Przejdź do zawartości
Midol Complete On The Go Caplets z acetaminofenem dla menstruacyjnej ulgi objawowej, okresu skurczu i menstruacyjnej ulgi bólowej, 50 Count (25 Pouches of 2)

Price:

76,71 zł


Midol Complete On The Go Caplets z acetaminofenem dla menstruacyjnej ulgi objawowej, okresu skurczu i menstruacyjnej ulgi bólowej, 50 Count (25 Pouches of 2)

https://nutricity.pl/shop/brswyzd3bagwcelp-midol-complete-on-the-go-caplets-z-acetaminofenem-dla-menstruacyjnej-ulgi-objawowej-okresu-skurczu-i-menstruacyjnej-ulgi-bolowej-50-count-25-pouches-of-2-91922 https://nutricity.pl/web/image/product.template/91922/image_1920?unique=7326332

Stock Expiry Date*: 09-03-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Zapewnia PMS ból głowy i więcej: wybrać Midol długotrwałe ulgi w leczeniu bólu głowy, skurcze miesiączkowe, ból pleców i bóle mięśni z powodu okresu.
  • Dodatkowa wytrzymałość składnik: Midol Długotrwała ulga oferuje przedłużone uwalnianie acetaminofen ulga bólowa, która atakuje przedmenstruacyjny ból głowy i skurcze do 8 godzin.
  • Dla młodzieży i dorosłych: Midol Długotrwała ulga jest zalecana do stosowania przez dorosłych i dzieci w wieku 12 lat i starszych. Oznacza to, że nastolatki mogą polegać na Midol długotrwałe ulgi, aby złagodzić skurcze przedmenstruacyjne i ból głowy PMS, również.
  • Formuła dodatkowej mocy: Midol Kompletne kapsułki zawierają 500 mg acetaminofenu, 60 mg kofeiny i 15 mg maleinianu piroksaminy. Dodatkowo, Midol Complete jest wolny od aspiryny.
  • Pożegnaj się z zatrzymaniem wody: wzdęcia i przyrost masy ciała wody nie pasują do kofeiny Midol complete (diuretyk) i składników przeciwhistaminowych.

76,71 zł 76.71 PLN 76,71 zł Z wliczonym podatkiem

Not Available For Sale

(1,53 zł / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marka
  • Flavor
  • Liczba jednostek
  • Formularz elementu
  • Pozycja Waga
  • Korzyści z produktu
  • Liczba pozycji
  • Dawka
  • Wytwórca
  • Wymiary elementu L x W x H
  • Składniki
  • Typ produktu
  • Szczególne zastosowania dla produktu
  • Aktywne składniki
  • UPC
  • Nazwa modelu
  • Ogólny numer identyfikacyjny handlu
  • Nazwa rodzaju opakowania
  • Widownia docelowa
  • Składniki
  • Liczba treści netto
  • Marka
  • Typ produktu
  • Nazwa
  • Zakres wiekowy
  • Rodzaj kontenera
  • Numer części producenta
  • Numer modelu
  • Pozycja Wymiary
  • Dodatkowe funkcje
  • Docelowa część ciała

Ta kombinacja nie istnieje.

Skontaktuj się z nami
Acetaminofen
Dawka 2 caplets with water every 6 hours, as needed. Do not exceed 6 caplets per day
Składniki glikol propylenowy, Ditlenek tytanu, Wosk Carnauba, Hypromeloza, Stearynian magnezu, Celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, Skrobia preżelatynizowana, FD & C Blue # 2 Aluminium Lake, szelak, Triacetyna., Acetaminophen 500 mg, Caffeine 60 mg, Pyrilamine maleate 15 mg
Ogólny numer identyfikacyjny handlu 00312843590021, 50312843602224
Składniki Hypromeloza, Ditlenek tytanu, Celuloza ikrokrystaliczna, Stearynian magnezu, Wosk Carnauba, Glikol propylenowy, Kroskarmeloza Sodu, Skrobia preżelatynizowana, Triacetyna., Szelak, Acetaminofen 500 Mg, Maleinian pirylaminy 15 Mg, Fd & c Blue # 2 Aluminium Lake, Kofeina 60 Mg
Marka Midol
Flavor Niełuskane
Liczba jednostek 50
Formularz elementu Kapsułki
Pozycja Waga 0.09 kg
Korzyści z produktu Ból głowy Ulga
Liczba pozycji 1
Wytwórca BAYR7
Wymiary elementu L x W x H 4. 69 X 3. 38 X 5. 44 Inches
Typ produktu Acetaminofen
Szczególne zastosowania dla produktu Leczenie bólu
Aktywne składniki Kofeina
UPC 312843590021
Nazwa modelu Midol Menstrual Relief Pain Caplets Count
Nazwa rodzaju opakowania R
Widownia docelowa Dorośli
Liczba treści netto 50 caplet
Marka Midol
Typ produktu Leki
Nazwa Midol
Zakres wiekowy Dorośli
Rodzaj kontenera pakiet
Numer części producenta 1654783
Numer modelu 1654783
Pozycja Wymiary 4.69 x 3.38 x 5.44 inches
Dodatkowe funkcje Szybkie działanie
Docelowa część ciała Tył
  • Buy Four or More Offer

    Otrzymaj 5% zniżki przy zakupie 4 lub więcej produktów

  • Next Purchase Offer
    Otrzymaj 5% zniżki na następny zakup.
  • Ships From(Poland)
    Zamówienia są przetwarzane i wysyłane z Brooklynu, USA.

  • Delivery Offer(Poland)
    Darmowa dostawa przy kwalifikujących się zamówieniach.
Delivery Detail
Szacowany czas dostawy: 12–26 dni (międzynarodowa).
3–6 dni (krajowa).
Safe Checkout
Gwarantowana bezpieczna płatność
Return Policy

30-dniowa gwarancja zwrotu
Zakupy wspierane pewnością z 30-dniową pomocą w zwrocie.

Free Return Pickup
Darmowy odbiór zwrotów dostępny
Zajmiemy się zwrotami spod Twoich drzwi bez dodatkowych kosztów.
SKU
BRSWYZD3BAGWCELP
Kategoria
Opieka zdrowotna , Nadmierne liczenie leków , Ulgi bólowe , Non- Aspiryna , Acetaminofen
Barcode
312843590021
Tags

 

Co znaczy dla ciebie PMS? Czy to oznacza skurcze menstruacyjne, ból głowy, ból pleców i bóle mięśni? Czy objawy PMS plagi ciała przed i w trakcie cyklu miesiączkowego? Midol Długotrwała ulga może pomóc złagodzić bolesne objawy okresu, takie jak skurcze i bóle głowy PMS. Dzięki swojej formule, Midol Długa trwała ulga zwalcza wspólne przedmenstruacyjne bóle i bóle. Dodatkowo, może być używany przez nastolatków 12 lat i starszych. Midol Długotrwała ulga zawiera acetaminofen do łagodzenia bólu, ale bez kofeiny lub aspiryny. Ciesz się do 8 godzin bólu PMS, gdy jesteś na... Bo na to zasługujesz!

Ważne informacje

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie dotyczące wątroby: Produkt zawiera acetaminofen. Ciężkie uszkodzenie wątroby może wystąpić, jeśli pacjent przyjmuje ● więcej niż 6 kapsułek w ciągu 24 godzin, co stanowi maksymalną dzienną ilość ● z innymi lekami zawierającymi acetaminofen ● 3 lub więcej napojów alkoholowych codziennie podczas stosowania tego produktu alergia: Acetaminofen może powodować ciężkie reakcje skórne. Objawy mogą obejmować: ● zaczerwienienie skóry ● pęcherze ● wysypka Jeśli wystąpi reakcja skórna, należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi acetaminofen (na receptę lub bez recepty). W przypadku braku pewności, czy lek zawiera acetaminofen, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. ● jeśli pacjent ma uczulenie na acetaminofen lub którykolwiek z nieaktywnych składników tego produktu należy zapytać lekarza przed zastosowaniem, jeśli u pacjenta występuje choroba wątroby, należy zapytać lekarza lub farmaceutę przed zastosowaniem leku rozrzedzającego krew warfaryna Należy przerwać stosowanie leku i zapytać lekarza, czy ● ból nasila się lub utrzymuje się dłużej niż 10 dni ● gorączka pogarsza się lub utrzymuje się dłużej niż 3 dni ● występują nowe objawy ● zaczerwienienie lub obrzęk jest obecny To mogą być objawy poważnej choroby. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Ostrzeżenie o przedawkowaniu: W przypadku przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z centrum kontroli zatruć (1- 800- 222- 1222). Szybka pomoc medyczna jest niezbędna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, nawet jeśli nie zauważy żadnych objawów lubobjawy.

Składniki

Acetaminophen 500 mg, Caffeine 60 mg, Pyrilamine maleate 15 mg, Carnauba wax, croscarmellose sodium, FD&C blue #2 aluminum lake, hypromellose, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, pregelatinized starch, propylene glycol, shellac, titanium dioxide, triacetin.

Kierunki

Nie należy stosować dawki większej niż zalecana. Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i starsze: należy przyjmować 2 kapsle z wodą, powtarzać co 6 godzin, w razie potrzeby nie przekraczać 6 kapsli dziennie. Dzieci do lat 12: należy skonsultować się z lekarzem.

Zastrzeżenie prawne

Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby lub stanu zdrowia.

Wymiary produktu

4,69 x 3,38 x 5,44 cali; 3,21 uncji

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC26780 My 05167987865261 2026-09-21 Track
NC25407 My 05167987857077 2026-09-16 Track
NC22739 My 05167987842355 2026-09-07 Track
NC22049 Dpd 05167987829603 2026-08-26 Track
NC17858 Dpd 05167987791349 2026-08-07 Track
NC17078 Dpd 05167987786917 2026-08-07 Track

Informacja prawna

Suplementy diety nie są lekami. Produkty sprzedawane na tej stronie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, uzdrawiania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Jeśli masz stan zdrowia, zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą ds. zdrowia przed użyciem. Wyniki indywidualne mogą się różnić. Składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać przepisów importowych swojego kraju. Pokrywamy obowiązujące cła i podatki tam, gdzie jest to wskazane. 

*Informacje o dacie ważności:
​
Proszę pamiętać, że data ważności może się różnić w zależności od partii. Gwarantujemy jednak, że wszystkie produkty wysyłane do naszych klientów mają ważny okres przydatności do spożycia i nie będą przeterminowane w momencie dostawy.