Przejdź do zawartości
Ból głowy Goody 's Proszek Dodatkowa siła Ból Relief, potrójne działanie Ból głowy Relief z aspiryną, Acetaminofen & Kofeina, 24 Hrabia, Opakowanie 6

Price:

105,59 zł


Ból głowy Goody 's Proszek Dodatkowa siła Ból Relief, potrójne działanie Ból głowy Relief z aspiryną, Acetaminofen & Kofeina, 24 Hrabia, Opakowanie 6

https://nutricity.pl/shop/brswkzqac54gyfa7-bol-glowy-goody-s-proszek-dodatkowa-sila-bol-relief-potrojne-dzialanie-bol-glowy-relief-z-aspiryna-acetaminofen-kofeina-24-hrabia-opakowanie-6-61399 https://nutricity.pl/web/image/product.template/61399/image_1920?unique=d5f3bbd

Stock Expiry Date*: 09-09-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Goody 's Ból głowy Formuła proszku działa szybko, aby złagodzić ból i bóle z bardziej aktywnych składników na patyk vs Tylenol Rozpuścić opakowania
  • Potrójne działanie przeciwbólowe, z 260 mg acetaminofenu, 520 mg aspiryny (NLPZ) i 32,5 mg kofeiny; silne ból głowy ulga bez recepty
  • Proszek do leków przeciwzapalnych jest dostępny w wygodnych, jednorazowych opakowaniach; Jedno opakowanie to jedna dawka
  • Pakiety na ból głowy są indywidualnie zawijane, dzięki czemu idealnie nadają się do zestawów medycznych do podróży
  • Zawiera 6 pudełek Dodatkowa siła Goody 'ego Ból głowy Proszek, 24 paski proszku każdy; do stosowania przez dorosłych i dzieci 12 lat i starszych
  • Goody 's Pain Reliever Powder zapewnia szybkie uśmierzenie bólu i jest FSA- kwalifikują się i HSA- w USA

105,59 zł 105.59 PLN 105,59 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(0,73 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Marka

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Leki Aspiryna
Składniki Chlorek potasu., Aktywne składniki (w każdym proszku) -Purposes.acetaminofen 260mg- Ból Reliever / gorączka Reduktor. Aspiryna (nsaid *) 520mg- Ból Reliever / gorączka Reducer. Caepine 32.5mg- Pain Reliever Aid. * niesteroidowe leki przeciwzapalne. Nieaktywne składniki: Laktoza Monowodny
Pozycja Waga 0, 09 Kilogram
Korzyści z produktu Kontrola zapalenia stawów
Szczególne zastosowania dla produktu Leczenie bólu
Aktywne składniki Kofeina
Typ produktu Leki
Marka Goody 's
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWKZQAC54GYFA7
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Aspiryna
Tags

 

Dodatkowa siła Goody 'ego Ból głowy Ulga Proszek szybko uśmierza ból. Uzyskaj ulgę od niewielkich bólów i bólów z powodu bólów głowy, napięcia bóle głowy, nieznaczne bóle stawów, przeziębienia, bóle pleców, bóle mięśni, ból zębów, i skurcze miesiączkowe. Otrzymuj silne ulgę w bólu, bez recepty, aby uzyskać dobre. Każdy pakiet zawiera 260 mg acetaminofenu, 520 mg aspiryny (NLPZ) i 32,5 mg kofeiny w celu szybkiego złagodzenia bólu. Leczenie bólu na dwa sposoby: polewać łatwy do połknięcia proszek Goody' ego bezpośrednio na języku, a następnie napojem bezalkoholowym lub wymieszać w bezalkoholowym napoju z wyboru. Over- the-counter proszku jest w wygodny, on-the-go trzymać paczki w orzeźwiającym smaku cytrusów do szybkiego uśmierzenia bólu gdziekolwiek jesteś, kiedy tylko potrzebujesz. Wrzucenie w apteczki podróżnicze dla silnego, nieprzepisanego bólu. Zawiera dodatkową siłę Goody 's ból głowy Relief Powder; proszki do kijów są dla dorosłych i dzieci 12 lat i starszych. Ból głowy Goody' s Relief Powder kwalifikuje się do FSA- i HSA- w USA. Aby szybko uśmierzyć ból, dostać się doDobrze.

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Zespół Reye 'a: Dzieci i młodzież, u których występuje ospa wietrzna lub objawy podobne do grypopodobne, nie powinny stosować tego produktu. W przypadku wystąpienia zmian w zachowaniu z nudnościami i wymiotami należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ objawy te mogą być wczesnym objawem zespołu Reye' a, rzadkiej, ale poważnej choroby. Alergia: Aspiryna może powodować ciężką reakcję alergiczną, która może obejmować: Hives. Obrzęk twarzy. Szok. Astma. Ostrzeżenie dotyczące wątroby: Produkt zawiera acetaminofen. Przyjmując lek, może wystąpić ciężkie uszkodzenie wątroby. Ponad 4 proszki w ciągu 24 godzin, co jest maksymalną dzienną ilością. Z innymi lekami zawierającymi acetaminofen.3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie podczas stosowania tego produktu. Ostrzeżenie o krwawieniu z jamy ustnej: produkt ten zawiera NLPZ, który może powodować ciężkie krwawienie z żołądka. Szansa jest większa, jeśli ty. Ma 60 lat lub więcej. Miał wrzody żołądka lub problemy z krwawieniem. Należy przyjmować lek przeciwzakrzepowy lub steroidowy. Należy przyjmować inne leki zawierające NLPZ na receptę lub bez recepty (aspiryna, ibuprofen, naproksen, lub inne). 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie podczas stosowania tego produktu. Weź więcej lub na dłuższy czas niż jest to zalecane. Nie stosować: jeśli kiedykolwiek wystąpiła reakcja alergiczna na aspirynę lub jakikolwiek inny lek przeciwbólowy / reduktor gorączki. Z jakimkolwiek innym lekiem zawierającym acetaminofen (na receptę lub bez recepty). W przypadku braku pewności, czy lek zawiera acetaminofen, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem, jeśli: u pacjenta występuje wątrobachoroby. Ostrzeżenie o krwawieniu z żołądka dotyczy ciebie. Miałeś problemy żołądkowe, takie jak zgaga. U pacjenta występuje wysokie ciśnienie krwi, choroba serca, marskość wątroby lub choroba nerek. Bierzesz lek moczopędny. Masz astmę. Należy zapytać lekarza lub farmaceutę przed zastosowaniem leku w leczeniu cukrzycy, dny moczanowej lub zapalenia stawów. Podczas stosowania tego produktu należy ograniczyć stosowanie leków zawierających kafeinę, żywności lub napojów, ponieważ zbyt duża ilość kofeiny może powodować nerwowość, drażliwość, bezsenność, a czasami szybkie bicie serca. Zalecana dawka tego produktu zawiera około tyle kofeiny, co filiżanka kawy. Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy: występuje reakcja alergiczna. Natychmiast poszukaj pomocy medycznej. U pacjenta występują następujące objawy krwawienia z żołądka: uczucie osłabienia. Krew do wymiotów. Zjedz krwawe lub czarne stolce. Ból brzucha, który się nie poprawia. Ból nasila się lub trwa dłużej niż 10 dni. Gorączka się pogarsza lub trwa dłużej niż 3 dni. Występuje zaczerwienienie lub obrzęk. Pojawiają się nowe objawy. Dzwonek w uszach lub utrata słuchu. To mogą być objawy poważnej choroby. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Szczególnie ważne jest, aby nie stosować aspiryny w ciągu ostatnich 3 miesięcy ciąży, chyba że zdecydowanie zaleca to lekarz, ponieważ może to powodować problemy u nienarodzonego dziecka lub powikłania podczas porodu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Ostrzeżenie o przedawkowaniu: Zażycie większej niż zalecana dawki może spowodować poważneproblemy zdrowotne. W przypadku przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z centrum kontroli zatruć. Szybka pomoc medyczna jest niezbędna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, nawet jeśli pacjent nie zauważy żadnych objawów przedmiotowych lub podmiotowych. Wyraźna cecha tampera: nie używać, jeśli brakuje lub rozerwana jest taśma "S".

Składniki

Aktywne składniki (w każdym proszku) - cele. Acetaminofen 260mg - Reliever Pain / Fever Reducer. Aspiryna (NSAID *) 520mg - Reliever Pain / Fever Reducer. Nieaktywne składniki: laktoza jednowodna, chlorek potasu.

Kierunki

Należy zapoznać się z treścią ulotki w celu uzyskania pełnych informacji, ostrzeżeń i składników. Nie należy stosować dawki większej niż zalecana (patrz "Ostrzeżenie o przedawkowaniu"). Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i powyżej: umieścić 1 proszek na języku co 6 godzin, podczas gdy objawy utrzymują się. Należy wypić pełną szklankę wody przy każdej dawce lub może ona mieszać proszek w szklance wody lub innej cieczy. Nie należy przyjmować więcej niż 4 proszku w ciągu 24 godzin, chyba że lekarz zaleci. Dzieci w wieku poniżej 12 lat: należy skonsultować się z lekarzem. Inne informacje: Każdy proszek zawiera: potas 60mg.Przechowywać w temperaturze poniżej 25 ° C (77 ° F).

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary opakowań

8,39 x 5,2 x 4,53 cali; 3,17 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.