Przejdź do zawartości
Advil Dual Action Coated Cappets z acetaminofenem, 250 Mg Ibuprofenem i 500 Mg acetaminofenu na dawkę (2 dawka równoważna) dla 8-godzinnej ulgi bólowej - 72

Price:

58,91 zł


Advil Dual Action Coated Cappets z acetaminofenem, 250 Mg Ibuprofenem i 500 Mg acetaminofenu na dawkę (2 dawka równoważna) dla 8-godzinnej ulgi bólowej - 72

https://nutricity.pl/shop/brswy2y5banrsciv-advil-dual-action-coated-cappets-z-acetaminofenem-250-mg-ibuprofenem-i-500-mg-acetaminofenu-na-dawke-2-dawka-rownowazna-dla-8-godzinnej-ulgi-bolowej-72-126732 https://nutricity.pl/web/image/product.template/126732/image_1920?unique=c63070f

Stock Expiry Date*: 12-06-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Pudełko zawierające 72 kapsle Advil Dual Action Coated z acetaminofenem, 250 Mg Ibuprofenem i 500 Mg acetaminofenu na dawkę (2 dawka równoważna) dla 8 godzinnej ulgi bólowej
  • Advil Dual Action tabletki powlekane łagodzić ból z ibuprofen do celu ból u źródła i acetaminofen blokować sygnały bólu - idealny dodatek do akademika pokoju niezbędne
  • Nowe opakowania będą wyposażone w 20% mniej tworzyw sztucznych, aby utrzymać prawie 500 000 funtów tworzyw sztucznych z wysypiska
  • Wieloobjawowe leki przeciwbólowe, które zapewniają ból głowy, ból zęba, skurcze menstruacyjne, bóle mięśni i ból pleców ulgi, a także łagodzenie nieznaczne bóle związane z zapaleniem stawów
  • Łatwy do połknięcia lek przeciwbólowy, który zapewnia długotrwałą ulgę niż Tylenol Extra Siła i celuje ból na widok stanu zapalnego
  • Pierwszy lek przeciwbólowy z połączeniem acetaminofenu i ibuprofenu
  • Tabletki przeciwbólowe, które łagodzą ból na dwa sposoby, zapewniając potężną ulgę z niższą maksymalną dawkę dobową każdego leku
  • Advil is a top selling OTC pain reliever, providing safe and effective pain relief when used as directed for more than 35 years
  • HSA and FSA eligible products

58,91 zł 58.91 PLN 58,91 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(0,82 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Zawarte komponenty
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Nazwa modelu
  • Ogólny numer identyfikacyjny handlu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Typ produktu
  • Pozycja Waga
  • Marka
  • Składniki
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje
  • Docelowa część ciała

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Acetaminofen
Zawarte komponenty Acetaminofen, Ibuprofen
Składniki Ditlenek tytanu, Hypromeloza, polidekstroza, kroskarmeloza sodowa, Glikol polietylenowy, Dwutlenek krzemu koloidalny, Inactive ingredients: Carnauba wax, Pharmaceutical Ink, Active Ingredients: In each caplet Acetaminophen 250mg - Pain reliever. Ibuprofen 125mg (NSAID)* - Pain reliever. *nonsteroidal anti-inflammatory drug, glyceryl dibehenate, ferric oxides, pregelantinized starch
Aktywne składniki Acetaminofen, Ibuprofen
Składniki Hypromeloza, Tlenek tytanu., Skrobia preżelatynizowana, Polidekstroza, Kroskarmeloza Sodu, Glikol polietylenowy, Ból Reliever, Dwutlenek krzemu koloidalny, Tusz farmaceutyczny, Dibehenian glicerolu, W każdej kapsułce: Aktywne składniki: acetaminofen (250 Mg), * ibuprofen (nsaid) (125 Mg), Reliever Pain. W każdej kapsułce: nieaktywne składniki: wosk Carnauba, Tlenki żelaza
Marka Advil
Liczba jednostek 72
Formularz elementu Kaplet
Pozycja Waga 0, 13 funty
Korzyści z produktu Leczenie bólu
Liczba pozycji 1
Wytwórca Haleon US Services Inc.
Wymiary elementu L x W x H 2
Typ produktu Acetaminofen
Szczególne zastosowania dla produktu Ból mięśni
UPC 305730147729
Nazwa modelu Advil Dual Action Coated Caplets With Acetaminophen
Ogólny numer identyfikacyjny handlu 00305730147729
Nazwa rodzaju opakowania Pole
Widownia docelowa Dorośli
Typ produktu Leki
Pozycja Waga 2.08 Kłótnie
Marka Advil
Nazwa Advil
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Butelka
Numer części producenta F00573014772
Numer modelu F00573014772
Pozycja Wymiary 2 x 4 x 3.5 inches
Dodatkowe funkcje Powerful relief
Docelowa część ciała Całe ciało
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWY2Y5BANRSCIV
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen
Barcode
305730147729
Tags

 

Advil Dual Action Coated Caplets z Acetaminofen są pierwszym zatwierdzonym przez FDA lek przeciwbólowy, który łączy w sobie dwie najlepsze sprzedające składniki walki z bólem dla potężnych wyników. Stworzony z 250 mg ibuprofenu, który ma na celu ból u źródła i 500 mg acetaminofenu, który blokuje sygnały bólowe w każdej dawce, te powlekane tabletki przeciwbólowe zapewniają ulgę od wielu różnych bólu i bólu. Ten lek przeciwbólowy zapewnia ból głowy, ból zęba, skurcze menstruacyjne, ból mięśni i ból w dolnej części pleców, a jednocześnie łagodzi niewielkie bóle związane z zapaleniem stawów. Połączenie ibuprofenu i acetaminofenu w tych kapsułkach Advil pozwala na przyjęcie mniejszej maksymalnej dawki dobowej każdego leku przeciwbólowego i nadal mają silne, 8 godzin ulgi. Advil to najlepiej sprzedający się środek przeciwbólowy będący przedmiotem obrotu poza rynkiem regulowanym, zapewniający bezpieczne i skuteczne środki uśmierzające ból w przypadku stosowania przez ponad 35 lat. Przygotuj się do powrotu do college 'u z pewnością i zapakować się upewniając się, że jesteś gotowy na wszystko, co rok akademicki rzuca się w twoją stronę. Advil celuje w ból i ból u źródła, aby pomóc Ci poruszać się przez każdy serwis i volley. HSA / FSA kwalifikujące sięprodukt.

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie o uszkodzeniu wątroby przez acetaminofen: Produkt zawiera acetaminofen. Ciężkie uszkodzenie wątroby może wystąpić, gdy pacjent przyjmuje: z innymi lekami zawierającymi acetaminofen; więcej niż 6 kapsułek w ciągu 24 godzin (co stanowi maksymalną dzienną ilość dla tego produktu); 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie podczas stosowania tego produktu. Alergia na acetaminofen: może powodować ciężkie reakcje skórne. Objawy mogą obejmować: zaczerwienienie skóry, pęcherze, wysypkę. Jeśli wystąpi reakcja skórna, należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. NLPZ alergii alergii: ibuprofen może powodować ciężką reakcję alergiczną, zwłaszcza u osób uczulonych na aspirynę. Objawy mogą obejmować: pokrzywkę, obrzęk twarzy, astmę (świszczący oddech), wstrząs, zaczerwienienie skóry, wysypkę, pęcherze. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. NLPZ Ostrzeżenie o krwawieniu z żołądka: Produkt zawiera NLPZ, który może powodować ciężkie krwawienie z żołądka. Możliwość jest większa, jeśli pacjent: ma 60 lat lub więcej; miał wrzody żołądka lub problemy z krwawieniem; wziąć rozrzedzenie krwi (leki przeciwzakrzepowe) lub sterydowe; przyjmować inne leki zawierające na receptę lub NLPZ bez recepty [aspiryna, ibuprofen, naproxen, lub inne]; mieć 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie podczas stosowania tego produktu; podjąć więcej lub przez dłuższy czas niż zalecono. Zawał serca i ostrzeżenie przed udarem: NLPZ, z wyjątkiem aspiryny, zwiększają ryzyko zawału serca, niewydolności serca i udaru. To może być śmiertelne. Ryzyko jest większe w przypadku stosowania większej niż zalecana lub dłuższej niż zalecana. Zróbnie stosować: z innymi lekami zawierającymi acetaminofen (na receptę lub bez recepty). W przypadku braku pewności, czy lek zawiera acetaminofen, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą; jeśli kiedykolwiek wystąpiła reakcja alergiczna na acetaminofen lub jakikolwiek inny lek przeciwbólowy; tuż przed lub po zabiegu chirurgicznym serca. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem, jeśli: u pacjenta występuje choroba wątroby; u pacjenta występuje ostrzeżenie o krwawieniu z żołądka; u pacjenta występują problemy lub poważne działania niepożądane związane z przyjmowaniem leków przeciwbólowych; u pacjenta występowały w przeszłości problemy żołądkowe, takie jak zgaga; u pacjenta występuje wysokie ciśnienie tętnicze krwi, choroba serca, marskość wątroby, choroba nerek, astma lub udar mózgu; pacjent przyjmuje leki moczopędne. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli pacjent: pod opieką lekarza jest w jakimkolwiek poważnym stanie; przyjmuje aspirynę na zawał serca lub udar, ponieważ ibuprofen może zmniejszać tę korzyść z aspiryny; przyjmuje każdy inny lek. Podczas stosowania tego produktu: należy przyjmować z pokarmem lub mlekiem w przypadku wystąpienia zaburzeń żołądkowych. Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy: u pacjenta występują jakiekolwiek z następujących objawów krwawienia z żołądka: uczucie mdłości, wymioty we krwi, krwawe lub czarne stolce, ból brzucha, który nie poprawia się; U pacjenta występują objawy zaburzeń serca lub udaru: ból w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu, osłabienie w jednej części lub części ciała, niewyraźna mowa, obrzęk nóg, nasilenie bólu lub nasilenie bólu trwa dłużej niż 10 dni, zaczerwienienie lub obrzęk występuje w bolesnej okolicy, pojawiają się nowe objawy. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Jest.szczególnie ważne jest, aby nie stosować ibuprofenu w ciągu ostatnich 3 miesięcy ciąży, chyba że zdecydowanie zaleca to lekarz, ponieważ może to powodować problemy u nienarodzonego dziecka lub powikłania podczas porodu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z centrum kontroli zatruć.

Składniki

Active Ingredients: In each caplet Acetaminophen 250mg - Pain reliever. Ibuprofen 125mg (NSAID)* - Pain reliever. *nonsteroidal anti-inflammatory drug; Inactive Ingredients: carnauba wax, colloidal silicon dioxide, croscarmellose sodium, ferric oxides, glyceryl dibehenate, hypromellose, pharmaceutical ink, polydextrose, polyethylene glycol, pregelantinized starch, titanium dioxide

Kierunki

Nie należy przyjmować dawki większej niż zalecana. Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i powyżej: należy przyjmować 2 kapsułki co 8 godzin, podczas gdy objawy utrzymują się. Dzieci poniżej 12 lat: należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy przyjmować więcej niż 6 kapsułek w ciągu 24 godzin, chyba że zaleci to lekarz.

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

2 x 4 x 3,5 cala; 2,08 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.