Przejdź do zawartości
Pielęgnacja podstawowa 24-godzinna ulga alergiczna dla dzieci, Cetirizine Hydrochloride roztwór doustny 1 mg / ml, Grape Flavor, Dye Free, 8 fl oz (opakowanie po 1)

Price:

48,36 zł


Pielęgnacja podstawowa 24-godzinna ulga alergiczna dla dzieci, Cetirizine Hydrochloride roztwór doustny 1 mg / ml, Grape Flavor, Dye Free, 8 fl oz (opakowanie po 1)

https://nutricity.pl/shop/brswgzqpofybudqv-pielegnacja-podstawowa-24-godzinna-ulga-alergiczna-dla-dzieci-cetirizine-hydrochloride-roztwor-doustny-1-mg-ml-grape-flavor-dye-free-8-fl-oz-opakowanie-po-1-118586 https://nutricity.pl/web/image/product.template/118586/image_1920?unique=8d4d2d8

Stock Expiry Date*: 31-01-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • CZYNNE INGREDIENT: Alergia na cały dzień w podstawowej opiece nad dziećmi zawiera chlorowodorek cetyryzyny 5 mg / 5 ml, lek przeciwhistaminowy, który porównuje się ze składnikiem aktywnym leku Zyrtec u dzieci
  • 24 godzinne zwolnienie: Ten lek alergiczny dla dzieci zapewnia całymi dniami ulgę od katar, kichania, swędzenia nosa lub gardła i swędzenia, łzawienia oczu
  • TASTY GRAPE FLAVOR: Ten syrop jest w smaku winogron, które dzieci pokochają
  • DAWKA PER DAY: Nie przerywać gry, aby utrzymać objawy z dala; jedna dawka łagodzi objawy z powodu kataru siennego lub innych alergii górnych dróg oddechowych przez całą dobę
  • KID- FRIENDLY: Syrop ten jest specjalnie sformułowany dla dzieci 2 lat i starszych; rodzice mogą czuć się dobrze dając swoim dzieciom bezpieczne i zaufane leki, które jest bez cukru, barwnika, bez alkoholu i glutenu

Ten produkt nie jest już dostępny.

  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.

 

Porównaj ze składnikiem aktywnym produktu Zyrtec dla dzieci. Basic Care Alergia dla dzieci All Day zapewnia wewnątrz i na zewnątrz alergii zmniejszenie objawów, takich jak kichanie, katar, swędzenie gardła lub nosa i swędzenie, łzawienie oczu do 24 godzin. Dzieci pokochają smażone winogrona. Dla lat 2 lat i starszych. Bez barwnika i bez cukru. Dostarczona miarka dozująca.

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować, jeśli kiedykolwiek wystąpiła reakcja alergiczna na ten produkt lub którykolwiek z jego składników lub na lek przeciwhistaminowy zawierający hydroksyzynę. Należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem w przypadku choroby wątroby lub nerek. Lekarz prowadzący powinien ustalić, czy pacjent potrzebuje innej dawki. Należy zapytać lekarza lub farmaceutę przed zastosowaniem leku, jeśli pacjent przyjmuje środki uspokajające lub uspokajające. Podczas stosowania tego produktu: może wystąpić senność; unikać napojów alkoholowych; alkohol, środki uspokajające i środki uspokajające mogą zwiększać senność; zachować ostrożność podczas prowadzenia pojazdów mechanicznych lub obsługiwania urządzeń mechanicznych. Należy przerwać stosowanie i zapytać lekarza, czy nie występuje reakcja alergiczna na ten produkt. Natychmiast poszukaj pomocy medycznej. W przypadku ciąży lub karmienia piersią: w przypadku karmienia piersią: nie zaleca się; w przypadku ciąży: przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z centrum kontroli zatruć. (1- 800- 222- 1222)

Składniki

Substancja czynna (w każdym 5 ml): Cetyryzyna HCl 5 mg. Przeznaczenie: Antyhistamina. Substancje nieaktywne: bezwodny kwas cytrynowy, sztuczny smak winogron, glikol propylenowy, woda oczyszczona, benzoesan sodu, roztwór sorbitolu, sukraloza.

Kierunki

Stosować wyłącznie z zamkniętą miarką dozującą; należy znaleźć odpowiednią dawkę na wykresie poniżej; ml = mililitr. Dorośli i dzieci w wieku od 6 lat: 5 ml lub 10 ml raz na dobę w zależności od nasilenia objawów; nie należy przyjmować więcej niż 10 ml w ciągu 24 godzin. Dorośli w wieku 65 lat i powyżej: 5 ml raz na dobę; nie należy przyjmować więcej niż 5 ml w ciągu 24 godzin. Dzieci w wieku od 2 do poniżej 6 lat: 2,5 ml raz na dobę. W razie potrzeby dawkę można zwiększyć maksymalnie do 5 ml raz na dobę lub 2,5 ml co 12 godzin. Nie należy podawać więcej niż 5 ml w ciągu 24 godzin. Dzieci w wieku poniżej 2 lat: należy skonsultować się z lekarzem. Konsumenci z chorobami wątroby lub nerek: należy skonsultować się z lekarzem. Inne informacje: przechowywać w temperaturze od 20 ° do 25 ° C (68 ° do 77 ° F). Zobacz dolny panel dla numeru partii i daty ważności. Zastosowanie: tymczasowo łagodzi te objawy z powodu kataru siennego lub innych alergii górnych dróg oddechowych: katar, kichanie, swędzenie, łzawienie oczu, swędzenie nosa lub gardła.

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

2,34 x 2,38 x 6,19 cali; 11,64 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.