Przejdź do zawartości
Excedryna PM na ból głowy Relief, Acetaminofen 250mg, Aspiryna 250mg, Difenhydramina Citrate 38mg, Pain Reliever, Nighttime Sleep- Aid, 24 Count

Price:

38,18 zł


Excedryna PM na ból głowy Relief, Acetaminofen 250mg, Aspiryna 250mg, Difenhydramina Citrate 38mg, Pain Reliever, Nighttime Sleep- Aid, 24 Count

https://nutricity.pl/shop/brswkzizoeirgey7-excedryna-pm-na-bol-glowy-relief-acetaminofen-250mg-aspiryna-250mg-difenhydramina-citrate-38mg-pain-reliever-nighttime-sleep-aid-24-count-104186 https://nutricity.pl/web/image/product.template/104186/image_1920?unique=fafca61

Stock Expiry Date*: 01-07-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Jedna butelka 24 Excedrin PM Reliever ból, ból głowy Relief i sen nocny - Pomoc kapsułki
  • Ulga bólowa i nocna pomoc w spaniu, która zapewnia tymczasowe złagodzenie bólu związanego z bólami głowy i bólami mięśni, którym towarzyszy bezsenność
  • Kapsułki bez kawy, difenhydramina, aspiryna i acetaminofen są idealne dla osób cierpiących na ból głowy w nocy
  • Nighttime Excedrin kaplets, które łagodzą bóle głowy szybko, aby pomóc Ci zasnąć
  • Potrójna formuła działania łączy dwa skuteczne leki przeciwbólowe z nocnej pomocy sennej
  • Reliever ból dostępny w wygodnej formie caplet
  • Skuteczny ból głowy i ból mięśni
  • Kwalifikowany produkt HSA i FSA

38,18 zł 38.18 PLN 38,18 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(1,59 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Flavor
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Nazwa modelu
  • Ogólny numer identyfikacyjny handlu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Liczba treści netto
  • Typ produktu
  • Pozycja Waga
  • Marka
  • Składniki
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Acetaminofen
Składniki Active Ingredients: (In each caplet): Acetaminophen 250 mg - Pain reliever, Aspirin 250 mg (NSAID †) - Pain reliever, Diphenhydramine citrate 38 mg - Nighttime sleep-aid. † nonsteroidal anti-inflammatory drug
Składniki Acetaminofen 250 Mg, Aspiryna, Difenhydramina Citrate 38 Mg- Nighttime Sleep- Aid. † Niesteroidowy lek przeciwzapalny
Marka Excedrin
Flavor Niełuskane
Liczba jednostek 24
Formularz elementu Tabletka
Pozycja Waga 250 miligramów
Korzyści z produktu Bezsenność Ulga
Liczba pozycji 1
Wytwórca Haleon US Services Inc.
Wymiary elementu L x W x H 1, 75 X 3 X 1, 75 Inches
Typ produktu Acetaminofen
Szczególne zastosowania dla produktu Ból mięśni
Aktywne składniki Kofeina
UPC 300672056245
Nazwa modelu Excedrin Relief Caplets 24 Count
Ogólny numer identyfikacyjny handlu 00300672056245
Nazwa rodzaju opakowania Nie.
Liczba treści netto 24 Count
Typ produktu Leki
Pozycja Waga 50 miligramów
Marka Excedryna
Nazwa Excedrin
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Butelka
Numer części producenta 60000000119116
Numer modelu 60000000119116
Pozycja Wymiary 1.75 x 3 x 1.75 inches
Dodatkowe funkcje easy-to-swallow
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWKZIZOEIRGEY7
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen
Barcode
300672056245
Tags

 

Excedrin PM Ból Reliever i Nighttime Sleep- Pomoc Kapsułki daje szybki ból głowy w nocy, plus dobry sen. Ten potrójny wzór działania łączy dwa skuteczne leki przeciwbólowe z nocnym pomocy spania. Składniki czynne aspiryna, acetaminofen i cytrynian difenhydraminy pracować razem, aby zapewnić tymczasowe złagodzenie bólu związanego z bólami głowy, ból ciała i bóle mięśni towarzyszy bezsenność. Excedrin PM zawiera wolną od kawy formułę, która nie pozwala ci zasnąć. Ten lek przeciwbólowy bez recepty jest dostępny w wygodnej postaci caplet. Kończ nocne bóle głowy szybko z Excedrin

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Zespół Reye 'a: Dzieci i młodzież, u których występuje ospa wietrzna lub objawy podobne do grypopodobne, nie powinny stosować tego produktu. W przypadku wystąpienia zmian w zachowaniu z nudnościami i wymiotami należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ objawy te mogą być wczesnym objawem zespołu Reye' a, rzadkiej, ale poważnej choroby. Alergia: Acetaminofen może powodować ciężkie reakcje skórne. Objawy mogą obejmować: zaczerwienienie skóry, pęcherze lub wysypkę. Jeśli wystąpi reakcja skórna, należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Alergia: Aspiryna może powodować ciężką reakcję alergiczną, która może obejmować: pokrzywkę, obrzęk twarzy, astmę (świszczący oddech) lub wstrząs. Ostrzeżenie dotyczące wątroby: Produkt zawiera acetaminofen. Ciężkie uszkodzenie wątroby może wystąpić, jeśli pacjent przyjmuje więcej niż 2 kapsułki w ciągu 24 godzin, co stanowi maksymalną dawkę dobową, z innymi lekami zawierającymi acetaminofen lub 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie podczas stosowania tego produktu. Ostrzeżenie o krwawieniu z jamy ustnej: Produkt zawiera NLPZ, który może powodować ciężkie krwawienie z żołądka. Możliwość jest większa, jeśli masz 60 lat lub więcej, miał wrzody żołądka lub problemy z krwawieniem, wziąć rozrzedzenie krwi (leki przeciwzakrzepowe) lub sterydowe, przyjmować inne leki zawierające na receptę lub NLPZ bez recepty (aspiryna, ibuprofen, naproksen, lub inne), mieć 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie podczas stosowania tego produktu, lub wziąć więcej lub dłużej niż zalecane. Nie stosować, jeśli kiedykolwiek wystąpiła reakcja alergiczna na acetaminofen, aspirynę lub jakikolwiek inny ból.Reliever / reduktor gorączki. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi acetaminofen (na receptę lub bez recepty). W przypadku braku pewności, czy lek zawiera acetaminofen, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie stosować z innymi produktami zawierającymi difenhydraminę, nawet z jedną na skórze. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem, jeśli u pacjenta występuje choroba wątroby, dotyczy to ostrzeżenia o krwawieniu z żołądka, występują w przeszłości problemy żołądkowe, takie jak zgaga, wysokie ciśnienie krwi, choroba serca, marskość wątroby lub choroba nerek, pacjent przyjmuje leki moczopędne, występuje astma, jaskra, pacjent ma problemy z oddychaniem, takie jak rozedma płuc lub przewlekłe zapalenie oskrzeli, lub ma problemy z oddawaniem moczu z powodu powiększenia gruczołu krokowego. Należy zapytać lekarza lub farmaceutę przed zastosowaniem leku w celu: cukrzycy, dny moczanowej lub zapalenia stawów. Należy zapytać lekarza lub farmaceutę przed zastosowaniem, jeśli pacjent przyjmuje jakikolwiek inny lek lub jest pod opieką lekarza o jakiekolwiek poważne schorzenie, jakikolwiek produkt zawierający aspirynę, acetaminofen lub jakikolwiek inny lek przeciwbólowy / reduktor gorączki, środki uspokajające lub uspokajające. Podczas stosowania tego produktu może wystąpić senność, unikać napojów alkoholowych i nie prowadzić pojazdów mechanicznych ani obsługiwać maszyn. Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza o reakcję alergiczną. Natychmiast poszukaj pomocy medycznej. Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, jeśli u pacjenta wystąpią jakiekolwiek z następujących objawów krwawienia z żołądka: uczucie omdlenia, wymiociny, krwawe lub czarne stolce lub jeśli u pacjenta występuje:ból brzucha, który nie poprawia się. Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy bezsenność utrzymuje się przez dłużej niż 2 tygodnie. Bezsenność może być objawem poważnej choroby podstawowej. Przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy ból nasila się lub utrzymuje się dłużej niż 10 dni, ból jest czerwony lub obrzęk, dzwonienie w uszach lub utrata słuchu lub pojawiają się nowe objawy. To mogą być objawy poważnej choroby. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Szczególnie ważne jest, aby nie stosować aspiryny w ciągu ostatnich trzech miesięcy ciąży, chyba że zdecydowanie zaleca to lekarz, ponieważ może to powodować problemy u nienarodzonego dziecka lub powikłania podczas porodu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z centrum kontroli zatruć. Szybka pomoc medyczna jest niezbędna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, nawet jeśli nie zauważy żadnych objawów lubobjawy.

Składniki

Active Ingredients: (In each caplet): Acetaminofen 250 mg - Reliever Pain; Aspiryna 250 mg (NSAID †) - Reliever Pain; Difenhydramine citrate 38 mg - Nighttime lunal-aid. † niesteroidowy lek przeciwzapalny

Kierunki

Nie stosować większej niż zalecana

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

1,75 x 3 x 1,75 cali; 0,01 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.