udar: ból w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu, osłabienie w jednej części lub po jednej stronie ciała, niewyraźne mówienie, obrzęk nóg; nasilenie lub nasilenie bólu, gorączka pogarsza się lub utrzymuje się dłużej niż 3 dni, trudności w połykaniu, uczucie jakby pigułka utknęła w gardle, zaczerwienienie lub obrzęk występuje w bolesnym miejscu, pojawiają się nowe objawy. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Szczególnie ważne jest, aby nie stosować naproksenu sodu w ciągu 20 tygodni lub później w ciąży, chyba że lekarz zdecydowanie tak zalecił, ponieważ może to powodować problemy u nienarodzonego dziecka lub powikłania w czasiedostawa.
Składniki
Active ingredient (in each caplet) Naproxen sodium 220 mg (naproxen 200 mg) (NSAID) *nonsteroidal anti-inflammatory drug, Inactive ingredients colloidal silicon dioxide, croscarmellose sodium, FD&C blue #2 Lake, hypromellose, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, polyethylene glycol, povidone, titanium dioxide
Kierunki
Nie należy przyjmować dawki większej niż zalecana. Należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę. Należy wypić pełną szklankę wody z każdą dawką. Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i starsze: należy przyjmować 1 caplet co 8 do 12 godzin, a objawy utrzymują się. W przypadku pierwszej dawki można przyjąć 2 kapsułki w ciągu pierwszej godziny. Nie przekraczać 2 kapsułek w okresie od 8 do 12 godzin. Nie przekraczać 3 kapsułek w ciągu 24 godzin. Dzieci poniżej 12 lat: należy skonsultować się z lekarzem.
Zastrzeżenie prawne
Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.
Wymiary produktu
2,15 x 2,15 x 3,78 cali; 5,29 uncji
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
| Order Number | Carrier | Final Mile Tracking Code | Last Update | Track |
|---|---|---|---|---|
| NC26780 | My | 05167987865261 | 2026-09-21 | Track |
| NC25407 | My | 05167987857077 | 2026-09-16 | Track |
| NC22739 | My | 05167987842355 | 2026-09-07 | Track |
| NC22049 | Dpd | 05167987829603 | 2026-08-26 | Track |
| NC17858 | Dpd | 05167987791349 | 2026-08-07 | Track |
| NC17078 | Dpd | 05167987786917 | 2026-08-07 | Track |
Informacja prawna
Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane.
*Informacje o dacie ważności:
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.









