Przejdź do zawartości
Tylenol Acetaminofen Acetaminofen żele szybkiego uwalniania, Reliever Pain & Fever Reducer, Gelcaps z Laser- Wiercone dziurki do szybkiego uwalniania, Delikatny na stomach, 500 mg Per Gelcap, 100 Count OTC Medycyna

Price:

64,07 zł


Tylenol Acetaminofen Acetaminofen żele szybkiego uwalniania, Reliever Pain & Fever Reducer, Gelcaps z Laser- Wiercone dziurki do szybkiego uwalniania, Delikatny na stomach, 500 mg Per Gelcap, 100 Count OTC Medycyna

https://nutricity.pl/shop/brswkgqaoqpai2ly-tylenol-acetaminofen-acetaminofen-zele-szybkiego-uwalniania-reliever-pain-fever-reducer-gelcaps-z-laser-wiercone-dziurki-do-szybkiego-uwalniania-delikatny-na-stomach-500-mg-per-gelcap-100-count-otc-medycyna-104927 https://nutricity.pl/web/image/product.template/104927/image_1920?unique=690fc54

Stock Expiry Date*: 13-12-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Fast acting: Tylenol Rapid Release Extra Strength Gelcaps use laser-drilled holes for fast release of the medicine; Tylenol extra strength contains 500 mg acetaminophen and won’t irritate your stomach the way ibuprofen can; 100 count
  • ​Adults and children: Kids 12 years and older can take extra strength Tylenol 500 mg acetaminophen; this helps to temporarily relieve toothaches, backaches, minor arthritis pains, menstrual and premenstrual cramps
  • ​Trusted and proven: Tylenol is the #1 doctor recommended brand of pain relief*. Backed by decades of credible research; delivering temporary relief from minor aches and pains. *Based on a Survey of Doctors (IQVIA 2025)
  • Releases medicine quickly: Find relief with these extra strength Tylenol gelcaps; proven, effective, and over the counter; FSA/HSA eligible without a prescription. Check your plan for details as plans may vary
  • Extra strength relief: Count on the strength of acetaminophen 500mg to help you keep up with your active lifestyle. Be ready for minor aches, pains, and fever by keeping a bottle in your medicine cabinet

64,07 zł 64.07 PLN 64,07 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(0,64 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Flavor
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Zawarte komponenty
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Nazwa modelu
  • Ogólny numer identyfikacyjny handlu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Wymiary produktu
  • Liczba treści netto
  • Typ produktu
  • Pozycja Waga
  • Marka
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Data pierwszego dostępnego
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Nazwa typu elementu
  • Dodatkowe funkcje
  • Docelowa część ciała
  • Numer modelu pozycji
  • Country of Origin

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Acetaminofen
Składniki FD & C Red No. 40, Żelatyna, glikol propylenowy, Ditlenek tytanu, Hypromeloza, laurylosiarczan sodu, Stearynian magnezu, metyloparaben, Glikol polietylenowy, Glikolan sodowy skrobi, Zmodyfikowana skrobia, polisorbat 80, propyloparaben, Skrobia preżelatynizowana, sól sodowa karboksymetylocelulozy, powdered cellulose, tlenek żelaza, FD & C Blue No. 1, butylparaben, D&C yellow no. 10, edetate calcium disodium, Czerwony tlenek żelaza, sodium propionate, yellow iron oxide, Active ingredient (in each gelcap) Acetaminophen 500 mg Purpose Pain reliever/fever reducer Inactive ingredients Benzyl alcohol
Szczególne zastosowania dla produktu Gorączka, Zapalenie stawów, Leczenie bólu, Ból menstruacyjny, Ból zęba, Ból pleców, Ból głowy
Wymiary produktu 3.2 ounces, 1.98 x 3.87 x 2.02 inches
Data pierwszego dostępnego 2016, June 27
Dodatkowe funkcje backache, toothache, Use as a fever reducer and to help treat minor aches and pains including headache, cramps and pain caused by the common cold.
Flavor Niełuskane
Liczba jednostek 100
Formularz elementu Medicine
Pozycja Waga 3.2 uncji
Korzyści z produktu Całe ciało
Liczba pozycji 1
Zawarte komponenty (In each gelcap) Acetaminophen 500 mg
Wytwórca Kenvue Przewodniczący
Wymiary elementu L x W x H 1, 98 X 3, 87 X 2, 02 Inches
Typ produktu Acetaminofen
Aktywne składniki Acetaminofen
UPC 300450488282
Nazwa modelu Tylenol Extra Strength
Ogólny numer identyfikacyjny handlu 00300450488282
Nazwa rodzaju opakowania Butelka
Widownia docelowa Dorośli
Liczba treści netto 100 Capsule
Typ produktu Leki
Pozycja Waga 3.2 Funcje
Marka Tylenol
Nazwa Tylenol
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Butelka
Numer części producenta JO48810
Numer modelu JO48810
Pozycja Wymiary 1.98 x 3.87 x 2.02 inches
Nazwa typu elementu Tylenol Extra Strength
Docelowa część ciała Całe ciało
Numer modelu pozycji JO48810
Country of Origin USA
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWKGQAOQPAI2LY
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen
Barcode
300450488282
Tags

 

Tylenol Rapid Release Extra Strength Gelcaps delivers the relief of acetaminophen 500mg per gel. With laser-drilled holes that allow quick release for the temporary relief from pain and fever reduction. This pain relief in gelcap form releases medicine quickly for fast, strong pain relief. Extra strength Tylenol is an effective option when you're looking for non-aspirin pain relievers; they won't irritate the stomach the way aspirin or even ibuprofen can. Whether you need pain relief for headache, muscular aches, minor pain of arthritis, toothache, backache or menstrual cramps, Tylenol extra strength with acetaminophen 500 mg gets to work, fast. Adults and children 12 years and older can benefit from this strong and trusted relief when used as directed. Tylenol is the #1 doctor recommended brand of pain relief.* It’s backed by decades of rigorous, credible research. From doctors, nurses, and pharmacists, to moms, dads, and caregivers, they have put their trust in Tylenol. Next time you’re checking the aisle for back pain relief products or other muscular aches, you know that Tylenol Extra Strength with 500 mg acetaminophen has your back. This product is FSA/HSA eligible without a prescription. Check your plan for details as plans may vary. Keep some in your medicine cabinet for the times you need pain relief. Tylenol Extra Strength helps relieve minor aches and pains, and reduce fevers—so you can keep moving through your day. Count on it. ​*Based on a Survey of Doctors (IQVIA 2025)

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie dotyczące wątroby: Produkt zawiera acetaminofen. Ciężkie uszkodzenie wątroby może wystąpić, jeśli pacjent przyjmuje więcej niż 4 000 mg acetaminofenu w ciągu 24 godzin Z innymi lekami zawierającymi acetaminofen 3 lub więcej napojów alkoholowych codziennie podczas stosowania tego produktu alergia: acetaminofen może powodować ciężkie reakcje skórne. Objawy mogą obejmować: zaczerwienienie skóry Blistry RashJeśli wystąpi reakcja skórna, przerwać stosowanie leku i natychmiast skontaktować się z lekarzem. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi acetaminofen (na receptę lub bez recepty). W przypadku braku pewności, czy lek zawiera acetaminofen, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Jeśli pacjent ma uczulenie na acetaminofen lub którykolwiek z nieaktywnych składników tego produktu Należy zapytać lekarza przed zastosowaniem, jeśli u pacjenta występuje choroba wątroby Należy zapytać lekarza lub farmaceutę przed zastosowaniem leku rozrzedzającego krew warfaryna Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy ból nasila się lub utrzymuje się dłużej niż 10 dni Gorączka pogarsza się lub utrzymuje się dłużej niż 3 dni Nowe objawy występują Zaczerwienienie lub obrzęk jest obecny. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Ostrzeżenie o przedawkowaniu: W przypadku przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z centrum kontroli zatruć. (1- 800- 222- 1222) Szybka pomoc medyczna jest niezbędna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, nawet jeśli nie zauważy się żadnych objawów lubobjawy.

Wskazania

Tymczasowo łagodzi niewielkie bóle z powodu: Ból głowy Bóle mięśni Częste przeziębienie Ból zęba Przedmiesiączkowe i miesiączkowe skurcze Tymczasowo zmniejsza gorączkę

Składniki

Active ingredient (in each gelcap) Acetaminophen 500 mg Purpose Pain reliever/fever reducer Inactive ingredients Benzyl alcohol, butylparaben, carboxymethylcellulose sodium, D&C yellow no. 10, edetate calcium disodium, FD&C blue no. 1, FD&C red no. 40, gelatin, hypromellose, iron oxide, magnesium stearate, methylparaben, modified starch, polyethylene glycol, polysorbate 80, powdered cellulose, pregelatinized starch, propylene glycol, propylparaben, red iron oxide, sodium lauryl sulfate, sodium propionate, sodium starch glycolate, titanium dioxide, yellow iron oxide

Kierunki

Nie należy przyjmować dawki większej niż zalecana (patrz Ostrzeżenie o przedawkowaniu) Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i więcej: Przyjmować 2 żelazokapsle co 6 godzin, podczas gdy objawy utrzymują się Nie należy przyjmować więcej niż 6 żelazokapsli w ciągu 24 godzin, chyba że lekarz zaleci nie dłużej niż 10 dni, chyba że lekarz zaleci stosowanie leku Dzieci poniżej 12 lat: Należy zapytać lekarza Inne informacje Przechowywać w temperaturze 20- 25 ° C (68- 77 ° F). Unikać wysokiej wilgotności. Nie stosować, jeśli pudełko tekturowe jest otwarte. Nie stosować w przypadku uszkodzenia lub braku uszczelki wewnętrznej folii z nadrukiem "TYLENOL". Nie zawiera Aspiryny Pytania lub komentarze? Zadzwoń 1- 877- 895- 3665 (bez opłat) lub 215- 273- 8755 (zbierać).

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

1,98 x 3,87 x 2,02 cali; 3,2 uncji

Product details

Tylenol Extra Strength Rapid Release Gels, 500 mg Acetaminophen, 100 Ct
Tylenol Extra Strength Rapid Release Gels, 500 mg Acetaminophen, 100 Ct
Tylenol Extra Strength Rapid Release Gels, 500 mg Acetaminophen, 100 Ct
Tylenol Extra Strength Rapid Release Gels, 500 mg Acetaminophen, 100 Ct
Tylenol Extra Strength Rapid Release Gels, 500 mg Acetaminophen, 100 Ct

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.