Przejdź do zawartości
Midol Kompletna menstruacyjna ulga bólowa Kapsułki z acetaminofenem na skurcze miesiączkowe, i menstruacyjna ulga objawowa - 40 liczenie (opakowanie po 3) (opakowanie po 3) (opakowanie po 3)

Price:

132,79 zł


Midol Kompletna menstruacyjna ulga bólowa Kapsułki z acetaminofenem na skurcze miesiączkowe, i menstruacyjna ulga objawowa - 40 liczenie (opakowanie po 3) (opakowanie po 3) (opakowanie po 3)

https://nutricity.pl/shop/brswggicdmorueq4-midol-kompletna-menstruacyjna-ulga-bolowa-kapsulki-z-acetaminofenem-na-skurcze-miesiaczkowe-i-menstruacyjna-ulga-objawowa-40-liczenie-opakowanie-po-3-opakowanie-po-3-opakowanie-po-3-123415 https://nutricity.pl/web/image/product.template/123415/image_1920?unique=4b8dd2b

Stock Expiry Date*: 11-01-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Trzy pudełka po 40 licz Midol Kompletne menstruacyjne leki przeciwbólowe z acetaminofenem, kofeiną i maleinianem Pyrilamine dla menstruacyjnej pomocy objawowej
  • Zawiera acetaminofen na okres skutecznego łagodzenia bólu, jednocześnie zapewniając ból pleców, bóle mięśni i ból głowy
  • Obejmuje kofeinę i maleinian pirylaminy w celu złagodzenia zmęczenia, wzdęcia i przyrostu masy wody
  • Dostępny w formie caplet dla skutecznego bólu okresu i ulgi PMS można zabrać ze sobą wszędzie, gdzie idziesz
  • Zalecana dla dorosłych i dzieci w wieku 12 lat i starszych

132,79 zł 132.79 PLN 132,79 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(1,11 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Dawka
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Nazwa modelu
  • Ogólny numer identyfikacyjny handlu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Liczba treści netto
  • Typ produktu
  • Marka
  • Składniki
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje
  • Docelowa część ciała

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Acetaminofen
Dawka 2 caplets with water every 6 hours, as needed. Do not exceed 6 caplets per day
Składniki glikol propylenowy, Ditlenek tytanu, Hypromeloza, Stearynian magnezu, Celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, Skrobia preżelatynizowana, FD & C Blue # 2 Aluminium Lake, szelak, Triacetyna., Acetaminophen 500MG, Caffeine 60mg, Pyrilamine maleate 15mg. carnauba wax
Szczególne zastosowania dla produktu Leczenie bólu, Leczenie bólu menstruacyjnego
Aktywne składniki Acetaminofen, Kofeina i maleinian pyrylaminy
Składniki Hypromeloza, Stearynian, Glikol, Tytan, Szelak, Skrobia preżelatynizowana, Celuloza mikrokrystaliczna, Kroskarmeloza Sodu, Triacetyna., Acetaminofen 500 mg, Fd & c Blue # 2 Aluminium Lake, Kofeina 60mg, Maleinian pyrilaminy 15 mg. Wosk Carnauba
Marka Midol
Liczba jednostek 120
Formularz elementu Kaplet
Korzyści z produktu Ból głowy Ulga
Liczba pozycji 3
Wytwórca Bayer HealthCare LLC
Wymiary elementu L x W x H 6, 38 X 1, 66 X 3, 56 Inches
Typ produktu Acetaminofen
UPC 312843582873
Nazwa modelu Midol Menstrual Relief Pain Caplets Count
Ogólny numer identyfikacyjny handlu 00312843582873
Nazwa rodzaju opakowania S
Widownia docelowa Dorośli
Liczba treści netto 120
Typ produktu Leki
Marka Midol
Nazwa Midol
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Pole
Numer części producenta ww-jzt1216-2
Numer modelu ww-jzt1216-2
Pozycja Wymiary 6.38 x 1.66 x 3.56 inches
Dodatkowe funkcje Ukierunkowane
Docelowa część ciała Całe ciało
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWGGICDMORUEQ4
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen
Barcode
312843582873
Tags

 

Midol Kompletna menstruacyjna ulga bólowa Kapsułki z acetaminofenem dla menstruacyjnej ulgi objawowej zapewnić do sześciu godzin PMS i okres skurcze ulgi, aby pomóc poczuć się lepiej i pozostać aktywnym w trakcie i tuż przed cyklu menstruacyjnego. Midol Complete zawiera acetaminofen z kofeiną i maleinianem pirylaminy, łącząc leki przeciwbólowe, moczopędne i przeciwhistaminowe, aby skutecznie złagodzić skurcze okresu, ból głowy, ból pleców, bóle mięśni, wzdęcia, zmęczenie i zwiększenie masy wody. Te potężne menstruacyjne kapsle uśmierzające skurcze są zalecane dla dorosłych i dzieci w wieku 12 lat i starszych. Stosować zgodnie z zaleceniami. Weź dwie kapsułki z wodą i powtarzaj co sześć godzin, ale nie bierz więcej niż sześć kapsułek dziennie.

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie dotyczące wątroby: Produkt zawiera acetaminofen. Ciężkie uszkodzenie wątroby może wystąpić, jeśli w ciągu 24 godzin przyjmuje się ● więcej niż 6 kapsułek, co stanowi maksymalną dzienną dawkę tego produktu ● z innymi lekami zawierającymi acetaminofen ● 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie podczas stosowania tego produktu Alergia Alert: acetaminofen może powodować ciężkie reakcje skórne lub alergiczne. Objawy mogą obejmować: ● zaczerwienienie skóry ● pęcherze ● wysypka ● pokrzywka ● obrzęk twarzy ● astma (świszczący oddech) ● wstrząs Jeśli wystąpi reakcja skórna lub ogólna reakcja alergiczna, należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi acetaminofen (na receptę lub bez recepty). W przypadku braku pewności, czy lek zawiera acetaminofen, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. ● jeśli kiedykolwiek wystąpiła reakcja alergiczna na ten produkt lub którykolwiek z jego składników Należy zapytać lekarza przed zastosowaniem, jeśli u pacjenta występuje choroba wątroby ● jaskra ● trudności w oddawaniu moczu z powodu powiększenia gruczołu krokowego ● problemy z oddychaniem, takie jak rozedma lub przewlekłe zapalenie oskrzeli Należy zapytać lekarza lub farmaceutę przed zastosowaniem, jeśli pacjent jest ● biorąc rozrzedzający krew lek warfaryna ● biorąc środki uspokajające lub uspokajające Podczas stosowania tego produktu ● mogą wystąpić senność ● unikać napojów alkoholowych ● może wystąpić wzmożona aktywność, szczególnie u dzieci ● alkohol, środki uspokajające i środki uspokajające mogą nasilać senność ● być ostrożne podczas prowadzenia pojazdów mechanicznych lub obsługiwania urządzeń mechanicznych ● ograniczyć stosowanie leków zawierających kafeinę, żywności lub napojów, ponieważ zbyt wielekofeina może powodować nerwowość, drażliwość, bezsenność, a czasami, szybkie bicie serca. Zalecana dawka tego produktu zawiera około tyle kofeiny, co filiżanka kawy. Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy ● występują nowe objawy ● zaczerwienienie lub obrzęk • nasila się ból lub utrzymuje się dłużej niż 10 dni ● pogarsza się gorączka lub trwa dłużej niż 3 dni Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z centrum kontroli zatruć. Szybka pomoc medyczna jest niezbędna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, nawet jeśli pacjent nie zauważy żadnych objawów przedmiotowych lub podmiotowych.

Składniki

Acetaminophen 500mg, Caffeine 60mg, Pyrilamine maleate 15mg. carnauba wax, croscarmellose sodium, FD&C blue #2 aluminum lake, hypromellose, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, pregelatinized starch, propylene glycol, shellac, titanium dioxide, triacetin.

Kierunki

Nie należy stosować dawki większej niż zalecana. Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i starsze: należy przyjmować 2 kapsle z wodą, powtarzać co 6 godzin, w razie potrzeby nie przekraczać 6 kapsli dziennie. Dzieci do lat 12: należy skonsultować się z lekarzem.

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

6,38 x 1,66 x 3,56 cali; 5,64 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.