Przejdź do zawartości
Genexa Czysty Acetaminofen PM 500mg Dodatkowa siła, Reliever bólu bez barwnika, Nighttime Sleep Aid, Fever Reducer, 0% Sztuczne dodatki, Ulgi ból głowy, Ból pleców, Drobne zapalenie stawów, 100 tabletek

Price:

62,65 zł


Genexa Czysty Acetaminofen PM 500mg Dodatkowa siła, Reliever bólu bez barwnika, Nighttime Sleep Aid, Fever Reducer, 0% Sztuczne dodatki, Ulgi ból głowy, Ból pleców, Drobne zapalenie stawów, 100 tabletek

https://nutricity.pl/shop/brsw2cy5o57boe3h-genexa-czysty-acetaminofen-pm-500mg-dodatkowa-sila-reliever-bolu-bez-barwnika-nighttime-sleep-aid-fever-reducer-0-sztuczne-dodatki-ulgi-bol-glowy-bol-plecow-drobne-zapalenie-stawow-100-tabletek-65819 https://nutricity.pl/web/image/product.template/65819/image_1920?unique=f587629

Stock Expiry Date*: 28-09-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Pain Relief & Sleep Aid: Genexa Acetaminophen PM Extra Strength is a dual-action formula providing effective pain relief from headaches, backaches and more — plus a sleep aid that promotes a restful night's sleep. For adults and children aged 12+.
  • Efektywna, Non-Habit Forming Formuła: Genexa PM Extra Siła łączy 500 mg acetaminofenu i 25 mg HCl difenhydraminy, aby złagodzić niewielkie bóle i bóle podczas wspierania spokojnego snu. Jest to nienawykowe formowanie, gdy używane zgodnie z instrukcją.
  • Prosta, Czysta Formulacja: Acetaminofen 500mg Dodatkowa Siła, jak wszystkie produkty Genexa, jest wolna od sztucznych konserwantów, barwników i wspólnych alergenów, zapewniając czysty lek za-przeciwciała, zapewniając skuteczny ból i złagodzenie gorączki.
  • Easy to Swallow Caplets: These extra strength pain relief & sleep aid caplets feature a smooth coating and streamlined design for comfortable, hassle-free dosing. Formulated for use by adults as well as kids aged 12+ — for a clean, effective relief.
  • O Genexa: Założona przez rodziców i lekarzy, Genexa jest zaangażowana w tworzenie czystych, skutecznych leków dla całej rodziny. Nasze produkty over- the- counter używają tych samych zaufanych składników z nie- GMO, bez konserwantów formuły. Lekarstwo czyste.

62,65 zł 62.65 PLN 62,65 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(0,63 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Marka

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Leki Acetaminofen
Składniki Gliceryna, Celuloza, Maltodekstryna, Ekstrakt ryżowy, Wosk organiczny Carnauba, Guar Gum, Karbonat wapnia, Przewodniczący, Dwuwęglan sodu, Hulls ryżowy, Syrop agawowy, Organiczna lecytyna słonecznikowa, Agave Fiber, Palm Olein, Dibehenina (źródło warzyw), Olej słonecznikowy naturalne, Aktywne składniki: acetaminofen (500 Mg w każdej kapsułce). Składniki nieaktywne: Acacia Gum
Korzyści z produktu Leczenie bólu
Liczba pozycji 1
Szczególne zastosowania dla produktu Gorączka
Aktywne składniki Acetaminofen
Typ produktu Leki
Marka Genexa
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.

 

Ważne informacje

Składniki

Aktywne składniki: Acetaminofen (500 mg w każdej kapsułce). Nieaktywne składniki: guma akacjowa, błonnik agawy, syrop agawowy, węglan wapnia, organiczny wosk carnauba, celuloza, dekstroza, dibehenina (źródło warzyw), gliceryna, guma guar, maltodekstryna, organiczna oleina palmowa, ekstrakt ryżowy, łuski ryżu, wodorowęglan sodu, organiczna lecytyna słonecznikowa, olej słonecznikowy naturalny

Kierunki

* Nie należy przyjmować dawki większej niż zalecana (patrz Ostrzeżenie o przedawkowaniu) Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i więcej: W razie potrzeby należy wziąć 2 kapsułki przed snem. Nie należy przyjmować więcej niż 2 kapsułki w ciągu 24 godzin, chyba że lekarz zaleci inaczej. Dzieci w wieku poniżej 12 lat należy skonsultować się z lekarzem. Jeśli pacjentka jest w ciąży, powinna skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem acetaminofenu.

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary opakowań

4,21 x 2,36 x 2,32 cali; 4,97 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.