Szybkie działanie Reliever of Children 's Pain / Kids Fever Reducer with Acetaminophen Oral Suspension, Ages 2- 11, Zero Alcohol or Aspirin or Ibuprofen, Grape Flavor, 4 fl oz (2 Pack)
Stock Expiry Date*: 26-01-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- Szybkie działanie PediaCare Acetaminofen zawiesina doustna tymczasowo zmniejsza gorączkę i łagodzi niewielkie bóle z powodu częstego zimna, grypy, bólu głowy, ból gardła i ból zęba.
- Ból podczas bólu głowy, ząbkowania, niewielkie bóle lub bóle nigdy nie były łatwiejsze. Należy użyć dołączonej miarki dawkowania, aby delikatnie złagodzić i złagodzić dyskomfort dziecka, gdy potrzebują go najbardziej.
- Dzieci uwielbiają smak winogron! Mama i tata kochają, że PediaCare jest zaufany od pokoleń i że ten ciekły acetaminofen jest wolny od alkoholu, aspiryny, ibuprofen wolny i paraben wolny.
- Pediatrician- Zalecane dzieci acetaminofen delikatnie łagodzi dyskomfort i tymczasowo zmniejsza gorączkę, pomagając dziecku poczuć się lepiej i bardziej komfortowo w ciągu dnia i nocy.
- Ten wygodny 2-pak leku PediaCare zawiera 2x pudełka leku PediaCare Kids Acetaminofen, z których każde zawiera 4 fl oz (118ml) z 160 mg acetaminofenu na 5 ml płynu. Trzymaj swoją apteczkę zaopatrzoną w markę zaufaną przez rodziny!
| Korzyści z produktu | Leczenie bólu ciała, Leczenie bólu w jamie ustnej, Kontrola gorączki, Ból głowy Ulga, Sterowanie zimnem i grypą, Ulga bólowa Zobacz więcej |
| Pozycja Waga | 8 uncji |
| Wymiary elementu L x W x H | 2 X 4 X 5.25 Inches |
| Aktywne składniki | Acetaminofen 160 Mg |
| Typ produktu | Leki |
| Marka | Pediacare |
-
Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów
-
Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
-
Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.
-
Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
3–6 dni (krajowa).
30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.
SKU |
BRSROHQLCV5WAYDB |
Kategoria |
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen |
Tags |
Kup PediaCare szybko działający ból dzieci Reliever / Dzieci Fever Reducer z Acetaminofen Zawiesina doustna, Wiek 2- 11, Zero Alkohol lub Aspiryna lub Ibuprofen, Grape Flavor, 4 fl oz (2 Pack) na SHIPPING FREE na kwalifikowanych zamówień
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
| Order Number | Carrier | Final Mile Tracking Code | Last Update | Track |
|---|---|---|---|---|
| NC26780 | My | 05167987865261 | 2026-09-21 | Track |
| NC25407 | My | 05167987857077 | 2026-09-16 | Track |
| NC22739 | My | 05167987842355 | 2026-09-07 | Track |
| NC22049 | Dpd | 05167987829603 | 2026-08-26 | Track |
| NC17858 | Dpd | 05167987791349 | 2026-08-07 | Track |
| NC17078 | Dpd | 05167987786917 | 2026-08-07 | Track |
Informacja prawna
Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane.
*Informacje o dacie ważności:
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.









