Przejdź do zawartości
LABS TYME- CAP, INC. Czas Acetaminofen 650 Mg Rozszerzone uwolnienie - Fever Reducer, zapalenie stawów Reliever ból, Joint Pain Relief Pills - 100 Kapsułki

Price:

98,54 zł


LABS TYME- CAP, INC. Czas Acetaminofen 650 Mg Rozszerzone uwolnienie - Fever Reducer, zapalenie stawów Reliever ból, Joint Pain Relief Pills - 100 Kapsułki

https://nutricity.pl/shop/brsw2hq5begrm2dg-labs-tyme-cap-inc-czas-acetaminofen-650-mg-rozszerzone-uwolnienie-fever-reducer-zapalenie-stawow-reliever-bol-joint-pain-relief-pills-100-kapsulki-126586 https://nutricity.pl/web/image/product.template/126586/image_1920?unique=84e9bae

Stock Expiry Date*: 27-02-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • ACTIVE INGREDIENT: Z aktywnym składnikiem Acetaminofenu 650 mg, Acetaminofen Extended- Release jest lekiem przeciwbólowym i reduktorem gorączki, który może trwać do 8 godzin dla trwałej ulgi.
  • UCHYLENIE PŁATNOŚCI TYMCZASOWEJ: Ból zęba? Ból pleców? Acetaminofen łagodzi niewielkie bóle z powodu bólu głowy, bólu pleców, bólu zęba, wspólnego zimna, niewielkiego bólu stawów, bóle mięśni, i przedmenstruacyjne i skurcze miesiączkowe.
  • - Radzenie sobie z gorączką? Acetaminofen tymczasowo zmniejsza gorączkę i łagodzi ból spowodowany niewielkim bólem stawów.
  • Te pozagiełdowe leki przeciwbólowe zapewniają taką samą skuteczność, jak zwykle markowe acetaminofen. W końcu twoje zdrowie nie powinno ponosić kosztów.
  • Medicine CABINET ESSTENTIAL: Upewnij się, że każda apteczka i apteczka zawierają te wielkie tabletki przeciwbólowe. 100 kapsułek jest wystarczająco dużo, aby zapewnić pomoc i leki przeciwbólowe dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.

98,54 zł 98.54 PLN 98,54 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(98,54 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Korzyści z produktu
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Typ produktu
  • Pozycja Waga
  • Marka
  • Składniki

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Leki Acetaminofen
Marka Inc., Labs time- Cap, Time- Cap Labs, Inc.
Składniki Hypromeloza, Tytan, Magnezu Ste, Powidon, Skrobia preżelatynizowana, Celuloza mikrokrystaliczna, Triacetyna, Glikolan sodowy skrobi, Celuloza hydroksyetylowa, Aktywny składnik (w każdej kapsułce) Acetaminofen 650 Mg. Nieaktywne składniki Wosk Carnauba
Korzyści z produktu Leczenie bólu
Wymiary elementu L x W x H 2
Szczególne zastosowania dla produktu Leczenie bólu
Typ produktu Leki
Pozycja Waga 0, 09 Kilogram
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.

 

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenia: Ostrzeżenia dotyczące wątroby: Produkt zawiera acetaminofen. Ciężkie uszkodzenie wątroby może wystąpić, jeśli pacjent przyjmuje więcej niż 6 kapsułek w ciągu 24 godzin, co stanowi maksymalną dzienną dawkę innych leków zawierających acetaminofen; 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie podczas stosowania tego produktu. Alergia: acetaminofen może powodować ciężkie reakcje skórne. Objawy mogą obejmować: zaczerwienienie skóry; pęcherze; wysypka; Jeśli wystąpi reakcja skórna, należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi acetaminofen (na receptę lub bez recepty). W przypadku braku pewności, czy lek zawiera acetaminofen, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Jeśli pacjent ma uczulenie na acetaminofen lub którykolwiek z nieaktywnych składników tego produktu. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem, jeśli u pacjenta występuje choroba wątroby. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli pacjent przyjmuje lek rozrzedzający krew warfarynę. Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy: ból nasila się lub trwa dłużej niż 10 dni; gorączka pogarsza się lub utrzymuje się dłużej niż 3 dni; występują nowe objawy; występuje zaczerwienienie lub obrzęk; To mogą być objawy poważnej choroby. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnymdzieci.

Składniki

Składnik aktywny (w każdej kapsułce) Acetaminofen 650 mg. Nieaktywne składniki Wosk karnauba, hydroksyetyloceluloza, hypromeloza, magnezu stearynian, celuloza mikrokrystaliczna, powidon, skrobia wstępnie żelatynizowana, skrobia sodowa glikolan, tytanu dwutlenek, triacetyna

Kierunki

Directions: For Arthritis Pain: Do not take more than directed. See overdose warning; adults: take 2 caplets every 8 hours with water; swallow whole; do not crush, chew, split or dissolve; do not take more than 6 caplets in 24 hours; do not use for more than 10 days unless directed by a doctor; under 18 years of age: ask a doctor. For Muscle Aches & Pains: Do not take more than directed. See overdose warning; adults and children 12 years and over: take 2 caplets every 8 hours with water; swallow whole; do not crush, chew, split or dissolve; do not take more than 6 caplets in 24 hours; do not use for more than 10 days unless directed by a doctor; children under 12 years: do not use

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

2 x 2 x 4 cale; 3,21 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.