Przejdź do zawartości
Aleve Reliever Pain & Fever Reducer Płynne żele, Naproxen Sodu, Ulga bólowa, 80 Count

Price:

73,92 zł


Aleve Reliever Pain & Fever Reducer Płynne żele, Naproxen Sodu, Ulga bólowa, 80 Count

https://nutricity.pl/shop/brsw2aq7cmfgkey7-aleve-reliever-pain-fever-reducer-plynne-zele-naproxen-sodu-ulga-bolowa-80-count-48019 https://nutricity.pl/web/image/product.template/48019/image_1920?unique=2af95c3

Stock Expiry Date*: 14-12-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Do 12- Godziny nieprzerwanego uśmierzania bólu: Płynne żele Aleve zapewniają długotrwałe łagodzenie bólu w postaci niewielkiego zapalenia stawów, bólu głowy i bólu pleców
  • Zmniejszenie gorączki: Tymczasowo zmniejsza gorączkę u dorosłych i dzieci w wieku od 12 lat
  • Ukierunkowana ulga bólowa: łagodzi niewielkie bóle stawów, bóle mięśni, bóle pleców, ból głowy i przeziębienie
  • Zalecany lekarz: # 1 lekarz ortopedyczny zalecany pozagiełdowy lek przeciwbólowy marka dla niewielkiego bólu stawów *
  • Efektywna ulga bólowa: W badaniu, udowodnione jako skuteczne i trwalsze niż częsty relief bólowy Rx. Należy zapytać lekarza, czy Aleve jest odpowiedni dla pacjenta.

73,92 zł 73.92 PLN 73,92 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(0,92 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Zawarte komponenty
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • UPC
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Marka
  • Liczba treści netto
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Naproksen Sodu
Składniki glicerol, Żelatyna, glikol propylenowy, Woda oczyszczona, powidon, Mannitol, Glikol polietylenowy, Kwas mlekowy, Sorbitol., Pharmaceutical Ink, sorbitan, In Each Capsule Active Ingredients: *Naproxen Sodium (Naproxen 200 mg) (NSAID) (220 mg), Pain Reliever/Fever Reducer. Inactive Ingredients: FD&C Blue 1
Widownia docelowa Dorośli, Unisex- Kids
Składniki Gliceryna, żel, Oczyszczone, Kwas mlekowy, Mannitol, Powidon, Sorbitan, Glikol propylenowy, Glikol polietylenowy, Tusz farmaceutyczny, Sorbitol., Naproksen Sodu, Ból Reliever / gorączka Reduktor. Nieaktywne składniki: Fd & c Blue 1
Marka Aleve
Liczba jednostek 80
Formularz elementu kapsułki
Pozycja Waga 5.54 Ounces
Korzyści z produktu Kontrola alergii
Liczba pozycji 80
Zawarte komponenty Naproxen
Wytwórca Bayer HealthCare LLC
Wymiary elementu L x W x H 2, 5 X 2, 19 X 3, 84 Inches
Typ produktu Naproxen Sodium
Szczególne zastosowania dla produktu Leczenie bólu
UPC 025866591943
Nazwa rodzaju opakowania Butelka
Typ produktu Leki
Marka Aleve
Liczba treści netto 1 pole
Nazwa Aleve
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Butelka
Numer części producenta 2812
Numer modelu 2812
Pozycja Wymiary 2.5 x 2.19 x 3.84 inches
Dodatkowe funkcje Long-Lasting
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSW2AQ7CMFGKEY7
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Naproksen Sodu
Barcode
025866591943
Tags

 

Aleve Pain Reliever & Fever Reducer Liquid Gels provide strong, all-day pain relief in just one small liquid gel. This pain medicine for adults and children ages 12 and up is the #1 orthopedic doctor recommended OTC brand for minor arthritic pain*. Each soft, liquid-filled naproxen sodium 220 mg liquid gel is formulated for minor aches and pains due to minor arthritis, backache, and headache, with the strength to last up to 12 hours. This pain reliever also temporarily reduces fever. Pain happens. Aleve it. Use as directed for minor aches and pains. *Among OTC Pain Reliever brands** **IQVIA, Arthritic Pain Relief Products, 12 months ending Q4 2022 †Based on clinical study vs. Hydrocodone + Acetaminophen during the first 4 hours after initial dosing

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenia: Ostrzeżenie o krwawieniu brzucha: Produkt zawiera NLPZ, który może powodować ciężkie krwawienie z żołądka. Nie stosować: jeśli u pacjenta wystąpiła kiedykolwiek reakcja alergiczna na leki zmniejszające ból lub gorączkę, lub tuż przed lub po operacji serca. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem, jeśli: u pacjenta występowały w przeszłości problemy żołądkowe, wysokie ciśnienie krwi, choroba serca, marskość wątroby lub choroba nerek, przyjmowanie leków moczopędnych, problemy lub poważne działania niepożądane związane z przyjmowaniem leków przeciwbólowych lub redukujących gorączkę lub astmą.

Wskazania

Płynne żele Aleve 80ct. 24cs

Składniki

In Each Capsule Active Ingredients: *Naproxen Sodium (Naproxen 200 mg) (NSAID) (220 mg), Pain Reliever/Fever Reducer. Inactive Ingredients: FD&C Blue 1, Gelatin, Glycerin, Lactic Acid, Mannitol, Pharmaceutical Ink, Polyethylene Glycol, Povidone, Propylene Glycol, Purified Water, sorbitan, Sorbitol.

Kierunki

Dojazd: Weź 1 pigułkę co 8 do 12 godzin, podczas gdy objawy trwają. W pierwszej dawce można przyjąć 2 tabletki w ciągu pierwszej godziny. Nie przekraczać 2 tabletek w ciągu 8 do 12 godzin. Nie przekraczać 3 tabletek w ciągu 24 godzin.

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

2,5 x 2,19 x 3,84 cali; 5,54 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.