Przejdź do zawartości
Advil Junior Siła do żucia Ibuprofen Reliever Pain i Fever Reducer, Ibuprofen dla dzieci Relief Pain, Grape - 24 Tabletki (Opakowanie po 3)

Price:

89,76 zł


Advil Junior Siła do żucia Ibuprofen Reliever Pain i Fever Reducer, Ibuprofen dla dzieci Relief Pain, Grape - 24 Tabletki (Opakowanie po 3)

https://nutricity.pl/shop/brsw2el7bmaro2d4-advil-junior-sila-do-zucia-ibuprofen-reliever-pain-i-fever-reducer-ibuprofen-dla-dzieci-relief-pain-grape-24-tabletki-opakowanie-po-3-119181 https://nutricity.pl/web/image/product.template/119181/image_1920?unique=8cabf1a

Stock Expiry Date*: 12-02-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Trzy opakowania po 24 tabletki o smaku grapefruitowym Advil Junior Force Pain Reliever i Fever Reducer, Ibuprofen dla dzieci do żucia w leczeniu bólu
  • Ibuprofen dla dzieci jest efektywnym reduktorem gorączki u dzieci i łagodzeniem bólu u dzieci
  • Młodsza moc tabletki Advil zawierają ibuprofen dla dzieci, aby złagodzić niewielkie bóle i bóle z powodu częstego zimna lub zębów
  • Dzieci do żucia ibuprofen tabletki są grape- flawored i łatwe do przyjęcia z wodą lub bez wody
  • Dzieci ibuprofen reduktor gorączki dla dzieci w wieku od 2 do 11 lat - Wspaniale mieć na ręce powrót do szkoły

89,76 zł 89.76 PLN 89,76 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(1,25 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Flavor
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Ogólny numer identyfikacyjny handlu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Typ produktu
  • Pozycja Waga
  • Marka
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Ibuprofen
Szczególne zastosowania dla produktu Zimne, Gorączka, Ból zęba, Ból głowy, Ból gardła
Marka Advil
Flavor Winogrona
Liczba jednostek 72
Formularz elementu Tabletki
Pozycja Waga 1.66 Ounces
Korzyści z produktu Kontrola gorączki
Liczba pozycji 3
Wytwórca Haleon US Services Inc.
Wymiary elementu L x W x H 5, 6 x 2, 9 x 1, 9 Inches
Typ produktu Ibuprofen
Aktywne składniki Ibuprofen
UPC 305733307403
Ogólny numer identyfikacyjny handlu 00305733307403
Nazwa rodzaju opakowania Pole
Widownia docelowa Unisex- Kids
Typ produktu Leki
Pozycja Waga 1.66 Ounces
Marka Advil
Nazwa Advil
Zakres wiekowy Kid
Rodzaj kontenera Butelka
Numer części producenta 60000000133074
Numer modelu 60000000133074
Pozycja Wymiary 5.6 x 2.9 x 1.9 inches
Dodatkowe funkcje Szybkie działanie
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSW2EL7BMARO2D4
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Ibuprofen
Barcode
305733307403
Tags

 

Nothing fights fever faster or longer (1) than Advil Junior Strength chewable ibuprofen pain reliever and fever reducer. In just one dose, this kids chewable ibuprofen reduces fever and relieves minor aches and pains due to the common cold, headache or teething. Formulated for children ages 2 to 11 years, the chewable Advil for kids contains ibuprofen 100mg, a pain medication that also controls fever. Just one dose of this children's ibuprofen pain relief medicine lasts up to eight hours, meaning few doses for your child throughout the day. Kids Advil junior ibuprofen pain medicine tablets are portable and easy for kids to take-no dosing cup or water needed. The pain medicine in Advil Junior Strength is the number 1 pediatrician-recommended active ingredient in a fever reducer/pain reliever. Conquer the back to school season with Advil, your ultimate ally against the common cold! (1) Among non-prescription analgesics

Important information

Directions

1.Consider age or weight to determine dose. 2.Repeat dose every 6-8 hours, if needed 3.Do not use more than 4 times a day

Legal Disclaimer

Statements regarding dietary supplements have not been evaluated by the FDA and are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease or health condition.

Product Dimensions

5.6 x 2.9 x 1.9 inches; 1.66 ounces

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.