Przejdź do zawartości
Motrin PM Caplets z 200 mg Ibuprofenu i 38 mg Difenhydraminy Sleep Aid, Nighttime Pain Reliever for Minor Aches & Pains, luzem, 80

Price:

88,58 zł


Motrin PM Caplets z 200 mg Ibuprofenu i 38 mg Difenhydraminy Sleep Aid, Nighttime Pain Reliever for Minor Aches & Pains, luzem, 80

https://nutricity.pl/shop/brswkfyedeeb4ciz-motrin-pm-caplets-z-200-mg-ibuprofenu-i-38-mg-difenhydraminy-sleep-aid-nighttime-pain-reliever-for-minor-aches-pains-luzem-80-67935 https://nutricity.pl/web/image/product.template/67935/image_1920?unique=9477686

Stock Expiry Date*: 27-09-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 80- liczenie butelka Motrin PM Ulgi ból Kapsułki z ibuprofen i difenhydraminy pomocy snu zapewnia ulgę bólu all-night i zawiera skuteczną pomoc snu, aby pomóc złagodzić ból organizmu tak, że można zasnąć i spać
  • Ten lek przeciwbólowy na noc + pomoc na sen zapewnia ulgę od sporadycznej bezsenności z difenhydraminą, podczas gdy ibuprofen ma na celu ból związany z niewielkim bólem, ze względu na zapalenie stawów, ból głowy, ból pleców i skurcze miesiączkowe
  • Motrin PM łagodzenia bólu kapsułki są formułowane z 200 miligramów ibuprofenu i 38 miligramów nocnej pomocy sennej cytrynian difenhydraminy, aby pomóc zatrzymać ból u źródła, więc można uzyskać snu, którego potrzebujesz i ulgi bólu, na które zasługujesz
  • Lek Motrin PM łagodzi ból i pomaga w nocnym zasypianiu jest wskazany dla dorosłych i dzieci w wieku 12 lat i starszych oraz jest bezpieczny i skuteczny w przypadku stosowania zgodnie z zaleceniami. W przypadku niewielkiego bólu i złagodzenia bólu należy przed snem przyjąć dwie kapsułki uśmierzające ból.
  • Te nocne ibuprofen i leki difenhydraminy zapewniają ukierunkowane ból i ból ciała ulgę z nocnej pomocy sennej tak, że czujesz się wypoczęty i gotowy do podjęcia jutro

88,58 zł 88.58 PLN 88,58 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(1,11 zł / ounce)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Dawka
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Marka
  • Liczba treści netto
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje
  • Docelowa część ciała

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Ibuprofen
Składniki Ditlenek tytanu, Talk, Stearynian magnezu, Celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, hydroksypropyloceluloza, Glikol polietylenowy, alkohol poliwinylowy, Behenian glicerolu, Skrobia preżelatynizowana, Laktoza Monowodzian, Active Ingredients (in each caplet): Diphenhydramine citrate 38 mg, ibuprofen 200 mg (NSAID)* *nonsteroidal anti-inflammatory drugInactive Ingredients: colloidal silicon dioxide
Składniki Kroskarmeloza, Ditlenek tytanu, Celuloza ikrokrystaliczna, Żelatyna, Talk, Stearynian magnezu, Celuloza hydroksypropylowa, Laktoza Monowodzian, Alkohol poliwinylowy, Glikol polietylenowy, Behenian glicerolu, Aktywne składniki: Cytrynian difenhydraminy 38 Mg, Ibuprofen 200 Mg (nsaid) * * niesteroidowe leki przeciwzapalne
Liczba treści netto 80 Count, 80 Capsule
Liczba jednostek 80.0 unce
Formularz elementu Kaplet
Pozycja Waga 0, 06 Kilogram
Korzyści z produktu Leczenie bólu
Liczba pozycji 1
Dawka Tabletki
Wytwórca Kenvue Przewodniczący
Wymiary elementu L x W x H 6, 54 X 7, 32 X 11, 97 Inches
Typ produktu Ibuprofen
Szczególne zastosowania dla produktu Ból mięśni
Aktywne składniki Ibuprofen
UPC 300450563804
Nazwa rodzaju opakowania Butelka
Typ produktu Leki
Marka Motrin Przewodniczący
Nazwa Motrin
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Butelka
Pozycja Wymiary 6.54 x 7.32 x 11.97 inches
Dodatkowe funkcje Ukierunkowane
Docelowa część ciała Żołądek
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWKFYEDEEB4CIZ
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Ibuprofen
Barcode
300450563804
Tags

 

Get nighttime pain relief & the sleep you need with Motrin PM pain reliever caplets. Motrin PM provides relief from occasional sleeplessness when associated with minor aches & pains such as headache, backache, menstrual cramps & minor arthritis pains. With 200 mg of ibuprofen & 38 mg of diphenhydramine citrate, it provides effective relief with a nighttime sleep-aid to help you fall asleep & stay asleep. The relieving capsules help target your pain at the source so that you can get the sleep you need & the pain relief you deserve. Motrin PM is indicated for adults & children ages 12 & older & is safe & effective when used as directed. For overnight relief, take two pain relieving caplets at bedtime. If pregnant or breast-feeding, ask a health professional before use. It is especially important not to use ibuprofen at 20 weeks or later in pregnancy unless definitely directed to do so by a doctor because it may cause problems in the unborn child or complications during delivery.

Ważne informacje

Składniki

Aktywne składniki: cytrynian difenhydraminy 38 mg, ibuprofen 200 mg (NLPZ) * * niesteroidowe leki przeciwzapalne Ingredienty: dwutlenek krzemu koloidalnego, sól sodowa kroskarmelozy, behenian glicerolu, hydroksypropyloceluloza, laktoza jednowodna, stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, glikol polietylenowy, alkohol poliwinylowy, skrobia wstępnie żelowana, talk, dwutlenek tytanu

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

6,54 x 7,32 x 11,97 cali; 2,08 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.