GoodSense Migrena Relief Geltabs, Acetaminofen, Aspiryna (NLPZ) i Kofeina, 80
Stock Expiry Date*: 23-08-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- ZAWARTOŚĆ SUBSTANCJI CZYNNEJ: Produkt zawiera 250 mg acetaminofenu, 250 mg aspiryny (NLPZ: niesteroidowy lek przeciwzapalny) i 65 mg kofeiny. Porównaj z czynnymi składnikami leku Excedrin Migrena Geltabs
- PAIN RELIEF: GoodSense Migrena Relief Geltags oferują ból głowy ulgę, więc nie przegap na specjalne chwile życia
- LECZENIE MIGRAINE: Tylko jedna dawka pomaga tymczasowo zmniejszyć ból głowy spowodowany migrenami
- PAIN RELIEVER I PAIN RELIEVER POMOC: GoodSense Migrena Relief Geltabs łączą acetaminofen 250 mg, aspirynę 250 mg (NLPZ: niesteroidowy lek przeciwzapalny) i kofeinę 65 mg w leczeniu bólu migreny
- GLUTEN DARMOWY: Te tabletki przeciwbólowe ból głowy są bezglutenowe
| Marka | GoodSense |
| Korzyści z produktu | Ból głowy Ulga |
| Wymiary elementu L x W x H | 2,03 X 4,25 X 2 Inches |
| Typ produktu | Acetaminofen |
| Szczególne zastosowania dla produktu | Migrena |
| Aktywne składniki | Kofeina |
| Typ produktu | Leki |
| Marka | Dobry rozsądek |
-
Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów
-
Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
-
Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.
-
Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
3–6 dni (krajowa).
30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.
SKU |
BRSW2CYYDMNRUHT2 |
Kategoria |
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen |
Tags |
Need fast and effective relief from headache pain? GoodSense Migraine Relief Geltabs combine a powerful combination of ingredients to help you get back to enjoying your day.
Key Highlights
- Provides temporary relief from headache pain.
- Contains acetaminophen, aspirin (an NSAID), and caffeine.
- Formulated to help reduce the impact of migraine pain.
- Gluten-free formula suitable for those with sensitivities.
Useful Facts
- Each geltab contains: Acetaminophen 250 mg, Aspirin 250 mg (NSAID), Caffeine 65 mg.
- Pack contains 80 geltabs.
Good Fit For
- Individuals experiencing occasional headaches.
- Those seeking relief from migraine pain.
- People looking for a fast-acting pain reliever.
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
| Order Number | Carrier | Final Mile Tracking Code | Last Update | Track |
|---|---|---|---|---|
| NC26780 | My | 05167987865261 | 2026-09-21 | Track |
| NC25407 | My | 05167987857077 | 2026-09-16 | Track |
| NC22739 | My | 05167987842355 | 2026-09-07 | Track |
| NC22049 | Dpd | 05167987829603 | 2026-08-26 | Track |
| NC17858 | Dpd | 05167987791349 | 2026-08-07 | Track |
| NC17078 | Dpd | 05167987786917 | 2026-08-07 | Track |
Informacja prawna
Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane.
*Informacje o dacie ważności:
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.









