Przejdź do zawartości
Excedrin Extra Siła Ból Ulgi Kapsułki - Ból głowy Ulga - 100 Hrabia

Price:

65,56 zł


Excedrin Extra Siła Ból Ulgi Kapsułki - Ból głowy Ulga - 100 Hrabia

https://nutricity.pl/shop/brswkei3azyqefqv-excedrin-extra-sila-bol-ulgi-kapsulki-bol-glowy-ulga-100-hrabia-75874 https://nutricity.pl/web/image/product.template/75874/image_1920?unique=2031236

Stock Expiry Date*: 25-10-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Jedna butelka 100 Excedrin Excedrin dodatkowy ból ulgi kapsułki
  • Dodatkowa siła łagodzi ból związany z bólem głowy, przeziębienia, skurcze miesiączkowe, bóle zębów, bóle mięśni i zapalenie stawów
  • Excedrin Extra Siła działa na 3 sposoby, aby złagodzić bóle głowy: blokuje sygnały bólu, podnosi próg bólu i używa kofeiny, aby zwiększyć efekt łagodzenia bólu
  • Lek przeciwbólowy dla dorosłych, który jest klinicznie udowodnionym lekiem przeciwbólowym
  • Excedrin Extra Siła Kapsułki zawierają dwa leki przeciwbólowe i booster dla zwiększonego efektu
  • Kapsułki na ból głowy dostępne w wygodnej formie
  • Dla niektórych, ból głowy ulga może rozpocząć się w 15 minut
  • Kwalifikowany produkt HSA i FSA

65,56 zł 65.56 PLN 65,56 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(0,66 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Flavor
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Ogólny numer identyfikacyjny handlu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Marka
  • Liczba treści netto
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje
  • Docelowa część ciała

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Acetaminofen
Składniki glikol propylenowy, Wosk Carnauba, Hypromeloza, kwas stearynowy, powidon, Celuloza mikrokrystaliczna, Polisorbat 20, Tlenek tytanu., FD & C Blue 1, simethicone emulsion, Hydroksypropyloceluloza, light mineral oil, sorbitan monolaurate, Pain Reliever Aid. Inactive Ingredients: Benzoic Acid, Active Ingredients: In Each Caplet: Acetaminophen 250 mg. Acetaminophen 250 mg, Aspirin 250 mg (NSAID), Caffeine 65 mg. Purpose: Pain reliever, Pain reliever, (nonsteroidal anti-inflammatory drug)
Składniki Hypromeloza, Celuloza ikrokrystaliczna, Ditlenek., Hydroksypropyl, Kwas stearynowy, Karnaub, Powidon, Fd & c Blue 1, Glikol propylenowy, Ból Reliever, Polisorbat 20, Simetikon, Monolaurynian sorbitanu, Olej mineralny lekki, (niesteroidowy lek przeciwzapalny), Aktywne składniki: W każdej kapsułce: Acetaminofen 250 Mg. Acetaminofen 250 Mg, Aspiryna 250 mg (nsaid), Kofeina 65 Mg. Cel: Ból Reliever, Nieaktywne składniki: Kwas benzoesowy
Marka Excedrin
Flavor Niełuskane
Liczba jednostek 100
Formularz elementu Tabletka
Korzyści z produktu Ból głowy Ulga
Liczba pozycji 1
Wytwórca Haleon US Services Inc.
Wymiary elementu L x W x H 2
Typ produktu Acetaminofen
Szczególne zastosowania dla produktu Ból głowy
Aktywne składniki Kofeina
UPC 300672000910
Ogólny numer identyfikacyjny handlu 00300672000910
Nazwa rodzaju opakowania Butelka
Widownia docelowa Dorośli
Typ produktu Leki
Marka Excedryna
Liczba treści netto 100 Count
Nazwa Excedrin
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Butelka
Numer części producenta 60000000128887
Numer modelu 60000000128887
Pozycja Wymiary 2 x 2 x 4,3 cali
Dodatkowe funkcje Ukierunkowane
Docelowa część ciała Żołądek
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWKEI3AZYQEFQV
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen
Barcode
300672000910
Tags

 

Excedrin Extra Siła Ulgi Ból Kapsułki zapewniają klinicznie udowodnione ulgi ból głowy szybko. Excedryna działa na 3 sposoby, aby złagodzić bóle głowy: blokuje sygnały bólowe, podnosi próg bólu i używa kofeiny, aby zwiększyć efekt przeciwbólowy. Dostępne w wygodnej formie caplet, ten lek bez recepty uśmierzający ból działa tak ciężko jak ty, łącząc aspirynę i acetaminofen z kofeiną. Te aktywne składniki tworzą potężną formułę z dwóch leków przeciwbólowych i booster, aby zapewnić tymczasowe złagodzenie bólu z bólów głowy, przeziębienia, przedmenstruacyjne i skurcze miesiączkowe, zapalenie stawów, ból zębów i bóle mięśni. Dla niektórych, ból głowy ulga z tego Excedrin dodatkowy ulga ból może rozpocząć się w 15 minut. Szybkie złagodzenie bólu głowy z Excedrinem, ekspertem od bólu głowy.

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Zespół Reye 'a: Dzieci i młodzież, u których występuje ospa wietrzna lub objawy podobne do grypopodobne, nie powinny stosować tego produktu. W przypadku wystąpienia zmian w zachowaniu z nudnościami i wymiotami należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ objawy te mogą być wczesnym objawem zespołu Reye' a, rzadkiej, ale poważnej choroby. Alergia: Acetaminofen może powodować ciężkie reakcje skórne. Objawy mogą obejmować: zaczerwienienie skóry, pęcherze lub wysypkę. Jeśli wystąpi reakcja skórna, należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Alergia: Aspiryna może powodować ciężką reakcję alergiczną, w tym: pokrzywkę, obrzęk twarzy, astmę (świszczący oddech) lub wstrząs. Ostrzeżenie dotyczące wątroby: Produkt zawiera acetaminofen. W przypadku przyjmowania: więcej niż 8 kapsułek w ciągu 24 godzin, co stanowi maksymalną dawkę dobową, podczas stosowania innych leków zawierających acetaminofen lub 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie. Ostrzeżenie o krwawieniu z jamy ustnej: Produkt zawiera NLPZ, który może powodować ciężkie krwawienie z żołądka. Możliwość jest większa, jeśli pacjent: ma 60 lat lub więcej, miał wrzody żołądka lub problemy z krwawieniem, wziąć rozrzedzenie krwi (leki przeciwzakrzepowe) lub sterydowe, przyjmować inne leki zawierające na receptę lub NLPZ bez recepty (aspiryna, ibuprofen, naproxen, lub inne), spożywać 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie podczas stosowania tego produktu, lub wziąć więcej lub dłużej niż zalecono. Ostrzeżenie o kofeinie: Zalecana dawka tego produktu zawiera około tyle kofeiny, co filiżankaKawa. Ograniczyć stosowanie leków zawierających kawę, żywności lub napojów podczas przyjmowania tego produktu, ponieważ zbyt duża ilość kofeiny może powodować nerwowość, drażliwość, bezsenność, a czasami, szybkie bicie serca. Nie stosować, jeśli kiedykolwiek wystąpiła reakcja alergiczna na acetaminofen, aspirynę lub jakikolwiek inny lek przeciwbólowy / reduktor gorączki. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi acetaminofen (na receptę lub bez recepty). W przypadku braku pewności, czy lek zawiera acetaminofen, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przed zastosowaniem należy zapytać lekarza, jeśli u pacjenta występuje choroba wątroby, dotyczy to ostrzeżenia o krwawieniu z żołądka, występują w przeszłości problemy żołądkowe, takie jak zgaga, wysokie ciśnienie krwi, choroba serca, marskość wątroby lub choroba nerek, pacjent przyjmuje leki moczopędne lub występuje astma. Należy zapytać lekarza lub farmaceutę przed zastosowaniem leku w leczeniu cukrzycy, dny moczanowej lub zapalenia stawów. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli pacjent przyjmuje jakikolwiek inny lek lub jest pod opieką lekarza w przypadku jakichkolwiek poważnych schorzeń. Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza o reakcję alergiczną. Natychmiast poszukaj pomocy medycznej. Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, jeśli u pacjenta wystąpią jakiekolwiek z następujących objawów krwawienia z żołądka: uczucie omdlenia, wymiociny we krwi, krwawe lub czarne stolce lub ból brzucha, który nie poprawia się. Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy nie występuje dzwonienie w uszach lub utrata słuchu, ból w miejscu zaczerwienionym lub obrzęk, ból nasila się lub trwa dłużej niż 10 dni, gorączka się pogarsza lub utrzymuje sięwięcej niż 3 dni lub wystąpią nowe objawy. To mogą być objawy poważnej choroby. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Szczególnie ważne jest, aby nie stosować aspiryny w ciągu ostatnich 3 miesięcy ciąży, chyba że zdecydowanie zaleca to lekarz, ponieważ może to powodować problemy u nienarodzonego dziecka lub powikłania podczas porodu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z centrum kontroli zatruć. Szybka pomoc medyczna jest niezbędna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, nawet jeśli pacjent nie zauważy żadnych objawów przedmiotowych lub podmiotowych.

Składniki

Active Ingredients: In Each Caplet: Acetaminophen 250 mg. Acetaminophen 250 mg, Aspirin 250 mg (NSAID), Caffeine 65 mg. Purpose: Pain reliever, Pain reliever, (nonsteroidal anti-inflammatory drug); Pain reliever aid. Inactive Ingredients: Benzoic Acid, Carnauba Wax, FD&C Blue 1, Hydroxypropylcellulose, Hypromellose, Light Mineral Oil, Microcrystalline Cellulose, Polysorbate 20, Povidone, Propylene Glycol, Simethicone Emulsion, Sorbitan Monolaurate, Stearic Acid, Titanium Dioxide.

Zastrzeżenie prawne

Statements regarding dietary supplements have not been evaluated by the FDA and are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease or health condition. Satisfaction Guarantee If for any reason you are not satisfied with any GSK Consumer Healthcare product, GSK Consumer Healthcare will provide you with a reimbursement within 45 days of the date of purchase. Please note that because GSK is unable to control the quality of our products sold by unauthorized sellers, the Guarantee is not available for products purchased from unauthorized sellers due to potential quality issues outside GSK’s control. Please contact GSK Consumer Healthcare directly for more information.

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

2 x 2 x 4,3 cali; 3,53 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.