Tylenol 8HR Zapalenie stawów Relief Pain Cappets, 650 mg Acetaminofen dla niewielkiego zapalenia stawów i stawów, Reduktor Gorączki, Rozszerzone uwalnianie, Łagodność na żołądku, 100
Stock Expiry Date*: 05-12-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- Fast, strong pain relief: Tylenol acetaminophen 650mg extended-release caplets; unique bi-layer design delivers fast, strong relief that lasts up to 8 hours; won’t irritate your stomach the way ibuprofen can
- Minor arthritis pain reliever: #1 Doctor Recommended OTC brand for arthritis pain*; as a sponsor of the National Arthritis Foundation Tylenol takes your pain seriously; with fast-acting, long lasting pain relief *Based on a Survey of Doctors (IQVIA 2025)
- Muscle aches and pain relief: Tylenol pain relief caplets can help with muscular aches, headaches, premenstrual and menstrual cramps, toothaches; and pain symptoms from the common cold
- Minor joint pain relief: Rapid, sustained relief for the joints in your hands, wrists, knees, ankles, elbows, and feet
- Does not contain aspirin or ibuprofen: Tylenol arthritis caplets contain 650 mg of acetaminophen — a powerful option to consider. Extended relief pain management; FSA/HSA eligible without a prescription. Check your plan for details as plans may vary
| Składniki | Ditlenek tytanu, Hypromeloza, Stearynian magnezu, powidon, Celuloza mikrokrystaliczna, Glikolan sodowy skrobi, Triacetyna, Zmodyfikowana skrobia, Skrobia preżelatynizowana, hydroxyethyl cellulose, powdered cellulose, Active Ingredient (in each caplet) Acetaminophen 650 mg Purpose: Pain reliever/fever reducer. Inactive Ingredients Carnauba wax |
| Liczba treści netto | 100 Count, 100 Tablet |
| Składniki | Hypromeloza, Stearynian, Tytan, Powidon, Skrobia preżelatynizowana, Celuloza mikrokrystaliczna, Celuloza w proszku, Glikolan skrobiowy, Zmodyfikowana skrobia, Triacetyna, Celuloza hydroksyetylowa, Aktywny składnik (w każdej kapsułce) Acetaminofen 650 Mg Cel: Reliever bólowy / zmniejszenie gorączki. Nieaktywne składniki wosk Carnauba |
| Marka | Tylenol |
| Flavor | Niełuskane |
| Liczba jednostek | 100 |
| Formularz elementu | Tabletki |
| Pozycja Waga | 0, 24 funty |
| Korzyści z produktu | Kontrola zapalenia stawów |
| Liczba pozycji | 1 |
| Dawka | Tabletki |
| Wytwórca | Kenvue Przewodniczący |
| Wymiary elementu L x W x H | 2, 22 X 2, 22 X 3, 84 Inches |
| Typ produktu | Acetaminofen |
| Szczególne zastosowania dla produktu | Ból głowy |
| Aktywne składniki | Acetaminofen |
| UPC | 885405856236 300450838216 |
| Nazwa modelu | Tylenol |
| Ogólny numer identyfikacyjny handlu | 00300450838216 |
| Nazwa rodzaju opakowania | Butelka |
| Widownia docelowa | Dorośli |
| Typ produktu | Leki |
| Pozycja Waga | 3.84 Ounces |
| Marka | Tylenol |
| Nazwa | Tylenol |
| Zakres wiekowy | Dorośli |
| Rodzaj kontenera | Butelka |
| Numer części producenta | ASINPRILAK2754 |
| Numer modelu | ASINPRILAK2754 |
| Pozycja Wymiary | 2.22 x 2.22 x 3.84 inches |
| Dodatkowe funkcje | Szybkie działanie |
| Docelowa część ciała | Hands |
-
Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów
-
Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
-
Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.
-
Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
3–6 dni (krajowa).
30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.
SKU |
BRSWIZL6CUIAOADU |
Kategoria |
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen |
Barcode |
885405856236300450838216 |
Tags |
Tylenol acetaminophen 650mg extended-release caplets offer fast, strong pain relief from minor arthritis and joint pain for up to 8 hours. A unique bi-layer design ensures you get fast, strong pain relief that keeps going. Whether you’re seeking relief from a backache or muscle aches and pains, this Tylenol provides long-lasting relief and is gentle on your stomach. It won't irritate the stomach the way ibuprofen can. This formula takes on muscular aches, headaches, premenstrual and menstrual cramps, toothaches, and pain associated with the common cold. Looking for minor arthritis pain relief? Consider Tylenol 8 hour for minor arthritis pain in your hands, wrists, knees, ankles, elbows, and feet. Turn to the #1 Doctor Recommended OTC brand for arthritis pain.* As a sponsor of the National Arthritis Foundation, Tylenol takes your pain seriously. These pain relief caplets are FSA/HSA** eligible without a prescription. Adults should take 2 tablets every 8 hours while symptoms last and not exceed 6 tablets in 24 hours. Use products only as directed. When minor arthritis pain persists, Tylenol arthritis pain 650mg 8 hour means pain relief that lasts. *Based on a Survey of Doctors (IQVIA 2025)? **Check your plan for details as plans may vary.
Ważne informacje
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Ostrzeżenie dotyczące wątroby: Produkt zawiera acetaminofen. Ciężkie uszkodzenie wątroby może wystąpić, jeśli pacjent przyjmuje więcej niż 6 kapsułek w ciągu 24 godzin, co jest maksymalną dzienną dawką z innymi lekami zawierającymi acetaminofen 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie podczas stosowania tego produktu. Alergia: acetaminofen może powodować ciężkie reakcje skórne. Objawy mogą obejmować: zaczerwienienie skóry Blistry Wysypka. Jeśli wystąpi reakcja skórna, należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi acetaminofen (na receptę lub bez recepty). W przypadku braku pewności, czy lek zawiera acetaminofen, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Jeśli pacjent ma uczulenie na acetaminofen lub którykolwiek z nieaktywnych składników tego produktu. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem, jeśli u pacjenta występuje choroba wątroby. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli pacjent przyjmuje lek rozrzedzający krew warfarynę. Przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy ból nasila się lub trwa dłużej niż 10 dni Gorączka nasila się lub utrzymuje dłużej niż 3 dni Nowe objawy występują Zaczerwienienie lub obrzęk. To mogą być objawy poważnej choroby. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Ostrzeżenie o przedawkowaniu: W przypadku przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z centrum kontroli zatruć. (1- 800- 222- 1222) Szybka pomoc medyczna jest niezbędna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, nawet jeśli nie zauważy się żadnych objawów lubobjawy.
Indications
Temporarily relieves minor aches and pains due to: arthritis, the common cold, headache, toothache, muscular aches, backache, menstrual cramps
Składniki
Aktywny składnik (w każdym caplecie) Acetaminofen 650 mg Cel: Reliever bólowy / reduktor gorączki. Nieaktywne składniki Wosk Carnauba, hydroksyetyloceluloza, hypromeloza, magnezu stearynian, celuloza mikrokrystaliczna, skrobia modyfikowana, powidon, sproszkowana celuloza, skrobia wstępnie żelatynizowana, skrobia sodowa glikolan, tytanu dwutlenek, triacetyna
Kierunki
Nie należy stosować dawki większej niż zalecana (patrz Ostrzeżenie o przedawkowaniu) Dorośli: Nie należy przyjmować więcej niż 6 kapsułek w ciągu 24 godzin. Nie stosować dłużej niż 10 dni, chyba że zaleci to lekarz. W wieku poniżej 18 lat: Zapytaj lekarza Inne informacje Sklep między 20- 25oC (68- 77oF) Nie stosować, jeśli folia wewnętrzna z nadrukiem "TYLENOL" jest złamana lub brakuje pytań lub komentarzy? telefon 1-877- 895- 3665 (bez opłat) lub 215- 273- 8755 (odbiór)
Zastrzeżenie prawne
Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.
Wymiary produktu
2,22 x 2,22 x 3,84 cali; 3,84 uncji
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
| Order Number | Carrier | Final Mile Tracking Code | Last Update | Track |
|---|---|---|---|---|
| NC26780 | My | 05167987865261 | 2026-09-21 | Track |
| NC25407 | My | 05167987857077 | 2026-09-16 | Track |
| NC22739 | My | 05167987842355 | 2026-09-07 | Track |
| NC22049 | Dpd | 05167987829603 | 2026-08-26 | Track |
| NC17858 | Dpd | 05167987791349 | 2026-08-07 | Track |
| NC17078 | Dpd | 05167987786917 | 2026-08-07 | Track |
Informacja prawna
Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane.
*Informacje o dacie ważności:
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.









