Tylenol Regularne tabletki siłowe z 325 mg acetaminofenu, Fever Reducer & Pain Reliever dla bólu głowy, Ache pleców, Ból mięśni i skurcze menstruacyjne, 2 opakowania
Stock Expiry Date*: 22-11-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- Ból Reliever
- Reduktor gorączki
- Zawiera acetaminofen
| Składniki | Żelatyna, Zmodyfikowana skrobia, Glikolan sodowy skrobi, Celuloza w proszku, Aktywny składnik (w każdej tabletce): Acetaminofen 325 Mg Cel: Reliever bólowy / gorączka Reduktor Nieaktywne składniki: Stearynian magnezu |
| Pozycja Waga | 2.26 Funcje |
| Korzyści z produktu | Leczenie bólu |
| Wymiary elementu L x W x H | 6 X 5 X 4 Inches |
| Szczególne zastosowania dla produktu | Ból mięśni |
| Typ produktu | Leki |
| Marka | Tylenol |
-
Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów
-
Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
-
Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.
-
Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
3–6 dni (krajowa).
30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.
SKU |
BRSWIYINOQBAIE3E |
Kategoria |
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen |
Tags |
Tylenol Tabletki o regularnej mocy czasowo zmniejszają gorączkę i łagodzą niewielkie bóle. Każda tabletka przeciwbólowa zawiera 325 mg acetaminofenu w celu złagodzenia bólu spowodowanego bólem głowy, bólem mięśni, bólem pleców, bólem zęba, niewielkim bólem stawów, częstym przeziębieniem oraz skurczami przedmenstruacyjnymi i miesiączkowymi. Tylenol Regularne tabletki siłowe mają doskonały profil bezpieczeństwa, gdy są stosowane zgodnie z zaleceniami. Ten lek przeciwbólowy może być stosowany przez dorosłych i dzieci w wieku 6 lat i starszych. Od Tylenol, lekarz # 1 zalecał marki do łagodzenia bólu i redukcji gorączki.
Ważne informacje
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Produkt zawiera acetaminofen. Zastosowanie większej niż zalecana dawki może spowodować ciężkie uszkodzenie wątroby. Nie stosować z innymi produktami zawierającymi acetaminofen. Unikać stosowania z alkoholem lub w przypadku istniejących obaw dotyczących wątroby. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik tego produktu. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem, jeśli przyjmuje się inne leki, takie jak leki rozrzedzające krew. Przerwać stosowanie leku i skonsultować się z personelem medycznym w przypadku utrzymywania się dyskomfortu, pojawienia się nowych objawów lub wystąpienia obrzęku i zaczerwienienia. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, powinna skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem leku. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku przypadkowego przedawkowania należy natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską lub skontaktować się z Centrum Kontroli Poison na 1- 800- 222- 1222.
Składniki
Składnik aktywny (w każdej tabletce): Acetaminofen 325 mg Cel: Reliever bólowy / reduktor gorączki Składniki nieaktywne: magnezu stearynian, skrobia modyfikowana, celuloza w proszku, skrobia żelowana, skrobia sodowa glikolan
Kierunki
Przyjmij tylko to, co ci nakazano. Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i starsze: w razie potrzeby należy przyjmować 2 kapsułki co 4 do 6 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 10 kapsułek w ciągu 24 godzin, chyba że lekarz zaleci inaczej. Dzieci w wieku od 6 do poniżej 12 lat: 1 caplet co 4 do 6 godzin w razie potrzeby. Nie należy przyjmować więcej niż 5 kapsułek w ciągu 24 godzin. Nie stosować dłużej niż 10 dni u dorosłych lub 5 dni u dzieci, chyba że jest to zalecane przez personel medyczny. Dzieci w wieku poniżej 6 lat: należy zapytać pracownika służby zdrowia. Przechowywać w temperaturze 20- 25 ° C (68- 77 ° F). Nie stosować, jeśli pudełko tekturowe jest otwarte lub folia foliowa z nadrukiem "TYLENOL" jest uszkodzona lub brakuje jej.
Zastrzeżenie prawne
Zastrzeżenie: Podczas pracy w celu zapewnienia, że informacje o produkcie są poprawne, od czasu do czasu producenci mogą zmienić swoje listy składników. Rzeczywiste opakowania produktów i materiały mogą zawierać więcej i / lub inne informacje niż podane na naszej stronie internetowej. Zaleca się, aby nie polegać wyłącznie na przedstawionych informacjach i zawsze czytać etykiety, ostrzeżenia i wskazówki przed użyciem lub konsumpcji produktu. W celu uzyskania dodatkowych informacji o produkcie należy skontaktować się z producentem. Zawartość na tej stronie jest przeznaczona do celów referencyjnych i nie jest przeznaczona do zastępowania porad wydawanych przez lekarza, farmaceutę lub innego licencjonowanego pracownika służby zdrowia. Nie należy używać tych informacji jako samodiagnozy lub do leczenia problemów zdrowotnych lub chorób. Skontaktuj się ze swoim świadczeniodawcą, jeśli podejrzewasz, że masz problem medyczny. Informacje i oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez Food and DrugAdministracja.
Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.
Wymiary produktu
6 x 5 x 4 cale; 2,26 uncji
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
| Order Number | Carrier | Final Mile Tracking Code | Last Update | Track |
|---|---|---|---|---|
| NC26780 | My | 05167987865261 | 2026-09-21 | Track |
| NC25407 | My | 05167987857077 | 2026-09-16 | Track |
| NC22739 | My | 05167987842355 | 2026-09-07 | Track |
| NC22049 | Dpd | 05167987829603 | 2026-08-26 | Track |
| NC17858 | Dpd | 05167987791349 | 2026-08-07 | Track |
| NC17078 | Dpd | 05167987786917 | 2026-08-07 | Track |
Informacja prawna
Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane.
*Informacje o dacie ważności:
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.









