Przejdź do zawartości
Alka- Seltzer Dodatkowa siła Heartburn Relief Effermuscent Antacid Tablets, Szybka niestrawność Relief, 24 Ct

Price:

35,66 zł


Alka- Seltzer Dodatkowa siła Heartburn Relief Effermuscent Antacid Tablets, Szybka niestrawność Relief, 24 Ct

https://nutricity.pl/shop/brswkhyzdigq42a6-alka-seltzer-dodatkowa-sila-heartburn-relief-effermuscent-antacid-tablets-szybka-niestrawnosc-relief-24-ct-54371 https://nutricity.pl/web/image/product.template/54371/image_1920?unique=b965653

Stock Expiry Date*: 18-08-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Fast Indigestion & Heartburn Relief: Alka-Seltzer Extra Strength Heartburn Relief Effervescent Tablets have you covered with fast acid indigestion relief and heartburn.
  • Nic nie działa szybciej: Szybko rozpuszcza się i zaczyna działać w sekundach, aby zneutralizować 99% nadmiaru kwasu
  • Saszetki przenośne: To opakowanie przyjazne dla podróżnych zawiera 36 pojedynczych opakowań tabletek zobojętniających kwas solny. Zaprojektowany do łatwego przechowywania, więc szybkie zgaga ulga jest zawsze w zasięgu ręki
  • Łatwy w użyciu: W pełni rozpuścić 2 tabletki w 4oz wody, zakręcić i wypić. Nie trzeba pić pozostałości, które mogą znajdować się na dnie szkła. Leki Alka- Seltzer Dodatkowa siła Heartburn Relief są w wodzie
  • Nie zawiera aspiryny: Te musujące tabletki leków zobojętniających zawierają składniki czynne Kwas cytrynowy bezwodny i wodorowęglan sodu
  • Zaufane dla ponad 90 Lata: Twój go- do marki szybkiego zgagi ulgi od 1931

35,66 zł 35.66 PLN 35,66 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(1,49 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Dawka
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Nazwa modelu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Marka
  • Liczba treści netto
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje
  • Docelowa część ciała

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Leki zobojętniające
Korzyści z produktu Heartburn, Sour Stomach, Dla złagodzenia niestrawności kwasowej, and upset stomach associated with these symptoms
Aktywne składniki Active ingredients: Anhydrous citric acid 1000 mg, Aspirin 500 mg (NSAID), Sodium bicarbonate (heat-treated) 1985 mg. Inactive ingredients flavor
Nazwa modelu Opakowanie 2, Alka-Seltzer Effervescent Extra Strength - 24 Tablets
Marka Alka- Seltzer Przewodniczący
Liczba jednostek 24
Formularz elementu Tabletka
Pozycja Waga 0, 23 funty
Liczba pozycji 1
Dawka Tabletki
Wytwórca Bayer Consumerhealth LLC
Wymiary elementu L x W x H 3
Składniki Active Ingredients (in Each Tablet)...Purpose Anhydrous Citric Acid 1000mg...Antacid Aspirin 325mg (NSAID)*...Analgesic Sodium Bicarbonate (Heat-Treated) 1916mg...Antacid*Nonsteroidal Anti-Inflammatory Drug Inactive ingredients none
Typ produktu Leki zobojętniające
Szczególne zastosowania dla produktu Heartburn
UPC 016500566762
Nazwa rodzaju opakowania R
Widownia docelowa Unisex- Kids
Składniki Aktywne składniki (w każdej tabletce)... mają na celu bezwodny kwas cytrynowy 1000mg... antacid Aspiryna 325mg (nsaid) *... przeciwbólowy dwuwęglan sodu (heat- treated) 1916mg... antacid * niesteroidowe leki przeciwzapalne Ingredienty nieaktywne Brak
Typ produktu Leki
Marka Alka- Seltzer Przewodniczący
Liczba treści netto 1 pole
Nazwa Alka-Seltzer
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Butelka
Numer części producenta 17071
Numer modelu 17071
Pozycja Wymiary 3 x 0.5 x 6 inches
Dodatkowe funkcje Szybkie działanie
Docelowa część ciała Żołądek
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.

 

Nie pozwól niestrawność i zgaga przerwać swój dzień, Alka- Seltzer Extra Siła Heartburn Relief tabletki zaczynają neutralizować nadmiar kwasu żołądkowego w kilka sekund. Wrzucić 2 tabletki zobojętniające kwas do wody, aby szybko uzyskać ulgę niestrawności, która neutralizuje 99% nadmiaru kwasu. Z dawką na saszetkę, Alka- Seltzer Heartburn Relief Extra Siła tabletki są wygodne i przenośne, więc ulga jest zawsze w zasięgu ręki, od spiżarni, do kieszeni. Tabletki te zawierają składniki czynne bezwodny kwas cytrynowy i wodorowęglan sodu. Przed zastosowaniem należy w pełni rozpuścić tabletki zobojętniające kwas żołądkowy w 4 g wody. Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i powyżej mogą przyjmować 2 tabletki co 4 godziny w razie potrzeby lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy przyjmować więcej niż 8 tabletek w ciągu 24 godzin.

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Zespół Reye 'a: Dzieci i młodzież, u których występuje ospa wietrzna lub objawy podobne do grypopodobne, nie powinny stosować tego produktu. W przypadku wystąpienia zmian w zachowaniu z nudnościami i wymiotami należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ objawy te mogą być wczesnym objawem zespołu Reye' a, rzadkiej, ale poważnej choroby. Alergia: Aspiryna może powodować ciężką reakcję alergiczną, która może obejmować: pokrzywkę obrzęk twarzy Produkt zawiera NLPZ, który może powodować ciężkie krwawienie z żołądka. Ryzyko jest większe, jeśli masz powyżej 60 roku życia ● miał wrzody żołądka lub problemy z krwawieniem ● wziąć rozrzedzenie krwi (leki przeciwzakrzepowe) lub sterydowe ● przyjmować inne leki zawierające na receptę lub NLPZ bez recepty (aspiryna, ibuprofen, naproksen, lub inne) ● mieć 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie podczas stosowania tego produktu ● podjąć więcej lub przez dłuższy czas niż zalecane. Przed zastosowaniem należy zapytać lekarza, czy ● u pacjenta występują zaburzenia żołądkowe, takie jak zgaga ● u pacjenta występuje wysokie ciśnienie tętnicze krwi, choroba serca, marskość wątroby lub choroba nerek ● u pacjenta stosuje się lek moczopędny ● u pacjenta występuje astma ● u pacjenta występuje dieta z ograniczeniem sodu. Leki zobojętniającemoże wchodzić w interakcje z niektórymi lekami na receptę. ● przyjmowanie leku na receptę w leczeniu cukrzycy, dny moczanowej lub zapalenia stawów Podczas stosowania tego produktu nie należy przekraczać zalecanej dawki. Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy nie występuje reakcja alergiczna. Natychmiast poszukaj pomocy medycznej. ● u pacjenta występują jakiekolwiek z następujących objawów krwawienia z żołądka ● uczucie osłabienia ● wymioty krwi ● krwawe lub czarne stolce ● występują bóle żołądka, które nie są lepsze ● objawy pogarszają się lub trwają dłużej niż 10 dni ● zaczerwienienie lub obrzęk występuje ● dzwonienie w uszach lub utrata słuchu ● występują nowe objawy. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Szczególnie ważne jest, aby nie stosować aspiryny w ciągu ostatnich 3 miesięcy ciąży, chyba że zdecydowanie zaleca to lekarz, ponieważ może to powodować problemy u nienarodzonego dziecka lub powikłania podczas porodu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku przedawkowania należy zwrócić się po pomoc medyczną lub skontaktować się z Centrum Kontroli Poisondaleko.

Składniki

Aktywne składniki (w każdej tabletce)... Zastosowanie bezwodny kwas cytrynowy 1000mg... Antacid Aspiryna 325mg (NLPZ) *... Analgesic Sodu dwuwęglan (Heat- treated) 1916mg... Antacid * Nonsteroidalne leki przeciwzapalne Brak

Kierunki

Przed zastosowaniem należy całkowicie rozpuścić 2 tabletki w 4 uncje wody. Dorośli i dzieci w wieku od 12 lat: 2 tabletki co 6 godzin lub zgodnie z zaleceniami lekarza - nie mogą przekraczać 7 tabletek w ciągu 24 godzin. Dorośli w wieku 60 lat i powyżej: 2 tabletki co 6 godzin lub zgodnie z zaleceniami lekarza - nie mogą przekraczać 3 tabletek w ciągu 24 godzin. Dzieci do lat 12: skonsultuj się z lekarzem

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

3 x 0,5 x 6 cali; 3,74 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.