Przejdź do zawartości
GoodSense Extra Siła Ból głowy Relief Geltabs, Acetaminofen, Aspiryna (NSAID) i Kofeina, 80 Hrabia

Price:

47,24 zł


GoodSense Extra Siła Ból głowy Relief Geltabs, Acetaminofen, Aspiryna (NSAID) i Kofeina, 80 Hrabia

https://nutricity.pl/shop/brsw2eaddefqoadx-goodsense-extra-sila-bol-glowy-relief-geltabs-acetaminofen-aspiryna-nsaid-i-kofeina-80-hrabia-122565 https://nutricity.pl/web/image/product.template/122565/image_1920?unique=9685ff1

Stock Expiry Date*: 05-01-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • ZAWARTOŚĆ SUBSTANCJI CZYNNEJ: Produkt zawiera 250 mg acetaminofenu, 250 mg aspiryny (NLPZ, niesteroidowy lek przeciwzapalny) i 65 mg kofeiny; porównuje się ze składnikami czynnymi produktu leczniczego Excedrin Extra Siła Geltabs
  • PAIN RELIEF: GoodSense Extra Siła Ból głowy Relief Geltabs oferuje ból głowy i zapalenie stawów ulgi; również zapewnia ulgę w bólu dla bólu w bólach zęba, bóle mięśni i przedmenstruacyjne i skurcze menstruacyjne
  • EXTRA STRENGTH: Jeśli potrzebujesz czegoś silnego, aby tymczasowo zmniejszyć ból, te dodatkowe żelki siły pomoże Ci poczuć się lepiej, więc nie przegap na specjalne chwile życia
  • PAIN RELIEVER I PAIN RELIEVER POMOC: Dodatkowa siła Ból głowy Relief Geltabs łączą acetaminofen 250 mg, aspiryna 250 mg (NLPZ, niesteroidowy lek przeciwzapalny) i kofeina 65 mg, aby pomóc złagodzić niewielkie bóle i bóle, gdy trzeba to najbardziej
  • GLUTEN DARMOWY: Te tabletki przeciwbólowe są bezglutenowe

47,24 zł 47.24 PLN 47,24 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(0,59 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Flavor
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Typ produktu
  • Marka
  • Składniki
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Acetaminofen
Składniki Gliceryna, Żelatyna, glikol propylenowy, Wosk Carnauba, Hypromeloza, triglicerydy łańcucha środkowego, kwas stearynowy, powidon, celuloza mikrokrystaliczna, Krospowidon, Tlenek tytanu., Skrobia preżelatynizowana, FD & C Blue # 1, Pharmaceutical Ink, D&C yellow #10 aluminum lake, Maltitol Solution, Polyvinyl Acetate Phthalate, Active ingredients (in each geltab): Acetaminophen 250 mg, Aspirin 250 mg (NSAID*) and Caffeine 65 mg. *Nonsteroidal anti-inflammatory drug. Inactive ingredients: Black iron oxide
Aktywne składniki Żelatyna, Gliceryna, Hypromeloza, Powidon, Celuloza mikrokrystaliczna, Krospowidon, Kwas stearynowy, Glikol propylenowy, Skrobia preżelatynizowana, Tusz farmaceutyczny, Ftalan polioctanu winylu, Wosk Carnauba, Aktywne składniki (w każdej Geltabie): Acetaminofen 250 Mg, Aspiryna 250 Mg (nsaid *) i kofeina 65 Mg. * niesteroidowy lek przeciwzapalny., D & c Yellow # 10, Fd & c Blue # 1 Aluminium Lake, Rozwiązanie Maltitol, Triglicerydy łańcucha środkowego, titanium dioxide.
Składniki Gliceryna, Hypromeloza, Żelatyna, Kwas stearynowy, Glikol, Tlenek tytanu., Wosk Carnauba, Powidon, Skrobia preżelatynizowana, Celuloza mikrokrystaliczna, Krospowidon, Rozwiązanie Maltitol, Ftalan polioctanu winylu, Tusz farmaceutyczny, Triglicerydy łańcucha środkowego, Fd & c Blue # 1 Aluminium Lake, D & c Yellow # 10, Aktywne składniki (w każdej Geltabie): Acetaminofen 250 Mg, Aspiryna 250 Mg (nsaid *) i kofeina 65 Mg. * niesteroidowy lek przeciwzapalny.
Marka GoodSense
Flavor gluten_free
Liczba jednostek 80
Formularz elementu żel
Korzyści z produktu Ból głowy Ulga
Liczba pozycji 1
Wytwórca PERRIGO COMPANY
Wymiary elementu L x W x H 2 x 2, 03 X 4, 25
Typ produktu Acetaminofen
Szczególne zastosowania dla produktu Ból głowy
UPC 301131855270
Typ produktu Leki
Marka Dobry rozsądek
Nazwa GoodSense
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Butelka
Numer części producenta Hengulus
Pozycja Wymiary 2 x 2.03 x 4.25 inches
Dodatkowe funkcje Extra strength
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSW2EADDEFQOADX
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen
Barcode
301131855270
Tags

 

Porównaj z czynnymi składnikami produktu Excedrin Extra Force Geltabs. Uzyskaj ulgę w bólu można ufać w GoodSense Extra Siła Ból głowy Relief Geltabs. Ten dodatkowy środek przeciwbólowy / środek przeciwbólowy tymczasowo łagodzi niewielkie bóle i ból, więc nie powstrzymują cię od specjalnych chwil życia. Oprócz bólów głowy, te żelki pomagają w bólu stawów, przedmenstruacyjne i skurcze menstruacyjne, ból zęba, bóle mięśni, i niewielkie bóle i bóle z powodu przeziębienia. Dodatkowy środek przeciwbólowy / środek przeciwbólowy łączy w sobie acetaminofen w dawce 250 mg, aspirynę w dawce 250 mg (NLPZ, niesteroidowy lek przeciwzapalny) i kofeinę w dawce 65 mg w celu złagodzenia bólu, gdy jest to najbardziej potrzebne. Gluten wolny.

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenia: Zespół Reye 'a: Dzieci i młodzież, u których lub u których występuje ospa wietrzna lub objawy podobne do prochu, nie powinny stosować tego produktu. W przypadku wystąpienia zmian w zachowaniu z nudnościami i wymiotami należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ objawy te mogą być wczesnym objawem zespołu Reye' a, rzadkiej, ale poważnej choroby. Alergia: Acetaminofen może powodować ciężkie reakcje skórne. Objawy mogą obejmować: zaczerwienienie skóry, pęcherze, wysypkę. Jeśli wystąpi reakcja skórna, należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Alergia: Aspiryna może powodować ciężką reakcję alergiczną, która może obejmować: pokrzywkę; obrzęk twarzy; astmę (świszczący oddech); wstrząs. Ostrzeżenie dotyczące wątroby: Produkt zawiera acetaminofen. W przypadku przyjmowania: więcej niż 4 000 mg acetaminofenu w ciągu 24 godzin; podczas stosowania innych leków zawierających acetaminofen; 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie. Ostrzeżenie o krwawieniu z jamy ustnej: Produkt zawiera NLPZ, który może powodować ciężkie krwawienie z żołądka. Możliwość jest większa, jeśli pacjent: ma 60 lat lub więcej; miał owrzodzenia żołądka lub problemy z krwawieniem; wziąć rozrzedzenie krwi (leki przeciwzakrzepowe) lub sterydowe; przyjmować inne leki zawierające na receptę lub niesteroidowe leki przeciwzapalne bez recepty (aspiryna, ibuprofen, naproksen, lub inne); spożywać 3 lub więcej napojów alkoholowych każdego dnia podczas stosowania tego produktu; przyjmować więcej lub dłużej niż zalecono. Ostrzeżenie o kofeinie: Zalecana dawka tego produktu zawiera około tyle kofeiny, co filiżanka kawy. Ograniczenie stosowaniaKawa - zawierające leki, żywność, lub napoje podczas przyjmowania tego produktu, ponieważ zbyt dużo kofeiny może powodować nerwowość, drażliwość, bezsenność, i, czasami, szybkie bicie serca. Nie stosować: jeśli u pacjenta wystąpiła kiedykolwiek reakcja alergiczna na acetaminofen, aspirynę lub jakikolwiek inny lek przeciwbólowy / reduktor gorączki; podczas stosowania innych leków zawierających acetaminofen (na receptę lub bez recepty). W przypadku braku pewności, czy lek zawiera acetaminofen, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem, jeśli: u pacjenta występuje choroba wątroby; u pacjenta występuje ostrzeżenie o krwawieniu z żołądka; u pacjenta występowały w przeszłości problemy żołądkowe, takie jak zgaga; u pacjenta występuje wysokie ciśnienie krwi, choroba serca, marskość wątroby lub choroba nerek; pacjent przyjmuje leki moczopędne; występuje astma. Należy zapytać lekarza lub farmaceutę przed zastosowaniem, jeśli pacjent przyjmuje: lek na receptę w leczeniu cukrzycy, dny moczanowej lub zapalenia stawów; każdy inny lek lub jest pod opieką lekarza w przypadku jakichkolwiek poważnych schorzeń. Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy: występuje reakcja alergiczna. Należy natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską; u pacjenta występują jakiekolwiek z następujących objawów krwawienia z żołądka: uczucie omdlenia, wymioty we krwi, krwawe lub czarne stolce, ból brzucha, który nie poprawia się, dzwonienie w uszach lub utrata słuchu, ból w miejscu zaczerwienienia lub obrzęk, ból nasilający się lub trwający dłużej niż 10 dni, gorączka pogarsza się lub utrzymuje się dłużej niż 3 dni; pojawiają się nowe objawy. To mogą być objawy poważnej choroby. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, należy zapytać lekarzaprzed użyciem. Szczególnie ważne jest, aby nie stosować aspiryny w ciągu ostatnich 3 miesięcy ciąży, chyba że zdecydowanie zaleca to lekarz, ponieważ może to powodować problemy u nienarodzonego dziecka lub powikłania podczas porodu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z Centrum Kontroli Pojonów (1- 800- 222- 1222). Szybka pomoc medyczna jest niezbędna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, nawet jeśli pacjent nie zauważy żadnych objawów przedmiotowych lub podmiotowych.

Składniki

Active ingredients (in each geltab): Acetaminophen 250 mg, Aspirin 250 mg (NSAID*) and Caffeine 65 mg. *Nonsteroidal anti-inflammatory drug. Inactive ingredients: Black iron oxide, carnauba wax, crospovidone, D&C yellow #10 aluminum lake, FD&C blue #1 aluminum lake, gelatin, glycerin, hypromellose, maltitol solution, medium-chain triglycerides, microcrystalline cellulose, pharmaceutical ink, polyvinyl acetate phthalate, povidone, pregelatinized starch, propylene glycol, stearic acid, titanium dioxide.

Kierunki

Kierunek: nie stosować więcej niż w zalecanej dawce; wypić pełną szklankę wody z każdą dawką; dorośli i dzieci w wieku 12 lat i powyżej: przyjmować 2 dawki co 6 godzin; nie więcej niż 8 dawek w ciągu 24 godzin; dzieci w wieku poniżej 12 lat: zwrócić się do lekarza.

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

2 x 2,03 x 4,25 cala; 3,53 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.