Przejdź do zawartości
GoodSense Rapid Release Pain Relief, Acetaminofen Caplets 500 mg, Extra Siła Reliever Pain i Fever Reliever, 100 Count

Price:

33,81 zł


GoodSense Rapid Release Pain Relief, Acetaminofen Caplets 500 mg, Extra Siła Reliever Pain i Fever Reliever, 100 Count

https://nutricity.pl/shop/brswkhd6cv5wefly-goodsense-rapid-release-pain-relief-acetaminofen-caplets-500-mg-extra-sila-reliever-pain-i-fever-reliever-100-count-68227 https://nutricity.pl/web/image/product.template/68227/image_1920?unique=bbf287b

Stock Expiry Date*: 09-11-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • CZYNNE INGREDIENT: Kapsułki GoodSense Rapid Release zawierają 500 mg acetaminofenu, środka przeciwbólowego i reduktora gorączki; w porównaniu z aktywnym składnikiem żelu Tylenol Extra Force Rapid Release
  • SKUTECZNOŚĆ: Produkt ten tymczasowo łagodzi niewielkie bóle z powodu bólu głowy, bóle mięśni, bóle pleców, niewielkie bóle stawów, przeziębienie, bóle zębów oraz skurcze przedmenstruacyjne i menstruacyjne; także tymczasowo zmniejsza gorączkę.
  • EXTRA STRENGTH: Te dodatkowe kapsle wytrzymałościowe są wykonane dla szybkiej ulgi, z 500 mg acetaminofenu; pakiet wyposażony jest w zakrętkę odporną na dzieci
  • DLA ADULTATÓW: GoodSense Rapid Release Pain Relief, Acetaminofen Caplets 500 mg zawiera dodatkowy lek przeciwbólowy i reduktor gorączki dla dorosłych i dzieci w wieku od 12 lat
  • BEZPOŚREDNIE: Ten lek przeciwbólowy i reduktor gorączki nie zawiera glutenu, aspiryny i kofeiny

33,81 zł 33.81 PLN 33,81 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(0,34 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Flavor
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Marka
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Acetaminofen
Składniki Hypromeloza, powidon, kroskarmeloza sodowa, Skrobia kukurydziana, Glikol polietylenowy, Glikolan sodowy skrobi, kwas stearynowy., Skrobia preżelatynizowana, Acetaminophen, Camauba Wax
Widownia docelowa Dorośli, Unisex- Kids
Składniki Hypromeloza, Kroskarmeloza, Żelatyna, Skrobia kukurydziana, Kwas stearynowy., Powidon, Acetaminofen, Glikol polietylenowy, Glikolan sodowy skrobi, Wosk Camauba
Marka Good Sense
Flavor gluten_free
Liczba jednostek 100
Formularz elementu Kaplet
Pozycja Waga 22,68 g
Korzyści z produktu Leczenie bólu
Liczba pozycji 1
Wytwórca Perrigo
Wymiary elementu L x W x H 2, 06 X 4 X 2, 13
Typ produktu Acetaminofen
Szczególne zastosowania dla produktu Leczenie bólu
Aktywne składniki Kofeina
UPC 301130025780
Nazwa rodzaju opakowania Nie.
Typ produktu Leki
Marka Dobry rozsądek
Nazwa Good Sense
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Butelka
Numer części producenta LP02578
Numer modelu LP02578
Pozycja Wymiary 2.06 x 4 x 2.13 inches
Dodatkowe funkcje Szybkie działanie
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWKHD6CV5WEFLY
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen
Barcode
301130025780
Tags

 

Porównaj ze składnikiem czynnym produktu Tylenol Extra Strength Rapid Release żele. Szukasz szybkiego złagodzenia drobnych bólów? Zacznij czuć się lepiej szybko z GoodSense Rapid Release Pain Relief, Acetaminofen Caplets 500 mg. GoodSense Rapid Release Pain Relief zapewnia szybki, dodatkowy ból siła ulgi dla drobnych bólów z powodu bólu głowy, ból pleców, częste zimno, ból zęba, skurcze przedmenstruacyjne i menstruacyjne, bóle mięśni, niewielki ból stawów i tymczasowo zmniejsza gorączkę. Ten środek zmniejszający ból i zmniejszający gorączkę jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci w wieku od 12 lat. Produkt ten nie zawiera glutenu, aspiryny i kofeiny. Opakowanie zawiera zakrętkę odporną na dzieci.

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenia: Ostrzeżenia dotyczące wątroby: Produkt zawiera acetaminofen. W przypadku przyjmowania: więcej niż 4 000 mg acetaminofenu w ciągu 24 godzin; podczas stosowania innych leków zawierających acetaminofen; 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie. Alergia: Acetaminofen może powodować ciężkie reakcje skórne. Objawy mogą obejmować: zaczerwienienie skóry, pęcherze, wysypkę. Jeśli wystąpi reakcja skórna, należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Nie stosować: z innymi lekami zawierającymi acetaminofen (na receptę lub bez recepty). W przypadku braku pewności, czy lek zawiera acetaminofen, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą; jeśli kiedykolwiek wystąpiła reakcja alergiczna na ten lek lub którykolwiek z jego składników. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem, jeśli u pacjenta występuje choroba wątroby. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli pacjent przyjmuje lek rozrzedzający krew warfarynę. Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy: ból nasila się lub utrzymuje dłużej niż 10 dni; gorączka pogarsza się lub utrzymuje się dłużej niż 3 dni; występują nowe objawy; występuje zaczerwienienie lub obrzęk. To mogą być objawy poważnej choroby. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Ostrzeżenie o przedawkowaniu: W przypadku przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z centrum kontroli zatruć (1- 800- 222- 1222). Szybka pomoc medyczna jest niezbędna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, nawet jeśli nie zauważy żadnych objawów lubobjawy.

Składniki

Acetaminofen, Camauba Wax, Skrobia kukurydziana, Kroskarmeloza sodowa, Hypromeloza, Glikol polietylenowy, Powidon, Skrobia pregelatynizowana, Glikolan sodowy skrobi, Kwas stearynowy.

Kierunki

Dojazd: Nie należy przyjmować więcej niż zalecanych dawek (patrz Ostrzeżenie o przedawkowaniu); dorośli i dzieci w wieku 12 lat i więcej: należy przyjmować 2 kapsułki co 6 godzin, podczas gdy objawy utrzymują się; nie należy przyjmować więcej niż 6 kapsułek w ciągu 24 godzin, chyba że jest to zalecane przez lekarza; nie stosować dłużej niż 10 dni, chyba że lekarz zaleci. Dzieci poniżej 12 lat: należy skonsultować się z lekarzem.

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

2,06 x 4 x 2,13 cali; 0,8 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.