Przejdź do zawartości
Excedrin Napięcie Ból głowy Ulga Kapulety, Acetaminofen 500mg, Kofeina 65mg, Ból Reliever, Aspiryna - Free, 100 Count

Price:

60,34 zł


Excedrin Napięcie Ból głowy Ulga Kapulety, Acetaminofen 500mg, Kofeina 65mg, Ból Reliever, Aspiryna - Free, 100 Count

https://nutricity.pl/shop/brswiyancqegmf3e-excedrin-napiecie-bol-glowy-ulga-kapulety-acetaminofen-500mg-kofeina-65mg-bol-reliever-aspiryna-free-100-count-130102 https://nutricity.pl/web/image/product.template/130102/image_1920?unique=d053f07

Stock Expiry Date*: 10-03-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Jedna butelka zawierająca 100 kapsli Excedrin Tension Ból głowy Ulgi Kapsułki bez aspiryny na ból głowy, szyi i łopatki
  • Bezaspirynowe napięcie ból głowy lek, który szybko łagodzi bóle głowy i ból spowodowany przez napięcie i stres
  • Dostarcza bólu mięśni, barku i szyi ulgi
  • Łączy acetaminofen z kofeiną w celu tymczasowego złagodzenia bólu spowodowanego bólami głowy i bólami mięśni
  • Zawiera zaufaną formułę, która łączy ulgę bólową i wzmacniacz
  • Skutecznie łagodzi bóle głowy typu napinania w wygodnej formie caplet
  • HSA and FSA eligible item. Medicare Advantage OTC (MAOTC) eligible. *OTC benefits and eligible products vary by plan. Check your plan for specific details.

60,34 zł 60.34 PLN 60,34 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(0,60 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Flavor
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Dawka
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Nazwa modelu
  • Ogólny numer identyfikacyjny handlu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Liczba treści netto
  • Typ produktu
  • Pozycja Waga
  • Marka
  • Składniki
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje
  • Docelowa część ciała

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Acetaminofen
Składniki Ditlenek tytanu, Talk, Stearynian magnezu, kwas stearynowy, powidon, Celuloza mikrokrystaliczna, Glikol polietylenowy, alkohol poliwinylowy, FD&C yellow no. 6 aluminum lake, FD&C Blue No. 2 Aluminum Lake, D & C Red No. 27 Aluminium Lake, Inactive Ingredients: benzoic acid, Active Ingredients: Acetaminophen 500 mg - Pain reliever Caffeine 65 mg - Pain reliever aid, pregelatinized corn starch
Szczególne zastosowania dla produktu Leczenie bólu, Ból głowy Ulga
Widownia docelowa Kobiety, Dorośli, Mężczyźni
Składniki Talk, Kwas stearynowy, Stearynian magnezu, Ditlenek tytanu, Alkohol poliwinylowy, Skrobia kukurydziana pregelatynizowana, Powidon, Celuloza mikrokrystaliczna, Glikol polietylenowy, Fd & c Blue No. 2 Aluminium Lake, Fd & c Żółty nr 6 Jezioro aluminiowe, Nieaktywne składniki: Kwas benzoesowy, D & c Red No. 27 Aluminium Lake, Aktywne składniki: Acetaminofen 500 Mg- Pain Reliever Kofeina 65 Mg- Pain Reliever Pomoc
Marka Excedrin
Flavor Niełuskane
Liczba jednostek 100
Formularz elementu Kaplet
Pozycja Waga 3.21 Ounces
Korzyści z produktu Ból głowy Ulga
Liczba pozycji 1
Dawka Kaplet
Wytwórca Haleon US Services Inc.
Wymiary elementu L x W x H 6 X 5 X 4 Inches
Typ produktu Acetaminofen
Aktywne składniki (in each caplet) Acetaminophen 500 mg - Pain reliever Caffeine 65 mg - Pain reliever aid
UPC 300672045911
Nazwa modelu Patrz opakowanie
Ogólny numer identyfikacyjny handlu 00300672045911
Nazwa rodzaju opakowania Butelka
Liczba treści netto 100 Count
Typ produktu Leki
Pozycja Waga 3.21 Ounces
Marka Excedryna
Nazwa Excedrin
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Butelka
Numer części producenta 44070643
Numer modelu 44070643
Pozycja Wymiary 6 x 5 x 4 cale
Dodatkowe funkcje Szybkie działanie
Docelowa część ciała Głowa
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWIYANCQEGMF3E
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen
Barcode
300672045911
Tags

 

Excedrin Napięcie Ból głowy Ulga Kapsułki są szybko działającą, wolną od aspiryny alternatywą, która zapewnia ból głowy, ból szyi i ból barku szybko. Połączenie acetaminofenu z kofeiną, ten lek na ból głowy napięcie dostarcza skuteczną formułę zarówno z ulgą przeciwbólową i wzmacniaczem w leczeniu bólów głowy związanych z bólem szyi i barku spowodowanym przez napięcie i stres. Te Excedrin napięcie ból głowy kaplets łagodzić niewielki ból spowodowany przez napięcie bóle głowy i bóle mięśni. Należy szybko złagodzić ból głowy, szyi i barku tym lekiem przeciwbólowym.

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Alergia: Acetaminofen może powodować ciężkie reakcje skórne. Objawy mogą obejmować: • zaczerwienienie skóry • pęcherze • wysypka Jeśli wystąpi reakcja skórna, należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Ostrzeżenie dotyczące wątroby: Produkt zawiera acetaminofen. Ciężkie uszkodzenie wątroby może wystąpić, jeśli pacjent przyjmuje • więcej niż 6 kapsułek w ciągu 24 godzin, co stanowi maksymalną dawkę dobową • z innymi lekami zawierającymi acetaminofen • 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie podczas stosowania tego produktu Ostrzeżenie o kofeinie: Zalecana dawka tego produktu zawiera około tyle kofeiny, co filiżanka kawy. Ograniczyć stosowanie leków zawierających kawę, żywności lub napojów podczas przyjmowania tego produktu, ponieważ zbyt duża ilość kofeiny może powodować nerwowość, drażliwość, bezsenność, a czasami, szybkie bicie serca. Nie stosować • jeśli pacjent ma uczulenie na acetaminofen • z jakimkolwiek innym lekiem zawierającym acetaminofen (na receptę lub bez recepty). W przypadku braku pewności, czy lek zawiera acetaminofen, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem, jeśli • u pacjenta występuje choroba wątroby. To mogą być objawy poważnej choroby. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku przedawkowania należypomoc medyczna lub skontaktować się z Centrum Kontroli Trucizny natychmiast. Szybka pomoc medyczna jest niezbędna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, nawet jeśli pacjent nie zauważy żadnych objawów przedmiotowych lub podmiotowych.

Składniki

Active Ingredients: Acetaminophen 500 mg - Pain reliever Caffeine 65 mg - Pain reliever aid; Inactive Ingredients: benzoic acid, D&C red no. 27 aluminum lake, FD&C blue no. 2 aluminum lake, FD&C yellow no. 6 aluminum lake, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, polyethylene glycol, polyvinyl alcohol, povidone, pregelatinized corn starch, stearic acid, talc, titanium dioxide

Directions

Please follow label instructions.

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

6 x 5 x 4 cale; 3,21 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.