Przejdź do zawartości
Dr Dzieci Ból i Gorączka Medycyna - Acetaminofen dla dzieci w wieku 2-11 lat, Zmierzone Single- Użyj Fiolki na ból głowy, ból gardła, zimno i grypa, Cherry Flavor, 20 Hrabia (Pack of 1)

Price:

60,32 zł


Dr Dzieci Ból i Gorączka Medycyna - Acetaminofen dla dzieci w wieku 2-11 lat, Zmierzone Single- Użyj Fiolki na ból głowy, ból gardła, zimno i grypa, Cherry Flavor, 20 Hrabia (Pack of 1)

https://nutricity.pl/shop/brsw2cd7defqge3b-dr-dzieci-bol-i-goraczka-medycyna-acetaminofen-dla-dzieci-w-wieku-2-11-lat-zmierzone-single-uzyj-fiolki-na-bol-glowy-bol-gardla-zimno-i-grypa-cherry-flavor-20-hrabia-pack-of-1-105159 https://nutricity.pl/web/image/product.template/105159/image_1920?unique=4ff7e11

Stock Expiry Date*: 01-01-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Szybki ból i gorączka Relief: Każda wcześniej zmierzona fiolka zawiera 160 mg acetaminofenu, zaufanego reduktora gorączki i uśmierzającego ból, co zapewnia szybkie złagodzenie bólu głowy, ból gardła, ból zęba, zimno i objawy grypy
  • Zaufane Formuła dla dzieci: Specjalnie zaprojektowane dla dzieci w wieku 2- 11 lat, zapewniają łagodną, ale skuteczną dawkę acetaminofenu, aby złagodzić niewielkie bóle, ból i gorączkę
  • Wygodne, wcześniej mierzone fiolki: brak bałaganu, brak pomiaru; każda fiolka do jednorazowego użytku zawiera dokładną dawkę, co ułatwia podanie właściwej ilości w domu lub na wynos
  • Quality & Safe Ingredients: Made with high-quality ingredients and a delicious cherry syrup flavor, they provide effective pain and fever relief without unnecessary additives; free from allergens, parabens, alcohol, and dyes, ensuring a clean and safe formula for your child.
  • Portable & Travel-Friendly Medicine: TSA-compliant and perfect for on-the-go use; the convenient travel size packaging includes single-dose vials that fit easily in your bag, car, or first-aid kit for quick relief whenever needed; ideal for school, daycare, or travel—no spills, no mess!

60,32 zł 60.32 PLN 60,32 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(3,02 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Flavor
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Dawka
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Rodzaj materiału Bezpłatny
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Liczba treści netto
  • Typ produktu
  • Pozycja Waga
  • Marka
  • Składniki
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje
  • Docelowa część ciała

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Acetaminofen
Korzyści z produktu Ból gardła, Bóle głowy, Pomaga zmniejszyć gorączkę, and flu., Provides temporary relief from minor aches and pain., Same active ingredient as Tylenol.
Składniki Gliceryna, Sorbitol, Sukraloza, glikol propylenowy, Woda., ksylitol, smaki, FD & C red # 40, benzoesan sodu, Karboksymetyloceluloza, Active Ingredient (per 5 mL Single-Use Vial): • Acetaminophen 160 mg (Pain Reliever / Fever Reducer) Inactive ingredients: Anhydrous citric acid
Szczególne zastosowania dla produktu Ból głowy, Zimna i grypa, Ból gardła, Zapewnia tymczasową ulgę od drobnych achów i bólu
Rodzaj materiału Bezpłatny Bez cukru, Bez alkoholu, Bez barwnika
Aktywne składniki Gliceryna, Benzoesan sodu, Smaki, Sukraloza, Glikol propylenowy, Sorbitol, Karboksymetyloceluloza, Ksylitol, Fd & c Red # 40, water., Acetaminophen 160 mg (Pain Reliever / Fever Reducer) Inactive ingredients: Anhydrous citric acid
Składniki Gliceryna, Orbitol, Ksylitol, Smaki, Cr, Woda., Glikol, Benzoesan sodu, C czerwony # 40, Karboksymetyloceluloza, Nieaktywne składniki: bezwodny kwas cytrynowy
Dodatkowe funkcje Szybkie działanie, Travel Friendly Medicine, Hygenic Dispenser, Premeasured Dose, Easy to Administer
Marka Dr. Kids
Flavor Wiśnia
Liczba jednostek 20
Formularz elementu Płynne
Pozycja Waga 5,61 uncji
Liczba pozycji 1
Dawka Płynne
Wytwórca Dr. Kids
Wymiary elementu L x W x H 2 X 2 X 4,25 Inches
Typ produktu Acetaminofen
UPC 313992000270
Nazwa rodzaju opakowania Pole
Widownia docelowa Unisex- Kids
Liczba treści netto 20 Vial
Typ produktu Leki
Pozycja Waga 35 funtów
Marka Dr Kids
Nazwa Dr. Kids
Zakres wiekowy Ages 2 to 11
Rodzaj kontenera Butelka
Numer części producenta sample_sku_2447
Numer modelu sample_sku_2447
Pozycja Wymiary 2 x 2 x 4,25 cali
Docelowa część ciała Głowa
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSW2CD7DEFQGE3B
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen
Barcode
313992000270
Tags

 

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować z innymi lekami zawierającymi acetaminofen (na receptę lub bez recepty). Przedawkowanie może spowodować uszkodzenie wątroby. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem, jeśli u dziecka występuje choroba wątroby. Przerwać stosowanie leku i skonsultować się z lekarzem, jeśli ból lub gorączka utrzymują się dłużej niż 3 dni lub nasilają się lub jeśli pojawią się nowe objawy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z lekarzem lub kontrolą zatruć o godzinie 1- 800- 222- 1222.

Wskazania

Ten produkt jest płynnym doustnym lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym przeznaczonym dla dzieci w wieku 2- 11 lat. Zapewnia tymczasową ulgę od niewielkich bólów z powodu bólu głowy, ból gardła, ból zęba, zimno, i grypy, i pomaga zmniejszyć gorączkę.

Składniki

Active Ingredient (per 5 mL Single-Use Vial): • Acetaminophen 160 mg (Pain Reliever / Fever Reducer) Inactive ingredients: Anhydrous citric acid, carboxymethylcellulose, FD&C red #40, flavors, glycerin, propylene glycol, sodium benzoate, sorbitol, sucralose, xylitol, water.

Kierunki

• Stosować tylko zgodnie z zaleceniami • Nie przekraczać 5 dawek w ciągu 24 godzin • Opróżnij całą zawartość fiolki do jednorazowego użytku podczas dawkowania • Powtarzać co 4 godziny zgodnie z potrzebą Dawkowanie Wykres: • W ciągu 2 lat: Zapytaj lekarza • 2 - 3 lata: 1 fiolka do jednorazowego użytku (5 ml) • 4 - 5 lat: 1 - 1, 5 Fiolka (5 - 7, 5 ml) • 6 - 8 lat: 1, 5 - 2 Fiolki (7, 5 - 10 ml) • 9 - 11 lat: 2 - 2, 5 ml) Stosować masę ciała w celu określenia dawki, jeśli to możliwe; w przeciwnym razie należy stosować wiek.

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

2 x 2 x 4,25 cali; 5,61 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.