Przejdź do zawartości
Tylenol Liquid Pain Relief & Fever Medicine, Zawiesina doustna, Dye- Free, Acetaminofen, No Aspirin, No Ibuprofen, No High Fructose Corn Syrup; Cherry Flavor, 8 fl. oz.; Opakowanie po 1

Price:

61,24 zł


Tylenol Liquid Pain Relief & Fever Medicine, Zawiesina doustna, Dye- Free, Acetaminofen, No Aspirin, No Ibuprofen, No High Fructose Corn Syrup; Cherry Flavor, 8 fl. oz.; Opakowanie po 1

https://nutricity.pl/shop/brsw2zaqpifqyylf-tylenol-liquid-pain-relief-fever-medicine-zawiesina-doustna-dye-free-acetaminofen-no-aspirin-no-ibuprofen-no-high-fructose-corn-syrup-cherry-flavor-8-fl-oz-opakowanie-po-1-105652 https://nutricity.pl/web/image/product.template/105652/image_1920?unique=ec79c50

Stock Expiry Date*: 04-08-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Children's Tylenol dye-free: Gentle on children’s tummies; dye-free formulation is also alcohol free, aspirin free; contains no parabens or high fructose corn syrup; kid-friendly cherry flavor; 8 fluid ounces
  • Pediatric liquid: Children's Tylenol dye-free oral suspension contains acetaminophen, a pain reliever and fever reducer; formulation is also alcohol free, aspirin free; contains no parabens or high fructose corn syrup
  • Quick relief: Tylenol starts to reduce fevers in as little as 15 minutes; an effective pain reliever; useful for minor aches & pains due to common cold, flu, headache, toothache, and sore throat
  • Liquid Tylenol for children: 5-mL dose delivers 160 mg of acetaminophen; dosing cup guides accurate measuring when used as directed based on the age- and weight-directed instructions printed on package
  • Pediatric liquid: Children's Tylenol is trusted relief for your family; the #1 doctor-recommended brand for pain relief* and fever reduction; FSA/HSA-eligible without a prescription. Check your plan for details. *Based on a Survey of Doctors (IQVIA 2025)

61,24 zł 61.24 PLN 61,24 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(7,66 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Flavor
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Nazwa modelu
  • Ogólny numer identyfikacyjny handlu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Liczba treści netto
  • Typ produktu
  • Pozycja Waga
  • Marka
  • Składniki
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Nazwa typu elementu
  • Dodatkowe funkcje
  • Docelowa część ciała

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Acetaminofen
Składniki glicerol, Sukraloza, Woda oczyszczona, Guma ksantanowa, smaki, Sacharoza, Sorbinian potasu, microcrystalline cellulose and carboxymethylcellulose sodium, sorbitol solution, Active ingredient (in each 5 mL) Acetaminophen 160 mg Purpose Pain reliever/fever reducer Inactive ingredients Anhydrous citric acid
Składniki Gliceryna, Woda oczyszczona, Smaki, Cr, Sacharoza, Sorbinian potasu, Sorbitol, Guma ksantanowa, Celuloza mikrokrystaliczna i karboksymetyloceluloza Sodu, Aktywny składnik (w każdej 5 ML) Acetaminofen 160 Mg Przeznaczenie Ból Reliever / gorączka Reducer Nieaktywne składniki Kwas cytrynowy
Marka Tylenol
Flavor Cherry Dye Free
Liczba jednostek 8
Formularz elementu Syrop
Pozycja Waga 6,72 uncji
Korzyści z produktu Leczenie bólu
Liczba pozycji 1
Wytwórca Kenvue Przewodniczący
Wymiary elementu L x W x H 2, 63 X 2, 63 X 5, 75 Inches
Typ produktu Acetaminofen
Szczególne zastosowania dla produktu Temporarily: Reduces fever Relieves minor aches and pains due to: The common cold Flu Headache Sore throat Toothache
Aktywne składniki Active ingredient (in each 5 mL) Acetaminophen 160 mg Purpose Pain reliever/fever reducer
UPC 300450166081
Nazwa modelu Tylenol Medication
Ogólny numer identyfikacyjny handlu 00300450166081
Nazwa rodzaju opakowania Butelka
Widownia docelowa Unisex- Kids
Liczba treści netto 1 butelka
Typ produktu Leki
Pozycja Waga 6.72 Ounces
Marka Tylenol
Nazwa Tylenol
Zakres wiekowy Kid
Rodzaj kontenera Butelka
Numer części producenta 00300450166081
Numer modelu 00300450166081
Pozycja Wymiary 2.63 x 2.63 x 5.75 inches
Nazwa typu elementu cold-and-flu-medications
Dodatkowe funkcje Szybkie działanie
Docelowa część ciała Żołądek
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSW2ZAQPIFQYYLF
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen
Barcode
300450166081
Tags

 

Is your little one feeling under the weather? Intended for kids 2 to 11 years, Children's Tylenol is an oral suspension that contains acetaminophen, a pain reliever and fever reducer. Children's Tylenol dye-free liquid is also alcohol free, aspirin free, and contains no parabens or high fructose corn syrup. The formulation is made to be gentle on the tummy. This medicine comes in a kid-friendly cherry flavor. A 5-mL dose of doctor-recommended* Children's Tylenol delivers 160 mg of acetaminophen to temporarily reduce fever and relieve minor aches and pains due to the common cold, flu, and symptoms including headache, toothache, and sore throat. Dye-free Children’s Tylenol delivers what kids need to feel better when they have minor aches & pains or a fever. Liquid Tylenol for children starts reducing fevers in as little as 15 minutes and is an effective pain reliever for kids when discomfort strikes. The dosing cup guides accurate measuring when used as directed based on the age- and weight-directed instructions printed on the package. Keep this doctor-recommended relief in your medicine cabinet to prepare for cold and flu season and other year-round minor aches and pains. That way, you can help little ones get quick relief when they need it so they can get back to being kids. *Based on a Survey of Doctors (IQVIA 2025)

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie dotyczące wątroby: Produkt zawiera acetaminofen. Ciężkie uszkodzenie wątroby może wystąpić, jeśli dziecko przyjmuje więcej niż 5 dawek w ciągu 24 godzin, co jest maksymalną dawką dobową Z innymi lekami zawierającymi acetaminofen alergia alergii: acetaminofen może powodować ciężkie reakcje skórne. Objawy mogą obejmować: zaczerwienienie skóry Blistry Wysypka Jeśli wystąpi reakcja skórna, należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Ostrzeżenie o bólu gardła: jeśli ból gardła jest ciężki, utrzymuje się dłużej niż 2 dni, towarzyszy lub następuje gorączka, ból głowy, wysypka, nudności lub wymioty, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi acetaminofen (na receptę lub bez recepty). W przypadku braku pewności, czy lek zawiera acetaminofen, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Jeśli dziecko ma uczulenie na acetaminofen lub którykolwiek z nieaktywnych składników tego produktu, należy zapytać lekarza przed zastosowaniem, jeśli dziecko ma chorobę wątroby, należy zapytać lekarza lub farmaceutę przed zastosowaniem, jeśli dziecko przyjmuje lek rozrzedzający krew warfarynę Podczas stosowania tego produktu nie należy przekraczać zalecanej dawki (patrz Ostrzeżenie o przedawkowaniu) Przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy ból nasila się lub trwa dłużej niż 5 dni Gorączka nasila się lub trwa dłużej niż 3 dni Nowe objawy występują Zaczerwienienie lub obrzęk To mogą być objawy poważnej choroby. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Ostrzeżenie o przedawkowaniu: W przypadku przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z centrum kontroli zatruć. (1- 800- 222- 1222) Szybka pomoc medyczna jest niezbędna zarówno dla dorosłych, jak i dladzieci, nawet jeśli pacjent nie zauważy żadnych objawów przedmiotowych lub podmiotowych.

Składniki

Substancja czynna (w każdym 5 ml) Acetaminofen 160 mg Reliever bólowy / reduktor gorączki Nieaktywne składniki Bezwodny kwas cytrynowy, smaki, gliceryna, celuloza mikrokrystaliczna i sól sodowa karboksymetylocelulozy, sorbinian potasu, woda oczyszczona, roztwór sorbitolu, sukraloza, sacharoza, guma ksantanowa

Kierunki

Ważne: Przed użyciem należy przeczytać wszystkie informacje o produkcie. Zachowaj to pudełko dla ważnych informacji. Produkt nie zawiera wskazówek ani kompletnych ostrzeżeń dotyczących stosowania u dorosłych. Nie należy podawać dawki większej niż zalecana (patrz Ostrzeżenie o przedawkowaniu) Dobrze wstrząsnąć przed użyciem ml = mililitr Znajdź właściwą dawkę na wykresie poniżej. W miarę możliwości należy stosować masę ciała do dawki; w przeciwnym razie należy stosować wiek. Usunąć wieczko ochronne dla dzieci i wycisnąć dawkę dziecka do miarki dozującej Powtórzyć dawkę co 4 godziny, podczas gdy objawy utrzymują się przez ostatnie 4 godziny Nie podawać więcej niż 5 razy w ciągu 24 godzin (lb), Wiek (yr), Dawka (ml) * poniżej 24 lat, poniżej 2 lat, poproś lekarza 24- 35 lbs, 2-3 lata, 5 ml 36- 47 lbs, 4- 5 lat, 7,5 ml 48- 59 lbs, 6- 8 lat, 10 ml 60- 71 lbs, 9- 10 lat, 12,5 ml 72- 95 lbs, 11 lat, 15 ml * lub zgodnie z zaleceniami lekarza Uwaga: Stosować wyłącznie zamknięty kubek dozujący przeznaczony specjalnie do stosowania z tym produktem. Nie stosować innych urządzeń do dawkowania. Inne informacje Każdy 5 ml zawiera: 5 mg potasu Przechowywać w temperaturze 20- 25 ° C (68- 77 ° F) Nie stosować, jeśli taśma kartonowa lub opakowanie z butelką z nadrukiem "TYLENOL" jest zepsuta lub brakuje pytań lub komentarzy? telefon 1-800- 458- 1635 (bez opłat) lub 215- 273- 8755(zbierać)

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

2,63 x 2,63 x 5,75 cali; 6,72 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.