Przejdź do zawartości
Midol Complete Cafeline Free Cappets 24ct: Midol Complete Cafeline Free Menstrual Pain Relief Cappets with Acetaminophen, Zapewnia ból głowy Relief i okres Cramps Relief, 24 Count

Price:

34,91 zł


Midol Complete Cafeline Free Cappets 24ct: Midol Complete Cafeline Free Menstrual Pain Relief Cappets with Acetaminophen, Zapewnia ból głowy Relief i okres Cramps Relief, 24 Count

https://nutricity.pl/shop/brswybinpmjw2gy4-midol-complete-cafeline-free-cappets-24ct-midol-complete-cafeline-free-menstrual-pain-relief-cappets-with-acetaminophen-zapewnia-bol-glowy-relief-i-okres-cramps-relief-24-count-124303 https://nutricity.pl/web/image/product.template/124303/image_1920?unique=2aff36b

Stock Expiry Date*: 10-12-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • MIDOL KOMPLETE KAFFEINE DARMOWE, Kapsułki uśmierzające ból menstruacyjny z acetaminofenem
  • MENSTRUAL PAIN RELIEF: Zapewnia uśmierzenie bólu pleców, ból głowy i skurcze okresu do sześciu godzin
  • MULTI- SYMPTOM PERIOD RELIEF: Zawiera pamabrom do zwalczania wzdęcia i acetaminofen do łagodzenia skurczów
  • Kafeina DARMOWA: Nowa midol kompletna kofeina Darmowe zawiera również 500 mg acetaminofenu
  • FORMULARZ KONWENTÓW: Dostępny w przenośnej i łatwo przybranej formie

34,91 zł 34.91 PLN 34,91 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(1,45 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Dawka
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Ogólny numer identyfikacyjny handlu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Liczba treści netto
  • Typ produktu
  • Pozycja Waga
  • Marka
  • Składniki
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje
  • Docelowa część ciała

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Acetaminofen
Składniki glikol propylenowy, Ditlenek tytanu, Hypromeloza, Stearynian magnezu, Celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, Skrobia preżelatynizowana, szelak, Triacetyna., Acetaminophen 500MG, D&C yellow #10 aluminum lake, D&C Red #30 aluminum lake, Pyrilamine maleate 15mg. carnauba wax, Pamabrom 25mg
Aktywne składniki Acetaminofen 500 mg, Pamabrom 25mg, Pyrilamine maleate 15mg.
Ogólny numer identyfikacyjny handlu 00312843591530, 50312843605096
Składniki Hypromeloza, Glikol, Tytan, Magnezu Ste, Szelak, Skrobia preżelatynizowana, Celuloza mikrokrystaliczna, Kroskarmeloza Sodu, Triacetyna., Acetaminofen 500 mg, D & c Red # 30 Aluminium Lake, D & c Yellow # 10, Maleinian pyrilaminy 15 mg. Wosk Carnauba, Pamabrom 25mg
Marka Midol
Liczba jednostek 24
Formularz elementu Kaplet
Korzyści z produktu Ból głowy Ulga
Liczba pozycji 1
Dawka Tabletki
Wytwórca Bayer HealthCare LLC
Wymiary elementu L x W x H 3, 06 X 1, 06 X 3, 38
Typ produktu Acetaminofen
Szczególne zastosowania dla produktu Leczenie bólu
UPC 312843591530
Nazwa rodzaju opakowania R
Liczba treści netto 24 Count
Typ produktu Leki
Pozycja Waga 0, 07 funty
Marka Midol
Nazwa Midol
Zakres wiekowy 12 lat i więcej
Pozycja Wymiary 3.06 x 1.06 x 3.38 inches
Dodatkowe funkcje Szybkie działanie
Docelowa część ciała Tył
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWYBINPMJW2GY4
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen
Barcode
312843591530
Tags

 

Midol Kompletna kofeina Wolne menstruacyjne kapsułki uśmierzające ból z acetaminofenem dostarczyć nową kompletną formułę, która jest wolna od kofeiny z wiodącej marki ulgi bólu. Te caffeine- wolne kapsułki zawierają formułę skutecznego ulgi PMS bez kofeiny, więc można je wziąć w ciągu dnia lub w nocy. Z acetaminofenem, każdy wieloobjawowy okres relief zapewnia do sześciu godzin bólu pleców, ból głowy, bóle mięśni i kurcze ulgi. Te Midol Kompletna kofeina Wolne kapsułki zawierają również pamabrom, diuretyk, który pomaga zwalczać zatrzymanie wody i wzdęcia.

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie dotyczące wątroby: Produkt zawiera acetaminofen. Ciężkie uszkodzenie wątroby może wystąpić, gdy pacjent przyjmuje • więcej niż 6 kapsułek w ciągu 24 godzin, co stanowi maksymalną dzienną dawkę tego produktu • z innymi lekami zawierającymi acetaminofen • 3 lub więcej napojów alkoholowych codziennie podczas stosowania tego produktu Alergia Alert: acetaminofen może powodować ciężkie reakcje skórne lub alergiczne. Objawy mogą obejmować: W przypadku braku pewności, czy lek zawiera aminoaminofen, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. • jeśli kiedykolwiek wystąpiła reakcja alergiczna na ten produkt lub którykolwiek z pozostałych składników leku. Podczas stosowania tego leku • może wystąpić senność • unikać napojów alkoholowych • może wystąpić wzmożona aktywność, szczególnie u dzieci • alkohol, środki uspokajające i środki uspokajające mogą nasilać senność • zachować ostrożność podczas prowadzenia pojazdów mechanicznych lub obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy • występują nowe objawy • zaczerwienienie lub obrzęk • nasila się ból lub trwa dłużej niż 10 dni •gorączka pogarsza się lub trwa dłużej niż 3 dni Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z centrum kontroli zatruć. Szybka pomoc medyczna jest niezbędna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, nawet jeśli pacjent nie zauważy żadnych objawów przedmiotowych lub podmiotowych.

Składniki

Acetaminophen 500mg, Pamabrom 25mg, Pyrilamine maleate 15mg. carnauba wax, croscarmellose sodium, D&C red #30 aluminum lake, D&C yellow #10 aluminum lake, hypromellose, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, pregelatinized starch, propylene glycol, shellac, titanium dioxide, triacetin.

Kierunki

Nie należy stosować dawki większej niż zalecana. Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i starsze: należy przyjmować 2 kapsułki z wodą, powtarzać co 6 godzin, w razie potrzeby nie przekraczać 6 kapsułek dziennie, dzieci poniżej 12 lat: skonsultować się z lekarzem.

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

3,06 x 1,06 x 3,38 cali; 1,13 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.