Przejdź do zawartości
Tylenol Regularne tabletki o mocy 325 mg acetaminofenu, Fever Reducer & Pain Reliever na ból głowy, ból pleców, bóle mięśniowe, bóle stawów i skurcze menstruacyjne,

Price:

4,24 zł


Tylenol Regularne tabletki o mocy 325 mg acetaminofenu, Fever Reducer & Pain Reliever na ból głowy, ból pleców, bóle mięśniowe, bóle stawów i skurcze menstruacyjne,

https://nutricity.pl/shop/brswiy35a56bu3az-tylenol-regularne-tabletki-o-mocy-325-mg-acetaminofenu-fever-reducer-pain-reliever-na-bol-glowy-bol-plecow-bole-miesniowe-bole-stawow-i-skurcze-menstruacyjne-54501 https://nutricity.pl/web/image/product.template/54501/image_1920?unique=cffcb81

Stock Expiry Date*: 17-08-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 100- liczenie butelki Tylenolu Regularne tabletki siłowe z acetaminofenem, aby zapewnić tymczasowe złagodzenie bólu drobnych bólów i pomóc zmniejszyć gorączkę
  • Każda tabletka uśmierzająca ból zawiera 325 mg acetaminofenu w celu skutecznego uśmierzenia bólu i ma doskonały profil bezpieczeństwa stosowania w przypadku stosowania zgodnie z zaleceniami
  • Stosowanie jako reduktor gorączki i pomóc złagodzić częste objawy bólu, w tym ból głowy, ból pleców, bóle mięśni i stawów, ból zęba, skurcze miesiączkowe, i ból spowodowany przeziębienia
  • Regular strength 325 mg acetaminophen oral pain reliever can be used by adults & children 6+. Adults & children 12+, take 2 acetaminophen tablets every 4-6 hours while symptoms last. Children 6-11, take 1 tablet every 4-6 hours while symptoms last
  • Doświadcz skutecznego uśmierzania bólu i łagodzenia bólu podczas stosowania Tylenolu, zalecanej przez lekarza # 1 marki do łagodzenia bólu i zmniejszenia gorączki

4,24 zł 4.24 PLN 4,24 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(0,04 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Dawka
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Nazwa modelu
  • Ogólny numer identyfikacyjny handlu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Marka
  • Liczba treści netto
  • Masa netto
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Acetaminofen
Formularz elementu Tabletki, Kapsułki
Korzyści z produktu Leczenie bólu, Kontrola gorączki
Składniki Glikolan sodowy skrobi, Zmodyfikowana skrobia, Skrobia preżelatynizowana, powdered cellulose, Active ingredient (in each tablet): Acetaminophen 325 mg Purpose: Pain reliever/fever reducer Inactive Ingredients: magnesium stearate
Szczególne zastosowania dla produktu Zimne, Gorączka, Zapalenie stawów, Ból mięśni, Ból menstruacyjny, Ból zęba, Ból pleców, Ból głowy
Składniki Żelatyna, Zmodyfikowana skrobia, Glikolan sodowy skrobi, Celuloza w proszku, Aktywny składnik (w każdej tabletce): Acetaminofen 325 Mg Cel: Reliever bólowy / gorączka Reduktor Nieaktywne składniki: Stearynian magnezu
Marka Tylenol
Liczba jednostek 100
Pozycja Waga 0. 1 funty
Liczba pozycji 1
Dawka Tabletki
Wytwórca Kenvue Przewodniczący
Wymiary elementu L x W x H 3. 2 X 1. 8 X 1. 7 Inches
Typ produktu Acetaminofen
Aktywne składniki Acetaminofen
UPC 300450496607
Nazwa modelu Tylenol Regular Strength Tablets 100
Ogólny numer identyfikacyjny handlu 00300450496607
Nazwa rodzaju opakowania Butelka
Widownia docelowa Dorośli
Typ produktu Leki
Marka Tylenol
Liczba treści netto 100 Count
Masa netto 2.2 Pounds
Nazwa Tylenol
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Butelka
Numer części producenta 300450496607
Numer modelu 300450496607
Pozycja Wymiary 3.2 x 1.8 x 1.7 inches
Dodatkowe funkcje Szybkie działanie
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWIY35A56BU3AZ
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen
Barcode
300450496607
Tags

 

Tylenol Tabletki o regularnej mocy czasowo zmniejszają gorączkę i łagodzą niewielkie bóle. Każda tabletka przeciwbólowa zawiera 325 mg acetaminofenu w celu złagodzenia bólu spowodowanego bólami głowy, bólami mięśni, bólem pleców, bólem zęba, niewielkim bólem stawów, przeziębieniem oraz skurczami przedmenstruacyjnymi i miesiączkowymi. Tylenol Tabletki o regularnej mocy mają doskonały profil bezpieczeństwa stosowania, jeśli są stosowane zgodnie z zaleceniami. Ten lek przeciwbólowy może być stosowany przez dorosłych i dzieci w wieku 6 lat i starszych. Czy to bóle głowy lub bóle mięśni spowodowane przez ból pleców, stawów, szyi lub kolana, które zakłócają dzień, złagodzić ten ból z lekarzem zalecanej marki ulgi bólu, Tylenol. Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i powyżej, przyjmować dwie tabletki acetaminofenu co 4 do 6 godzin, podczas gdy objawy utrzymują się. Dzieci w wieku 6- 11 lat, należy przyjmować jedną tabletkę co 4 do 6 godzin, podczas gdy objawy utrzymują się. Nie należy przyjmować więcej niż 10 tabletek w ciągu 24 godzin, chyba że zalecane jestlekarz

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie dotyczące wątroby: produkt zawiera acetaminofen. Maksymalna dawka dobowa tego produktu wynosi 10 tabletek (3 250 mg) w 24 godziny dla dorosłych lub 5 tabletek (1 625 mg) w 24 godziny dla dzieci. Ciężkie uszkodzenie wątroby może wystąpić, jeśli • Dorośli przyjmują więcej niż 4 000 mg acetaminofenu w ciągu 24 godzin • Dziecko przyjmuje więcej niż 5 dawek w ciągu 24 godzin, co stanowi maksymalną dawkę dobową • Przyjmowane z innymi lekami zawierającymi acetaminofen • Dorośli mają 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie podczas stosowania tego produktu: acetaminofen może powodować ciężkie reakcje skórne. Objawy mogą obejmować: • zaczerwienienie skóry • blistry • wysypka Jeśli wystąpi reakcja skórna, należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Nie stosować • Z jakimkolwiek innym lekiem zawierającym acetaminofen (na receptę lub bez recepty). W przypadku braku pewności, czy lek zawiera acetaminofen, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. • Jeśli pacjent ma uczulenie na acetaminofen lub którykolwiek z nieaktywnych składników tego produktu, należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem, jeśli pacjent ma chorobę wątroby. Przed użyciem należy zapytać lekarza lub farmaceutę, czy pacjent przyjmuje lek rozrzedzający krew warfarynę. Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy ból nasila się lub utrzymuje dłużej niż 10 dni u dorosłych. To mogą być objawy poważnej choroby. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.Przekroczenie

Składniki

Składnik aktywny (w każdej tabletce): Acetaminofen 325 mg Cel: Reliever bólowy / reduktor gorączki Składniki nieaktywne: magnezu stearynian, skrobia modyfikowana, celuloza w proszku, skrobia żelowana, skrobia sodowa glikolan

Kierunki

Nie należy stosować dawki większej niż zalecana (patrz "Ostrzeżenie o przedawkowaniu"). Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i powyżej Weź 2 tabele co 4 do 6 godzin, podczas gdy objawy utrzymują się Nie należy przyjmować więcej niż 10 tabletek w ciągu 24 godzin, chyba że lekarz zaleci Nie stosować dłużej niż 10 dni, chyba że lekarz zaleci, że dzieci w wieku od 6 lat do poniżej 12 lat Należy przyjmować 1 tabletkę co 4 do 6 godzin, podczas gdy objawy utrzymują się Nie należy przyjmować więcej niż 5 tabletek w ciągu 24 godzin Nie stosować dłużej niż 5 dni, chyba że lekarz zaleci dzieciom poniżej 6 lat, należy skonsultować się z lekarzem.

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

3,2 x 1,8 x 1,7 cala; 1,6 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.