Przejdź do zawartości
Sudafed PE Dzień zatorów zatokowych + Night Maximum Strength Decongestant & Antihistamine Tablets with Fenylephrine HCl & Difenhydramine HCl, Pomaga Nasal & Sinus Pressure & Congestion, 20

Price:

56,82 zł


Sudafed PE Dzień zatorów zatokowych + Night Maximum Strength Decongestant & Antihistamine Tablets with Fenylephrine HCl & Difenhydramine HCl, Pomaga Nasal & Sinus Pressure & Congestion, 20

https://nutricity.pl/shop/brswgz3rbefb4ai2-sudafed-pe-dzien-zatorow-zatokowych-night-maximum-strength-decongestant-antihistamine-tablets-with-fenylephrine-hcl-difenhydramine-hcl-pomaga-nasal-sinus-pressure-congestion-20-129293 https://nutricity.pl/web/image/product.template/129293/image_1920?unique=354dc63

Stock Expiry Date*: 20-06-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 20- liczba Sudafed PE Dzień zatorów zatokowych + Noc Maksymalna siła Decongestant Medicine Tablets do tymczasowego zmniejszenia ciśnienia zatokowego i zatok zator na dzień i noc
  • Każde opakowanie zbiorcze zawiera 20 tabletek dekongestatu do nosa, z 12 Daytime i 8 Nighttime tabletek dla silnego złagodzenia objawów przez cały dzień i podczas snu
  • Każda dawka dobowa i nocna zawiera 10 miligramów roztworu fenylefryny do nosa na tabletkę, a każda dawka nocna zawiera również 25 miligramów na tabletkę chlorowodorku difenhydraminy antyhistaminy
  • Obie formuły pomagają zmniejszyć ciśnienie zatokowe i zatok, i zator nosa z powodu częstego zimna, katar sienny, lub alergii górnych dróg oddechowych. Tabletki nocne również łagodzą kichanie, katar, swędzenie, łzawienie oczu i swędzenie gardła lub nosa
  • Z # 1 farmaceuta zalecana marka wśród doustnych decongestants pozagiełdowych, ta formuła maksymamum mocy może być stosowany przez dorosłych i dzieci 12 lat i starszych dla silnego łagodzenia objawów

56,82 zł 56.82 PLN 56,82 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(2,84 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Dawka
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Ogólny numer identyfikacyjny handlu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Liczba treści netto
  • Typ produktu
  • Pozycja Waga
  • Marka
  • Składniki
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje
  • Docelowa część ciała

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Medycyna zatokowa
Korzyści z produktu Wsparcie układu oddechowego, Kontrola gorączki, Ulga w gardle, Sterowanie zimnem i grypą, Zatory zatokowe, Ulga ciśnieniowa, Odporność na przekrwienie nosa
Składniki Ditlenek tytanu, Talk, Stearynian magnezu, Celuloza mikrokrystaliczna, Glikol polietylenowy, alkohol poliwinylowy, Glikolan sodowy skrobi, Zmodyfikowana skrobia, Skrobia preżelatynizowana, powdered cellulose, FD&C red no. 40 aluminum lake, FD&C yellow no. 6 aluminum lake, FD & C Blue No. 1 Aluminium Lake, D&C yellow no. 10 aluminum lake, Sudafed PE Congestion (Daytime)Active ingredient (in each tablet)Phenylephrine HCl 10 mg PurposeNasal decongestantInactive ingredients carnauba wax, titanium dioxide Sudafed PE Congestion + Allergy (Nighttime)Active ingredients (in each tablet)Diphenhydramine HCl 25 mgPhenylephrine HCl 10 mgPurposeAntihistamineNasal decongestantInactive ingredients carnauba wax
Aktywne składniki Fenylefryna Hcl, Difenhydramina Hcl
Składniki Talk, Magnezu Ste, Ditlenek tytanu, Alkohol poliwinylowy, Skrobia preżelatynizowana, Celuloza mikrokrystaliczna, Glikol polietylenowy, Celuloza w proszku, Zmodyfikowana skrobia, Glikolan sodowy skrobi, Fd & c Blue No. 1 Aluminium Lake, Fd & c Red No. 40 Aluminium Lake, Fd & c Żółty nr 6 Jezioro aluminiowe, D & c Żółty nr 10 Jezioro aluminiowe, Sudafed Pe Congestion (day) active Ingredient (in Each Tablet) fenylephrine Hcl 10 Mg Purposenasal Decongestantly Ingredients Carnauba Wax, Dwutlenek tytanu Sudafed Pe Congestion + alergia (w nocy) aktywne składniki (w każdej tabletce) difenhydramina Hcl 25 Mgfenylephrine Hcl 10 Mgcelieantihistaminenasal Dekongestantant Ingredients Carnauba Wax
Marka Sudafed
Liczba jednostek 20
Formularz elementu Tabletka
Pozycja Waga 0,04 funty
Liczba pozycji 1
Dawka Tabletki
Wytwórca Kenvue Przewodniczący
Wymiary elementu L x W x H 0, 64 X 4, 56 X 2, 88 Inches
Typ produktu Medycyna zatokowa
Szczególne zastosowania dla produktu Ciśnienie zatokowe
UPC 300450113214
Ogólny numer identyfikacyjny handlu 00300450113214
Nazwa rodzaju opakowania R
Widownia docelowa Dorośli
Liczba treści netto 20 Count
Typ produktu Leki
Pozycja Waga 0,04 funty
Marka Sudafed
Nazwa Sudafed
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Pole
Numer części producenta 503835
Numer modelu 503835
Pozycja Wymiary 0.64 x 4.56 x 2.88 inches
Dodatkowe funkcje Ukierunkowane
Docelowa część ciała Oczy
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWGZ3RBEFB4AI2
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Alergia, Sinus & Astma , Medycyna zatokowa
Barcode
300450113214
Tags

 

Uzyskaj silną ulgę od ciśnienia zatokowego i zatok z Sudafed PE Dzień zatorów zatokowych + Noc Maksymalna siła Decongestant Tablets. Ze wskazanej marki # 1 farmaceuta wśród doustnych dekongestantów pozagiełdowych, opakowanie zbiorcze zawiera zarówno tabletki w ciągu dnia, jak i w nocy w celu skutecznego złagodzenia wielu objawów. Zarówno formuły dzień i noc zawierają 10 miligramów decongestant fenylolefryna HCl nosa, aby tymczasowo złagodzić zatoki zatłoczenia i ciśnienia, a także nosa z powodu częstego zimna, katar sienny, lub górnych dróg oddechowych alergii. Lek decongestant w porze nocnej zawiera również 25 mg HCl difenhydraminy antyhistaminowej na tabletkę, który działa tymczasowo, aby złagodzić kichanie, katar, swędzenie, łzawienie oczu i swędzenie gardła lub nosa, aby pomóc spać w nocy. Ten lek o maksymalnej mocy może być stosowany przez dorosłych i dzieci w wieku 12 lat i starszych dla silnego ciśnienia zatokowego i zatorówulga.

Ważne informacje

Safety Information

Keep out of reach of children. Store at room temperature. Do not use if seal is broken.

Składniki

Sudafed PE Congestion (Daytime)Active ingredient (in each tablet)Phenylephrine HCl 10 mg PurposeNasal decongestantInactive ingredients carnauba wax, D&C yellow no. 10 aluminum lake, FD&C red no. 40 aluminum lake, FD&C yellow no. 6 aluminum lake, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, modified starch, polyethylene glycol, polyvinyl alcohol, powdered cellulose, pregelatinized starch, sodium starch glycolate, talc, titanium dioxide Sudafed PE Congestion + Allergy (Nighttime)Active ingredients (in each tablet)Diphenhydramine HCl 25 mgPhenylephrine HCl 10 mgPurposeAntihistamineNasal decongestantInactive ingredients carnauba wax, FD&C blue no. 1 aluminum lake, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, modified starch, polyethylene glycol, polyvinyl alcohol, powdered cellulose, pregelatinized starch, sodium starch glycolate, talc, titanium dioxide

Kierunki

Nie należy przyjmować tabletek o tej samej porze dnia i nocy. Nie należy przyjmować więcej niż 6 tabletek w ciągu 24 godzin. Przyjmij tylko to, co ci nakazano. Ważne: Przed użyciem należy przeczytać wszystkie informacje o produkcie. Przechowywać pole dla ważnych informacji. Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i powyżej przyjmują 1 tabletkę co 4 godziny nie przyjmują więcej niż 6 tabletek w 24 godziny na dobę poniżej 12 lat. telefon 1-888- 217- 2117 (bez opłat) lub 215- 273- 8755 (odbiór)

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

0,64 x 4,56 x 2,88 cali; 0,64 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.