Przejdź do zawartości
Tylenol Sinus Ciężki dzień Kapsułki z Acetaminofen 325mg, Guaifenesin 200mg & Fenylephrine HCl 5mg, Non- Drowsy Reliever Pain, Expectorant & Nasal Decongestant, 50 Opakowania podróży po 2

Price:

138,81 zł


Tylenol Sinus Ciężki dzień Kapsułki z Acetaminofen 325mg, Guaifenesin 200mg & Fenylephrine HCl 5mg, Non- Drowsy Reliever Pain, Expectorant & Nasal Decongestant, 50 Opakowania podróży po 2

https://nutricity.pl/shop/brswgfi7cv6aohtp-tylenol-sinus-ciezki-dzien-kapsulki-z-acetaminofen-325mg-guaifenesin-200mg-fenylephrine-hcl-5mg-non-drowsy-reliever-pain-expectorant-nasal-decongestant-50-opakowania-podrozy-po-2-65407 https://nutricity.pl/web/image/product.template/65407/image_1920?unique=b383a16

Stock Expiry Date*: 26-11-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 50 opakowań podróżnych po 2-ct. Tylenolu Sinus Ciężki dzień Kapsułki na niesenne objawy ulgi ze względu na częste zimno, katar sienny lub inne alergie oddechowe, takie jak śluzu i zatok. Idealny zarówno w domu, jak i w drodze
  • Reliever bólowy, reduktor gorączki, lek decongestant i expectorant tymczasowo łagodzi niewielkie bóle, a także objawy przekrwienia w klatce piersiowej, przekrwienie błony śluzowej nosa, ból głowy zatok i ciśnienie
  • Każdy kaplet zawiera 325 miligramów acetaminofenu w celu zmniejszenia gorączki i bólu; 5 miligramów halogenku fenylefryny z nosa, aby pomóc oczyścić drogi nosowe; i 200 miligramów guaifenezyny, aby pomóc kaszle bardziej produktywne
  • Niesenna formuła tego leku zatokowego zapewnia skuteczne łagodzenie objawów dziennych poprzez promowanie drenażu zatok, decongesting otwory zatokowe i przejścia, i rozrzedzające wydzieliny oskrzelowe, aby pomóc kaszle bardziej produktywne
  • Z # 1 lekarz zalecany ból ulgi marki, te poważne zatoki relief caplets są odpowiednie dla dorosłych i dzieci w wieku 12 lat i starszych dla potężnego zimny dzień ulgi

138,81 zł 138.81 PLN 138,81 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(138,81 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Flavor
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Nazwa modelu
  • Ogólny numer identyfikacyjny handlu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Marka
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje
  • Docelowa część ciała

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Medycyna zatokowa
Składniki Sukraloza, Ditlenek tytanu, Hypromeloza, Stearynian magnezu, Celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, hydroksypropyloceluloza, Triacetyna, Skrobia preżelatynizowana, smak, Active Ingredients (in each caplet): Acetaminophen 325 mg (Pain reliever/fever reducer) Guaifenesin 200 mg (Expectorant) Phenylephrine HCl 5 mg (Nasal decongestant) Inactive Ingredients: Carnauba wax
Aktywne składniki Fenylefryna, Guaifenezyna, Acetaminofen
Składniki Flavor, Hypromeloza, Kroskarmeloza, Ditlenek tytanu, Celuloza ikrokrystaliczna, Żelatyna, Stearynian magnezu, Celuloza hydroksypropylowa, Sukraloza, Triacetyna, Aktywne składniki (w każdej kapsułce): Acetaminofen 325 Mg (ból Reliever / gorączka Reducer) Guaifenesin 200 Mg (expectorant) Fenylephrine Hcl 5 Mg (decongestant nosowy) Nieaktywne składniki: Carnauba Wax
Flavor Jabłko
Liczba jednostek 1 Liczba
Formularz elementu Tabletka
Pozycja Waga 4,96 uncji
Korzyści z produktu Sterowanie zimnem i grypą
Liczba pozycji 1
Wytwórca Kenvue Przewodniczący
Wymiary elementu L x W x H 3, 29 X 4, 42 X 5, 76 Inches
Typ produktu Medycyna zatokowa
Szczególne zastosowania dla produktu Zimny ból
UPC 300450262530
Nazwa modelu Tylenol
Ogólny numer identyfikacyjny handlu 00300450262530
Nazwa rodzaju opakowania Blister
Widownia docelowa Dorośli
Typ produktu Leki
Marka Tylenol
Nazwa Tylenol
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Pole
Numer części producenta 30036801
Numer modelu 30036801
Pozycja Wymiary 3.29 x 4.42 x 5.76 inches
Dodatkowe funkcje Non- Drowsy
Docelowa część ciała Całe ciało
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWGFI7CV6AOHTP
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Alergia, Sinus & Astma , Medycyna zatokowa
Barcode
300450262530
Tags

 

Tylenol Sinus Ciężkie Daytime Kapsułki oferują tymczasowe złagodzenie objawów związanych z katarem siennym lub innymi alergiami układu oddechowego i częstym przeziębieniem, w tym ból głowy, zatok i ciśnienie, przekrwienie błony śluzowej nosa, przekrwienie w klatce piersiowej, oraz niewielkie bóle i bóle. Każdy kapsel usuwający zatokę zawiera 325 mg leku przeciwbólowego i acetaminofenu reduktora gorączki, 5 mg halogenku fenylefryny z nosa oraz 200 mg guaifenezyny. Lek ten, przyjmowany zgodnie z zaleceniami, może pomóc rozbić otwory i drogi zatokowe, pomóc oczyścić drogi nosowe i pomóc rozluźnić flegmę i cienkie wydzieliny oskrzelowe, aby kaszle bardziej produktywne. Z # 1 zalecanej przez lekarza marki łagodzenia bólu, niesenna formuła może być przyjmowana w ciągu dnia i jest odpowiednia dla dorosłych i dzieci 12 lat i więcej. Kapsułki te są dostępne w wygodnym opakowaniu, które jest idealne do podróży i na-The- go symptomulga.

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Produkt zawiera acetaminofen. Nie stosować z innymi produktami zawierającymi acetaminofen. Zażycie większej niż zalecana dawki może spowodować poważne zagrożenie dla zdrowia. Unikać stosowania w przypadku przyjmowania inhibitorów monoaminooksydazy (IMAO) lub występowania alergii na jakiekolwiek składniki. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem, jeśli u pacjenta występuje choroba wątroby, serca, tarczycy lub prostaty, wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca lub przewlekły kaszel związany ze śluzem. Przerwać stosowanie leku i skontaktować się z lekarzem, jeśli objawy się nasilą, utrzymują się dłużej niż 7 dni lub pojawią się nowe objawy. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku przypadkowego przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z Centrum Kontroli Poison (1- 800- 222- 1222). Przechowywać w temperaturze 20- 25 ° C (68- 77 ° F) i unikać nadmiernego ciepła lub wilgotności.

Składniki

Aktywne składniki (w każdym caplecie): Acetaminofen 325 mg (reduktor bólu / gorączka) Guaifenezyna 200 mg (Expectorant) Fenylefryna HCl 5 mg (dekongestant nosowy) Nieaktywne składniki: wosk Carnauba, sól sodowa kroskarmelozy, smak, hydroksypropyloceluloza, hypromeloza, stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, skrobia wstępnie żelatynizowana, sukraloza, dwutlenek tytanu, triacetyna

Kierunki

Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i starszych: w razie potrzeby należy przyjmować 2 kapsułki co 4 godziny. Połknąć w całości, popijając wodą; nie rozgniatać, nie żuć ani nie rozpuścić. Nie należy przyjmować więcej niż 10 kapsułek w ciągu 24 godzin. Dzieci w wieku poniżej 12 lat: Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Należy zawsze stosować się do instrukcji użycia produktu zamieszczonej na etykiecie.

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

3,29 x 4,42 x 5,76 cali; 4,96 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.