Przejdź do zawartości
LABS TYME- CAP, INC. Acetaminofen 325 MG Tablets 1000 Count - Precyzyjna ulga bólowa - skurcze menstruacyjne, zmniejszenie gorączki, niewielki ból stawów

Price:

78,21 zł


LABS TYME- CAP, INC. Acetaminofen 325 MG Tablets 1000 Count - Precyzyjna ulga bólowa - skurcze menstruacyjne, zmniejszenie gorączki, niewielki ból stawów

https://nutricity.pl/shop/brsw2yyqo5yrm3la-labs-tyme-cap-inc-acetaminofen-325-mg-tablets-1000-count-precyzyjna-ulga-bolowa-skurcze-menstruacyjne-zmniejszenie-goraczki-niewielki-bol-stawow-101023 https://nutricity.pl/web/image/product.template/101023/image_1920?unique=48bf5fc

Stock Expiry Date*: 18-04-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 𝐄𝐜𝐨𝐧𝐨𝐦𝐢𝐜𝐚𝐥 𝐌𝐞𝐝𝐢𝐜𝐢𝐧𝐞 𝐂𝐚𝐛𝐢𝐧𝐞𝐭 𝐄𝐬𝐬𝐞𝐧𝐭𝐢𝐚𝐥: Stock up on effective pain relief tablets for the whole household. This bulk supply of acetaminophen offers a smart, low-cost way to stay prepared for headache pain relief needs without frequent restocking.
  • 𝐑𝐞𝐠𝐮𝐥𝐚𝐫 𝐒𝐭𝐫𝐞𝐧𝐠𝐭𝐡 𝐅𝐨𝐫𝐦𝐮𝐥𝐚 𝐟𝐨𝐫 𝐏𝐚𝐢𝐧 & 𝐅𝐞𝐯𝐞𝐫: Each Acetaminophen tablet delivers effective relief for pain and fever in adults and children 12 years and over, and children 6 years to under 12 years, when used as directed. Helps reduce fever and ease discomfort caused by the common cold, minor arthritis when used as directed.
  • 𝐌𝐚𝐧𝐮𝐟𝐚𝐜𝐭𝐮𝐫𝐞𝐝 𝐢𝐧 𝐚 𝐐𝐮𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲-𝐂𝐨𝐧𝐭𝐫𝐨𝐥𝐥𝐞𝐝 𝐔𝐒 𝐅𝐚𝐜𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲: TIME-CAP LABS acetaminophen caplets are Manufactured in the USA under strict standards to ensure consistent strength and tablet uniformity. Each batch is crafted using closely monitored processes for reliable performance in every bottle
  • 𝐀𝐬𝐩𝐢𝐫𝐢𝐧-𝐅𝐫𝐞𝐞 𝐑𝐞𝐠𝐮𝐥𝐚𝐫 𝐒𝐭𝐫𝐞𝐧𝐠𝐭𝐡 𝐑𝐞𝐥𝐢𝐞𝐟: TIME-CAP LABS tablets contain acetaminophen 325 mg and no aspirin. Convenient to keep in your pill organizer, travel kit, or home medicine cabinet for quick access whenever relief is needed.
  • 𝐅𝐚𝐬𝐭 𝐑𝐞𝐥𝐢𝐞𝐟 𝐟𝐨𝐫 𝐄𝐯𝐞𝐫𝐲𝐝𝐚𝐲 𝐀𝐜𝐡𝐞𝐬 & 𝐏𝐚𝐢𝐧𝐬: TIME-CAP LABS regular strength Acetaminophen 325mg tablets provide temporary relief from headaches, toothaches, muscle aches, backaches, arthritis pain, menstrual cramps, and other minor aches and pains. A dependable option for adults seeking steady, everyday pain relief

78,21 zł 78.21 PLN 78,21 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(0,08 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Flavor
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Typ produktu
  • Marka
  • Składniki
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Dodatkowe funkcje
  • Docelowa część ciała

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Acetaminofen
Marka INC., LABY TYMCZASOWE
Korzyści z produktu Leczenie bólu, Kontrola gorączki
Wytwórca INC., LABY TYMCZASOWE
Składniki Kwas stearynowy, Glikolan sodowy skrobi, Skrobia preżelatynizowana, Active ingredient (in each tablet) Acetaminophen 325 mg. Inactive ingredients povidone
Szczególne zastosowania dla produktu Gorączka, Zapalenie stawów, Ból mięśni, Ból menstruacyjny, Ból stawów
Widownia docelowa Adults and children 12 years and over, children 6 years to under 12 years
Marka Inc., Labs time- Cap, Time- Cap Labs, Inc.
Składniki D, Skrobia preżelatynizowana, Glikolan skrobiowy, Aktywny składnik (w każdej kapsułce) Acetaminofen 325 Mg. Nieaktywne składniki Powidon
Nazwa LABY TYMCZASOWE, INC.
Docelowa część ciała Całe ciało, Głowa
Flavor Regular Strength
Liczba jednostek 1000.0
Formularz elementu Tabletka
Liczba pozycji 1
Wymiary elementu L x W x H 3 X 3 X 6,25 Inches
Typ produktu Acetaminofen
Aktywne składniki Acetaminofen
UPC 349483340105
Nazwa rodzaju opakowania Butelka
Typ produktu Leki
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Butelka
Dodatkowe funkcje Contains no aspirin
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSW2YYQO5YRM3LA
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen
Barcode
349483340105
Tags

 

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenia: Ostrzeżenia dotyczące wątroby: Produkt zawiera acetaminofen. Maksymalna dawka dobowa tego produktu wynosi 10 tabletek (3 250 mg) w 24 godziny dla dorosłych lub 5 tabletek (1 625 mg) w 24 godziny dla dzieci. Ciężkie uszkodzenie wątroby może wystąpić, gdy osoba dorosła przyjmuje więcej niż 4 000 mg acetaminofenu w ciągu 24 godzin; dziecko przyjmuje więcej niż 5 dawek w ciągu 24 godzin, co stanowi maksymalną dawkę dobową; przyjmuje z innymi lekami zawierającymi acetaminofen; osoba dorosła zawiera 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie podczas stosowania tego produktu. Alergia: acetaminofen może powodować ciężkie reakcje skórne. Objawy mogą obejmować: zaczerwienienie skóry, pęcherze, wysypkę. Jeśli wystąpi reakcja skórna, należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Nie stosować: z innymi lekami zawierającymi acetaminofen (na receptę lub bez recepty). W przypadku braku pewności, czy lek zawiera acetaminofen, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą; jeśli pacjent ma uczulenie na acetaminofen lub którykolwiek z nieaktywnych składników tego produktu. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem, jeśli pacjent ma chorobę wątroby. Przed użyciem należy zapytać lekarza lub farmaceutę, czy pacjent przyjmuje lek rozrzedzający krew.warfaryna

Składniki

Składnik aktywny (w każdej kapsułce) Acetaminofen 325 mg. Nieaktywne składniki powidon, skrobia wstępnie żelatynizowana, glikolan sodowy skrobi, kwas stearynowy

Kierunki

Dojazd: Nie bierz więcej niż skierowane. Patrz ostrzeżenia o przedawkowaniu; dorośli i dzieci w wieku 12 lat i więcej; należy przyjmować 2 tabletki co 4 do 6 godzin, a objawy utrzymują się; nie należy przyjmować więcej niż 10 tabletek w ciągu 24 godzin, chyba że lekarz zaleci; nie stosować dłużej niż 10 dni, chyba że lekarz zaleci. Dzieci w wieku od 6 lat do poniżej 12 lat; należy przyjmować 1 tabletkę co 4 do 6 godzin, a objawy utrzymują się, nie należy przyjmować więcej niż 5 tabletek w ciągu 24 godzin, nie stosować dłużej niż 5 dni, chyba że lekarz zaleci inaczej. Dzieci poniżej 6 lat; należy skonsultować się z lekarzem

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Package Dimensions

6.26 x 3.07 x 2.87 inches; 14.39 ounces

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.