Przejdź do zawartości
Wybór jakości Ibuprofen 200mg. Tablet 500- Count plastikowe butelki

Price:

93,86 zł


Wybór jakości Ibuprofen 200mg. Tablet 500- Count plastikowe butelki

https://nutricity.pl/shop/brswiy32bf6r6ctg-wybor-jakosci-ibuprofen-200mg-tablet-500-count-plastikowe-butelki-79335 https://nutricity.pl/web/image/product.template/79335/image_1920?unique=8e93186

Stock Expiry Date*: 24-09-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Opakowanie zawierające 500
  • Dla tymczasowego złagodzenia niewielkich bólu z powodu zapalenia stawów, ból głowy, ból pleców, wspólne zimno i więcej
  • Porównaj ze składnikiem aktywnym w Advil
  • Nadaje się do bólu mięśni, skurcze menstruacyjne, ból zęba i tymczasowe zmniejsza gorączkę

93,86 zł 93.86 PLN 93,86 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(0,19 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Wytwórca
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • UPC
  • Ogólny numer identyfikacyjny handlu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Składniki
  • Marka
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Ibuprofen
Korzyści z produktu Reduktor gorączki, Zmniejsza gorączkę
Składniki Ditlenek tytanu, Wosk Carnauba, Hypromeloza, laurylosiarczan sodu, Stearynian magnezu, powidon, Celuloza mikrokrystaliczna, polidekstroza, Skrobia kukurydziana, Glikol polietylenowy, Glikolan sodowy skrobi, Dwutlenek krzemu koloidalny, iron oxide red, Active Ingredient: Ibuprofen, USP 200mg (NSAID) Inactive Ingredients: Anhydrous Lactose
Składniki Hypromeloza, Ditlenek tytanu, Celuloza ikrokrystaliczna, Stearynian magnezu, Skrobia kukurydziana, Karnaub, Sodu laurylosiarczan, Powidon, Polidekstroza, Glikol polietylenowy, Glikolan sodowy skrobi, Dwutlenek krzemu koloidalny, Czerwony tlenek żelaza, Aktywny składnik: Ibuprofen, Usp 200mg (nsaid) Nieaktywne składniki: bezwodna laktoza
Marka Wybór jakości
Liczba jednostek 500
Formularz elementu Tabletki
Pozycja Waga 4 uncje
Liczba pozycji 1
Wytwórca Quality Choice
Typ produktu Ibuprofen
Szczególne zastosowania dla produktu Zapalenie stawów
UPC 635515997196 635515987609
Ogólny numer identyfikacyjny handlu 00635515997196
Nazwa rodzaju opakowania Butelka
Marka Wybór jakości
Nazwa Wybór jakości
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Butelka
Numer części producenta 635515987609
Numer modelu 635515987609
Pozycja Wymiary 6 x 5 x 4 cale
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWIY32BF6R6CTG
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Ibuprofen
Barcode
635515997196635515987609
Tags

 

Quality Choice Ibuprofen 200mg. tabletki o mocy bez recepty na ulgę bólową i reduktor gorączki. Wielkość wartości

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Alergia Alergia: Ibuprofen może powodować ciężką reakcję alergiczną, zwłaszcza u osób uczulonych na aspirynę. Objawy mogą obejmować: Hives Obrzęk twarzy Astma (świszczący oddech) Szok zaczerwienienie skóry Wysypka Blistry W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Ostrzeżenie o krwawieniu z jamy ustnej: Produkt ten zawiera niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który może powodować krwawienie z żołądka. Możliwość jest większa, jeśli pacjent: w wieku 60 lat lub więcej miał owrzodzenia żołądka lub problemy z krwawieniem wziąć rozrzedzenie krwi (leki przeciwzakrzepowe) lub sterydowe przyjmować inne leki zawierające NLPZ (aspiryna, ibuprofen, naproksen lub inne) mieć 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie podczas stosowania tego produktu podjąć więcej lub przez dłuższy czas niż jest to zalecane Nie stosować: Jeśli u pacjenta kiedykolwiek wystąpiła reakcja alergiczna na jakikolwiek inny lek przeciwbólowy lub reduktor gorączki tuż przed lub po zabiegu chirurgicznym serca, należy zapytać lekarza przed zastosowaniem: problemy lub poważne działania niepożądane związane z przyjmowaniem leków przeciwbólowych lub redukujących gorączkę. Podczas stosowania tego produktu: Przyjmować z jedzeniem lub mlekiem, jeśli jest zdenerwowanyżołądka Długotrwałe ciągłe stosowanie może zwiększać ryzyko zawału serca lub udaru mózgu Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy pacjent czuje się słabo, wymiocin krwi lub ma krwawe lub czarne stolce. To są objawy krwawienia z żołądka.

Wskazania

Zastosowania: Tymczasowo łagodzi niewielkie bóle z powodu zapalenia stawów, ból głowy, ból pleców, częste zimno, bóle mięśni, skurcze menstruacyjne, ból zębów i tymczasowy zmniejsza gorączkę.

Składniki

Aktywny składnik: Ibuprofen, USP 200mg (NLPZ) Nieaktywne składniki: bezwodna laktoza, wosk Carnauba, koloidalny dwutlenek krzemu, skrobia kukurydziana, hypromeloza, czerwony tlenek żelaza, stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, polidekstroza, glikol polietylenowy, powidon, sodu laurylosiarczan, glikolan sodowy skrobi, tytanu dwutlenek

Kierunki

Nie należy przyjmować dawki większej niż zalecana. Nie należy stosować najmniejszej dawki skutecznej dłużej niż 10 dni, chyba że lekarz zaleci (patrz Ostrzeżenia). Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i starsze: Należy przyjmować jedną kapsułkę co 4 do 6 godzin, podczas gdy objawy utrzymują się Jeśli ból lub gorączka nie odpowiadają na 1caplet, można stosować 2 kapletki Nie należy przekraczać 6 kapletów w ciągu 24 godzin, chyba że lekarz zaleci:

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

6 x 5 x 4 cale; 4 uncje

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.