Przejdź do zawartości
Ból głowy Goody 'ego Proszek Dodatkowa siła Ból Relief, Potrójne działanie Ból głowy Relief z aspiryną, Acetaminofen & Kofeina, 24 Hrabia

Price:

34,95 zł


Ból głowy Goody 'ego Proszek Dodatkowa siła Ból Relief, Potrójne działanie Ból głowy Relief z aspiryną, Acetaminofen & Kofeina, 24 Hrabia

https://nutricity.pl/shop/brswieyhb56gy3iz-bol-glowy-goody-ego-proszek-dodatkowa-sila-bol-relief-potrojne-dzialanie-bol-glowy-relief-z-aspiryna-acetaminofen-kofeina-24-hrabia-76082 https://nutricity.pl/web/image/product.template/76082/image_1920?unique=75b1898

Stock Expiry Date*: 14-06-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Goody 's Ból głowy Formuła proszku działa szybko, aby złagodzić ból i bóle z bardziej aktywnych składników na patyk vs Tylenol Rozpuścić opakowania
  • Potrójne działanie przeciwbólowe, z 260 mg acetaminofenu, 520 mg aspiryny (NLPZ) i 32,5 mg kofeiny; silne ból głowy ulga bez recepty
  • Proszek do leków przeciwzapalnych jest dostępny w wygodnych, jednorazowych opakowaniach; Jedno opakowanie to jedna dawka
  • Pakiety na ból głowy są indywidualnie zawijane, dzięki czemu idealnie nadają się do zestawów medycznych do podróży
  • Zawiera 1 pudełko z dodatkową siłą Goody 'ego Ból głowy Proszek, 24 proszki do patykowania; do stosowania u dorosłych i dzieci 12 lat i starszych

34,95 zł 34.95 PLN 34,95 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(1,46 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Flavor
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Dawka
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Nazwa modelu
  • Ogólny numer identyfikacyjny handlu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Marka
  • Liczba treści netto
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje
  • Docelowa część ciała

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Acetaminofen
Składniki CHLORYD POTASU., Active Ingredients (in each Powder) - Purposes.Acetaminophen 260mg - Pain Reliever/Fever Reducer. Aspirin (NSAID*) 520mg - Pain Reliever/Fever Reducer. Caffeine 32.5mg - Pain Reliever Aid. *Nonsteroidal Anti-Inflammatory Drug.Inactive Ingredients: Lactose Monohydrate
Składniki Chlorek potasu., Aktywne składniki (w każdym proszku) -Purposes.acetaminofen 260mg- Ból Reliever / gorączka Reduktor. Aspiryna (nsaid *) 520mg- Ból Reliever / gorączka Reducer. Caepine 32.5mg- Pain Reliever Aid. * niesteroidowe leki przeciwzapalne. Nieaktywne składniki: Laktoza Monowodny
Marka Goody's
Flavor Extra Stength
Liczba jednostek 24
Formularz elementu Proszek
Korzyści z produktu Kontrola zapalenia stawów
Liczba pozycji 1
Dawka Proszek
Wytwórca Prestige Consumer Healthcare
Wymiary elementu L x W x H 1. 02 X 3. 06 X 2. 54 Inches
Typ produktu Acetaminofen
Szczególne zastosowania dla produktu Zapalenie stawów
Aktywne składniki Acetaminofen
UPC 042037103651
Nazwa modelu Powder Pain Relief
Ogólny numer identyfikacyjny handlu 00042037103651
Nazwa rodzaju opakowania Pole
Widownia docelowa Dorośli
Typ produktu Leki
Marka Goody 's
Liczba treści netto 24 Count
Nazwa Goody's
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Pole
Numer części producenta 10042037104099
Numer modelu 10042037104099
Pozycja Wymiary 1.02 x 3.06 x 2.54 inches
Dodatkowe funkcje Szybkie działanie
Docelowa część ciała Głowa
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWIEYHB56GY3IZ
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen
Barcode
042037103651
Tags

 

Dodatkowa siła Goody 'ego Ból głowy Ulga Proszek szybko uśmierza ból. Uzyskaj ulgę od niewielkich bólów i bólów z powodu bólów głowy, napięcia bóle głowy, nieznaczne bóle stawów, przeziębienia, bóle pleców, bóle mięśni, ból zębów, i skurcze miesiączkowe. Otrzymuj silne ulgę w bólu, bez recepty, aby uzyskać dobre. Każdy pakiet zawiera 260 mg acetaminofenu, 520 mg aspiryny (NLPZ) i 32,5 mg kofeiny w celu szybkiego złagodzenia bólu. Leczenie bólu na dwa sposoby: polewać łatwy do połknięcia proszek Goody' ego bezpośrednio na języku, a następnie napojem bezalkoholowym lub wymieszać w bezalkoholowym napoju z wyboru. Over- the-counter proszku jest w wygodny, on-the-go trzymać paczki w orzeźwiającym smaku cytrusów do szybkiego uśmierzenia bólu gdziekolwiek jesteś, kiedy tylko potrzebujesz. Wrzucenie w apteczki podróżnicze dla silnego, nieprzepisanego bólu. Zawiera dodatkową siłę Goody 's ból głowy Relief Powder; proszki do kijów są dla dorosłych i dzieci 12 lat i starszych. Ból głowy Goody' s Relief Powder kwalifikuje się do FSA- i HSA- w USA. Aby szybko uśmierzyć ból, dostać się doDobrze.

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

B00ANL5844

Składniki

Aktywne składniki (w każdym proszku) - cele. Acetaminofen 260mg - Reliever Pain / Fever Reducer. Aspiryna (NSAID *) 520mg - Reliever Pain / Fever Reducer. Nieaktywne składniki: laktoza jednowodna, chlorek potasu.

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

1,02 x 3,06 x 2,54 cali; 1,45 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.