Przejdź do zawartości
Aleve Kapsułki płynne, Naproxen Kapsułki sodowe 220 mg (NLPZ), Reliever Pain / Fever Reducer, Szybka ulga bólowa, 120 Liczba

Price:

109,87 zł


Aleve Kapsułki płynne, Naproxen Kapsułki sodowe 220 mg (NLPZ), Reliever Pain / Fever Reducer, Szybka ulga bólowa, 120 Liczba

https://nutricity.pl/shop/brswigqdbadbs3t4-aleve-kapsulki-plynne-naproxen-kapsulki-sodowe-220-mg-nlpz-reliever-pain-fever-reducer-szybka-ulga-bolowa-120-liczba-72081 https://nutricity.pl/web/image/product.template/72081/image_1920?unique=84184bb

Stock Expiry Date*: 07-03-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Aleve is Proven Stronger* & Longer on Pain than Tylenol *Based on clinical data from the first six hours after initial dosing.
  • Tylko Dwie tabletki na ból przez cały dzień. Każda tabletka ma siłę do 12 godzin.
  • Uzyskaj szybką, ciągłą ulgę bólową z ciekłymi żelami Aleve na okres do 12 godzin.
  • Lek Aleve jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ) przeznaczonym do dostarczania do 12 godzin ciągłego uśmierzania bólu w miejscu bólu.

109,87 zł 109.87 PLN 109,87 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(0,92 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Flavor
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Dawka
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Ogólny numer identyfikacyjny handlu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Marka
  • Liczba treści netto
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Naproksen Sodu
Składniki glicerol, Sorbitol, Żelatyna, glikol propylenowy, Woda oczyszczona, powidon, Mannitol, Glikol polietylenowy, Kwas mlekowy, FD & C Blue # 1, Pharmaceutical Ink, Naproxen Sodium, sorbitan
Aktywne składniki Gliceryna, Kwas mlekowy
Składniki Gliceryna, Elatyna, Woda oczyszczona, Kwas mlekowy, Mannitol, Sorbitol, Powidon, Sorbitan, Fd & c Blue # 1, Glikol propylenowy, Glikol polietylenowy, Tusz farmaceutyczny, Naproksen Sodu
Dodatkowe funkcje Temporarily relieves minor aches and pains due to: minor pain of arthritis, muscular aches, backache, menstrual cramps, headache, toothache, and the common cold. Temporarily reduces fever.
Marka Aleve
Flavor Brak sztucznych aromatów
Liczba jednostek 120
Formularz elementu Kapsułki
Pozycja Waga 7.2 Ounces
Korzyści z produktu Kontrola zapalenia stawów
Liczba pozycji 1
Dawka Kapsułki
Wytwórca Aleve
Wymiary elementu L x W x H 3 x 2, 63 X 4, 88 Inches
Typ produktu Naproxen Sodium
Szczególne zastosowania dla produktu Leczenie bólu
UPC 325866558343 025866593480
Ogólny numer identyfikacyjny handlu 50025866593485
Nazwa rodzaju opakowania Butelka
Widownia docelowa Dorośli
Typ produktu Leki
Marka Aleve
Liczba treści netto 120
Nazwa Aleve
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Butelka
Numer części producenta BY-278
Numer modelu BY-278
Pozycja Wymiary 2,63 x 2,63 x 4,88 cali
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWIGQDBADBS3T4
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Naproksen Sodu
Barcode
325866558343025866593480
Tags

 

Aleve Liquid Gels to świetny sposób na złagodzenie bólu, zamiast pozwolić sobie na ból. Wystarczy wziąć 1 kapsułkę i cieszyć się ulgą bólową, która może trwać do 12 godzin od niewielkich bólu i bólu. Daje całodzienną ulgę w bólu, jakiego potrzebujesz w postaci płynnego żelu.

Ważne informacje

Składniki

Naproxen Sodium, FD&C blue #1, gelatin, glycerin, lactic acid, mannitol, pharmaceutical ink, polyethylene glycol, povidone, propylene glycol, purified water, sorbitan, sorbitol

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

2,63 x 2,63 x 4,88 cali; 8 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.