Przejdź do zawartości
Tylenol 8 godzin Aches & Pain Acetaminofen tabletki na ból mięśni i stawów, 100

Price:

60,14 zł


Tylenol 8 godzin Aches & Pain Acetaminofen tabletki na ból mięśni i stawów, 100

https://nutricity.pl/shop/brswkeabbymrg2do-tylenol-8-godzin-aches-pain-acetaminofen-tabletki-na-bol-miesni-i-stawow-100-129067 https://nutricity.pl/web/image/product.template/129067/image_1920?unique=b0b9b73

Stock Expiry Date*: 12-03-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 100-count bottle of Tylenol 8 Hour Muscle Aches & Pains tablets with acetaminophen to provide temporary relief of muscle, joint and body aches and pains and to help reduce fever
  • Each extended-release tablet contains 650 mg of acetaminophen and features two unique layers – the first is fast-acting and the second is long-lasting – for effective minor joint & muscle pain that works as hard as you do
  • This oral pain reliever helps alleviate minor body aches and pains, so you can take control of your joint & muscle pain and take back your day with pain relief that works as hard as you do.
  • Te tabletki przeciwbólowe mogą być stosowane przez dorosłych i dzieci w wieku 12 lat i starszych, a ich profil bezpieczeństwa jest doskonały, jeśli są stosowane zgodnie z zaleceniami.
  • Doświadcz szybkiego działania, skutecznego łagodzenia i łagodzenia bóle mięśni, stawów i ciała i bóle z Tylenol, # 1 lekarz zalecany marki łagodzenia bólu

60,14 zł 60.14 PLN 60,14 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(60,14 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Korzyści z produktu
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Typ produktu
  • Pozycja Waga
  • Marka
  • Składniki

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Leki Acetaminofen
Szczególne zastosowania dla produktu Ból mięśni, Ból stawów
Składniki Hypromeloza, Magnezu Ste, Ditlenek tytanu, Powidon, Skrobia preżelatynizowana, Celuloza mikrokrystaliczna, Celuloza w proszku, Zmodyfikowana skrobia, Triacetyna, Glikolan sodowy skrobi, Celuloza hydroksyetylowa, Aktywny składnik (w każdej kapsułce) (cel) Acetaminofen 650 Mg (ból Reliever / gorączka Reduktor) Nieaktywne składniki Wosk Carnauba
Korzyści z produktu Ból
Wymiary elementu L x W x H 25
Typ produktu Leki
Pozycja Waga 0,25 funta
Marka Tylenol
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.

 

Tylenol 8 Hour Muscle Aches & Pains is designed to work fast and last long for effective muscle, joint and body pain relief. Each extended-release tablet contains 650 milligrams of acetaminophen and features two unique layers – the first is fast-acting and the second is long-lasting – for pain relief that works as hard as you do. This effective oral pain reliever is gentle on your stomach, but tough on body pain for relief of minor joint and muscle aches. Made by the #1 doctor recommended brand of pain reliever, it also works as a fever reducer and can be used by adults and children 12 years of age and older. Tylenol 8 Hour Muscle Aches & Pains is safe when used as directed so you can take control of muscle pain and take back your day.

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie dotyczące wątroby: Produkt zawiera acetaminofen. Ciężkie uszkodzenie wątroby może wystąpić, jeśli pacjent przyjmuje więcej niż 6 kapsułek w ciągu 24 godzin, co jest maksymalną dawką dobową Z innymi lekami zawierającymi acetaminofen 3 lub więcej napojów alkoholowych codziennie podczas stosowania tego produktu alergia: acetaminofen może powodować ciężkie reakcje skórne. Objawy mogą obejmować: zaczerwienienie skóry Blistry Wysypka Jeśli wystąpi reakcja skórna, należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi acetaminofen (na receptę lub bez recepty). W przypadku braku pewności, czy lek zawiera acetaminofen, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie na acetaminofen lub którykolwiek z nieaktywnych składników tego produktu, należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem leku w przypadku choroby wątroby. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli pacjent przyjmuje lek rozrzedzający krew warfarynę. Przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy ból nasila się lub trwa dłużej niż 10 dni Gorączka nasila się lub trwa dłużej niż 3 dni Nowe objawy występują Zaczerwienienie lub obrzęk To mogą być objawy poważnej choroby. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Ostrzeżenie o przedawkowaniu: W przypadku przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z centrum kontroli zatruć. (1- 800- 222- 1222) Szybka pomoc medyczna jest niezbędna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, nawet jeśli nie zauważy się żadnych objawów lubobjawy.

Wskazania

Tymczasowo łagodzi niewielkie bóle z powodu: bóle mięśniowe Ból pleców Drobny ból stawów Ból zęba Przedmiesiączkowe i menstruacyjne skurcze głowy Częste zimno Tymczasowo zmniejsza gorączkę

Składniki

Składnik aktywny (w każdej kapsułce) (cel) Acetaminofen 650 mg (Reliever bólowy / reduktor gorączki) Nieaktywne składniki Wosk carnauba, hydroksyetyloceluloza, hypromeloza, magnezu stearynian, celuloza mikrokrystaliczna, skrobia modyfikowana, powidon, sproszkowana celuloza, skrobia wstępnie żelatynizowana, skrobia sodowa glikolan, tytanu dwutlenek, triacetyna

Kierunki

Nie należy stosować dawki większej niż zalecana (patrz Ostrzeżenie o przedawkowaniu) Dorośli i dzieci w wieku od 12 lat: Nie należy przyjmować więcej niż 6 kapsułek w ciągu 24 godzin. Nie stosować dłużej niż 10 dni, chyba że lekarz zaleci: Dzieci poniżej 12 lat: nie stosować Inne informacje: Przechowywać w temperaturze 20- 25 ° C (68- 77 ° F) Pytania lub komentarze? telefon 1-877- 895- 3665 (bez opłat) lub 215- 273- 8755 (odbiór)

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

25 x 40 x 25 cali; 3,97 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.