Przejdź do zawartości
GoodSense Ibuprofen Mini Liquid- Gels, 200 mg, Kapsułki napełnione alkoholem, Reliever Pain i Fever Reducer, 80 Count

Price:

37,56 zł


GoodSense Ibuprofen Mini Liquid- Gels, 200 mg, Kapsułki napełnione alkoholem, Reliever Pain i Fever Reducer, 80 Count

https://nutricity.pl/shop/brswygafauoqm2dk-goodsense-ibuprofen-mini-liquid-gels-200-mg-kapsulki-napelnione-alkoholem-reliever-pain-i-fever-reducer-80-count-97384 https://nutricity.pl/web/image/product.template/97384/image_1920?unique=8e062ff

Stock Expiry Date*: 06-11-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • CZYNNE INGREDIENT: Ten lek przeciwbólowy i reduktor gorączki zawiera rozpuszczony ibuprofen równy 200 mg Ibuprofen, niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ). Porównaj ze składnikiem aktywnym Advil Liqui- Gels minis.
  • SMALLER CAPSULE, SAME STRENGTH: Mini żele płynne (kapsułki wypełnione płynem) są mniejsze niż standardowe żele płynne i zapewniają taką samą moc do walki z bólami i bólami ciała.
  • PAIN RELIEVER: Zapewnia tymczasowy ból zęba, ból pleców, skurcze menstruacyjne, bóle mięśni, ból stawów i ból głowy ulgi. Również łagodzi ból z powodu częstego przeziębienia.
  • UWAGA: Walka z gorączkami oraz bólami i bólami wspólnego zimna z Ibuprofen, potężny lek.
  • FAST- RELIEF: Potężna, płynna ulga dla bólu w miękkim, mini płynnym żelu.

37,56 zł 37.56 PLN 37,56 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(0,47 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Wytwórca
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Marka
  • Typ produktu
  • Składniki
  • Pozycja Waga
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Item Highlight

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Show more
Składniki Żelatyna, glikol propylenowy, Ditlenek tytanu, Woda oczyszczona, Lecytyna, Wodorotlenek potasu, Glikol polietylenowy, alkohol izopropylowy, Sorbitol Sorbitan roztwór, FD&C Green No. 3, Polyvinyl Acetate Phthalate, caprylic and capric acid triglycerides, macrogol/PEG 400, Active ingredient: solubilized Ibuprofen equal to 200 mg Ibuprofen (NSAID; nonsteroidal anti-inflammatory drug). Inactive ingredients: ammonium hydroxide
Szczególne zastosowania dla produktu Zimne, Gorączka, Zapalenie stawów
Aktywne składniki Żelatyna, Glikol polietylenowy, Lecytyna, Ditlenek tytanu, Woda oczyszczona, Glikol propylenowy, Wodorotlenek potasu, Fd & c Green No. 3, Alkohol izopropylowy, Makrogol / peg 400, Ftalan polioctanu winylu, Sorbitol Sorbitan roztwór, caprylic and capric acid triglycerides, Active ingredient: solubilized Ibuprofen equal to 200 mg Ibuprofen (NSAID, nonsteroidal anti-inflammatory drug). Inactive ingredients: ammonium hydroxide
Składniki Oczyszczone, Lecytyna, Żelatyna, Dioksyd tytanu, Potas, Glikol propylenowy, Glikol polietylenowy, Alkohol izopropylowy, Aktywny składnik: Rozpuszczalny Ibuprofen Równy 200 Mg Ibuprofen (nsaid), Wodorotlenek amonu, Triglicerydy kaprylu i kwasu kaprylowego, Fd & c Green No. 3, Makrogol / peg 400, Acetat poliwinylu, Sorbitol Sorbitan roztwór
Item Highlight Liquid-Filled Capsules, Pain Reliever and Fever Reducer, Smaller Capsule, Same Strength
Marka Good Sense
Liczba jednostek 80
Formularz elementu kapsułki
Pozycja Waga 0, 27 g
Korzyści z produktu Ból głowy Ulga
Liczba pozycji 1
Wytwórca PERRIGO COMPANY
Typ produktu Show more
UPC 301134501273
Nazwa rodzaju opakowania Pole
Widownia docelowa Kobiety
Marka Dobry rozsądek
Typ produktu Leki
Pozycja Waga 0,01 uncji
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera Butelka
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWYGAFAUOQM2DK
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Ibuprofen , Show more
Barcode
301134501273
Tags

 

Porównaj ze składnikiem aktywnym Advil Liqui- Gels minis. Nie pozwól, by ból zakłócił twoje ulubione zajęcia. Ibuprofen Mini Liquid- Gels, 200 mg zapewnia szybką ulgę dla silnego bólu w miękkiej kapsułce wypełnionej płynem. Ten Ibuprofen płynnego żelu pomaga zmniejszyć gorączkę i tymczasowo łagodzi niewielkie bóle z powodu bólu głowy, ból zęba, ból pleców, skurcze miesiączkowe, częste zimno, bóle mięśni i niewielkie bóle stawów. Potężne uśmierzenie bólu po małej kapsułce płynnego żelu.

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenia: alergia: Ibuprofen może powodować ciężką reakcję alergiczną, zwłaszcza u osób uczulonych na aspirynę. Objawy mogą obejmować: pokrzywkę, obrzęk twarzy, astmę (świszczący oddech), wstrząs, zaczerwienienie skóry, wysypkę, pęcherze. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Ostrzeżenie o krwawieniu z jamy ustnej: Produkt zawiera NLPZ, który może powodować ciężkie krwawienie z żołądka. Szansa jest większa, jeśli pacjent: ma 60 lat lub więcej, miał wrzody żołądka lub problemy z krwawieniem; wziąć rozrzedzenie krwi (leki przeciwzakrzepowe) lub sterydowe leki; przyjmować inne leki zawierające na receptę lub niesteroidowe leki przeciwzapalne bez recepty [aspiryna, ibuprofen, naproksen, lub inne]; mieć 3 lub więcej napojów alkoholowych dziennie podczas stosowania tego produktu; podjąć więcej lub przez dłuższy czas niż jest to zalecane. Zawał serca i ostrzeżenie przed udarem: NLPZ, z wyjątkiem aspiryny, zwiększają ryzyko zawału serca, niewydolności serca i udaru. To może być śmiertelne. Ryzyko jest większe w przypadku stosowania większej niż zalecana lub dłuższej niż zalecana. Nie stosować: jeśli u pacjenta wystąpiła kiedykolwiek reakcja alergiczna na inny lek zmniejszający ból lub gorączkę; bezpośrednio przed lub po zabiegu chirurgicznym serca. Przed zastosowaniem należy zwrócić się do lekarza, jeśli: dotyczy pacjenta ostrzeżenie o krwawieniu z żołądka; u pacjenta występują problemy lub poważne działania niepożądane związane z przyjmowaniem leków przeciwbólowych lub zmniejszających gorączkę; u pacjenta występowały w przeszłości problemy żołądkowe, takie jak zgaga; u pacjenta występuje wysokie ciśnienie tętnicze krwi, choroba serca, marskość wątroby, choroba nerek, astma lub udar mózgu; pacjent przyjmuje leki moczopędne. Należy wcześniej skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.jeśli pacjent jest leczony: pod opieką lekarza w przypadku jakichkolwiek poważnych schorzeń; przyjmując aspirynę na atak serca lub udar, ponieważ ibuprofen może zmniejszać tę korzyść z aspiryny; przyjmując każdy inny lek. Podczas stosowania tego produktu: należy przyjmować z pokarmem lub mlekiem w przypadku wystąpienia zaburzeń żołądkowych. Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, jeśli u pacjenta wystąpią jakiekolwiek z następujących objawów krwawienia z żołądka: uczucie omdlenia, wymiociny we krwi, krwawe lub czarne stolce, ból brzucha, który nie poprawia się, objawy zaburzeń serca lub udaru: ból w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu, osłabienie w jednej części lub w jednej części ciała, niewyraźne mówienie, obrzęk nóg, nasilenie lub nasilenie bólu, gorączka pogarsza się lub utrzymuje się dłużej niż 3 dni; zaczerwienienie lub obrzęk występuje w bolesnym miejscu; pojawiają się nowe objawy. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Szczególnie ważne jest, aby nie stosować ibuprofenu w ciągu ostatnich 3 miesięcy ciąży, chyba, że zdecydowanie zaleca to lekarz, ponieważ może to powodować problemy u nienarodzonego dziecka lub powikłania podczas porodu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z Centrum Kontroli Zatruć(1- 800- 222- 1222).

Składniki

Active ingredient: solubilized Ibuprofen equal to 200 mg Ibuprofen (NSAID, nonsteroidal anti-inflammatory drug). Inactive ingredients: ammonium hydroxide, caprylic and capric acid triglycerides, FD&C green No. 3, gelatin, isopropyl alcohol, lecithin, macrogol/PEG 400, polyethylene glycol, polyvinyl acetate phthalate, potassium hydroxide, propylene glycol, purified water, sorbitol sorbitan solution, titanium dioxide

Kierunki

Wskazówki: nie należy stosować dawki większej niż zalecana; należy stosować najmniejszą dawkę skuteczną. Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i więcej: należy przyjmować 1 kapsułkę co 4 do 6 godzin, podczas gdy objawy utrzymują się; jeśli ból lub gorączka nie odpowiadają na 1 kapsułkę, można stosować 2 kapsułki; nie przekraczać 6 kapsułek w ciągu 24 godzin, chyba że zaleci to lekarz; dzieci poniżej 12 lat: należy skonsultować się z lekarzem.

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.